plakát seriálu

Žralok

(Shark)

Epizoda 1×13 – Miláček žen (Teacher's Pet)
100 %
Pro odškrtnutí/hodnocení epizody se přihlas.

Žalobce Sebastian Stark prohrál případ s masovým vrahem Callisonem, který se obhájil před porotou natolik dobře, že ho porota shledala nevinným. Callison vyhrožoval Starkově dceři Julii, a proto najal Stark pro Julii ochranku, Neala Donovana, což se Julii vůbec nelíbí.

Stark dostává zprávu o zastřelení miliardáře Crawforda a vyjíždí na místo činu, kam vzápětí dorazí i vyděšený šestnáctiletý Crawfordův syn Dylan. Stark se svým týmem začíná pátrat po možném pachateli.

Jako první je podezřelá Dylanova nevlastní matka Sonja, která byla s Crawfordem v rozvodovém řízení, ale záhy začne Stark podezřívat samotného Dylana. Při domovní prohlídce totiž naleznou v Dylanově skicáku zbytek vytrženého archu, na němž jsou kapky krve. Rozbor potvrdí, že jde o krev Crawforda, a navíc se najde i smrtící zbraň. Dylan je vzat do vazby. V jeho počítači jsou pak nalezeny e-maily od jeho učitelky kreslení, Ellie Davisové, z nichž je zřejmé, že Ellie s Dylanem si byli velice blízcí. Zda měli i intimní vztah, se z nich však vyčíst nedá.

Ve své výpovědi Dylan uvede, že s Ellie mají vztah a že si Ellie koupila vražednou pistoli v San Diegu a Crawforda zastřelila. Starkův tým začne proces před porotou proti Ellii, ale obhajoba důkazy vyvrátí, a tak Stark sám musí uznat, že žalují nesprávnou osobu...

Hlavní postavy
Sebastian Stark
Raina Troy
Jessica Devlin
Madeleine Poe
Vedlejší postavy
Detective Isaac Wright
Richard Casey Woodland
Carla Sussman
SWAT Officer
Neal Donovan
Dylan Crawford
Ellie Davis
Sonja Crawford
Quenton North
Judge Newman
Philip Singh
William Prosk
Judge Rita Bardos
Mickey Strong
Brandon Crawford
Sonja's Lawyer
Režie
Scénář
Hudba
Kamera
Informace k epizoděIMDb
Český názevMiláček žen
Původní názevTeacher's Pet
Rok natočení2006
Premiéra1. února 2007
Typ epizodyStandardní epizoda
Délka45 minut
Autoři profilu epizody