plakát seriálu

Zoufalé manželky

(Desperate Housewives)

Epizoda 2×24 – Vzpomínky 2/2 (Remember: Part 2)
100 %
Pro odškrtnutí/hodnocení epizody se přihlas.

Zach Young se po smrti Noaha Taylora, kterému odpojil přístroje, dozví, že mu dědeček všechno odkázal. Zach začne v sídle Taylorových rozkazovat.

Před dvěma lety, když Carlos Solis vydělával a Gabrielle byla pořád sama, svedla z nudy zahradníka Johna Rowlanda. Dnes v bytě rozmisťuje monitory určené na hlídání miminek, aby přistihla Carlose s Xiao-Mei.

Lynette Scavová přistoupí na Tomův nápad, aby k nim pozvala jeho dceru Kylu, kterou má Tom s Norou Huntingtonovou. Přijede však jen Nora a chce se domluvit na výši výživného.

Mike Delfino zjistí, že se Susan Mayerová s Julií stěhují do nového domu. Mike se popere s Karlem a vyrazí si zub. Susan mu vysvětlí, že se stěhuje jen kvůli Julii, a doporučí mu svého přítele zubaře Orsona Hodge. Mike za ním jde. Uvědomí si, že ho zná z vězeňské ordinace. Orson to však popírá.

Danielle Van De Kampová s Matthewem Applewhitem přijíždějí do Wisteria Lane a chtějí vykrást Bree sejf. Matthewa, který si jde domů pro nářadí, přistihne Betty.

Bree se kvůli Danielle snaží dostat z psychiatrické léčebny, ale triky na zřízence jí nevyjdou. Nakonec se jí podaří utéct doktoru Barrovi. Její útěk zahlédne Orson Hodge, který je v léčebně právě na návštěvě u své přítelkyně. Bree doběhne domů v okamžiku, kdy si Danielle a Matthew odnášejí peníze...

Hlavní postavy
Susan Mayer/Delfino
Lynette Scavo
Rex Van De Kamp
Bree Van De Kamp/Hodge
Gabrielle Solis/Lang
Mary Alice Young
Carlos Solis
Mike Delfino
Orson Hodge
Tom Scavo
Julie Mayer
Danielle Van De Kamp
Zach Young
Paul Young
Vedlejší postavy
John Rowland
George Williams
Preston Scavo
Porter Scavo
Parker Scavo
Matthew Applewhite
Betty Applewhite
Karl Mayer
malý Zach
Nora Huntington
detektiv Fallon
Young Andrew
Young Danielle
Režie
Scénář
Hudba
Kamera
Informace k epizoděIMDb
Český názevVzpomínky 2/2
Původní názevRemember: Part 2
Rok natočení2006
Premiéra21. května 2006
Česká premiéra23. července 2007
Typ epizodyPoslední epizoda série
Délka45 minut
Autoři profilu epizody