plakát seriálu

Žralok

(Shark)

Epizoda 2×02 – Kostlivec ve skříni (For Whom the Skel Rolls)
100 %
Pro odškrtnutí/hodnocení epizody se přihlas.

Při nevydařené loupeži je jeden z lupičů Nick Rago zastřelen majitelem obchodu a jeho bratr Ricky zatčen. Ricky se snaží u policie vykoupit tím, že jim prozradí okolnosti vraždy snoubenky policisty Isaaca Wrighta Olivie Nixonové. K vraždě došlo před čtyřmi lety a přiznal se k ní Hector Hernandez, který sedí ve vězení. Případ dostane na starost spolu s prokurátorem Sebastianem Starkem jeho kolegyně Raina Troyová, která s Isaakem chodí.

Ricky tvrdí, že pachatelem byl jeho bratr Nick, jemuž za vraždu Olivie kdosi štědře zaplatil. Olivia pracovala v léčebně pro drogově závislé, jejímiž klienty byly význačné hollywoodské celebrity. Šéf kliniky ale odmítne vyšetřovatelům o klientech cokoli sdělit a nepromluví ani Oliviina kamarádka Nicole Ellersová, která v léčebně také pracuje. Policie se dozví, že Nick pracoval jako kaskadér a zastupoval ve filmu herce Toma Brandta. A Tom byl Oliviiným pacientem.

Zanedlouho vyjde najevo, že Angelina Hernandezová uložila na svůj bankovní účet den před přiznáním manžela k vraždě sto tisíc dolarů. Stejná suma o den dříve odešla z účtu Toma Brandta. Brandtův manažer Ben Bentley zařídí policii setkání s Brandtem. Ten však tvrdí, že byli s Olivií kamarádi a že mu hodně pomohla...

Hlavní postavy
Sebastian Stark
Raina Troy
Jessica Devlin
Madeleine Poe
Vedlejší postavy
Detective Isaac Wright
Judge Jane Briar
Danny Reyes
D.A. Leo Cutler
Ben Bentley
Ricky Rago
Trevor Boyd
Hector Hernandez
Detective Richie Swift
Detective Akins
Nicole Ellers
Wilson Stevens
Olivia Nixon
Režie
Scénář
Hudba
Kamera
Informace k epizoděIMDb
Český názevKostlivec ve skříni
Původní názevFor Whom the Skel Rolls
Rok natočení2007
Premiéra30. září 2007
Typ epizodyStandardní epizoda
Délka45 minut
Autoři profilu epizody