Žralok

Žralok (Shark) — 1. série
Chceš seriál do oblíbených? Tak se přihlas!
Facebook Twitter

Na mušce

Neznámý ostřelovač začne řádit na dálnicích Los Angeles. Ostřeluje z nadjezdů řidiče aut, ale nikdy je netrefí. Jednou z postižených je i Elis Warner, který je jako ostatní převezen do nemocnice. Policie se snaží případy vést v tajnosti, ale informace se dostane na veřejnost. Ozve se starosta Manny Delgado a požaduje rychlý zásah.

Sebastian Stark s Jessikou Devlinovou nejdřív pomýšlejí na jistý gang, jehož členové jsou zasvěcováni právě podobnou střelbou. Zasvěcování má na starosti překupník zbraní Calvin Barlow. Barlowa zatknou, ale má alibi a z jeho zbraní se nestřílelo. Střelec několikrát anonymně volá na policii, aby ji svedl ze stopy. Policie hlídá budky a při telefonování zatkne Sama Purcella. Barlow prohlásí, že mu prodal ostřelovací pušku. V Purcellově autě se najdou identické náboje.

Sam Purcell chtěl vždycky být vojákem, ale dotáhl to jen na mechanika ve vojsku. Odešel od vojska a odjel do irácké Basry, kde však dělal jen zásobovatele. Na bojiště ho nikdy nepustili. Když se vrátil do USA, nesehnal zaměstnání. Jeho manželka Leslie prohlásí, že se jí v Iráku odcizil a že na celé dny mizel pryč. Mezitím, co je Purcell ve vězení, však dojde k další střelbě. Anonym zavolá na policii, že Purcell je nevinný a že střelcem je on.

Zraněný Elis Warner však zemře a jeho žena doma najde účty za hotel. Její manžel jí byl nevěrný. Z hotelové kamery Stark zjistí, že udržoval vztah s Leslie Purcellovou. Sam Purcell na to přišel a střílel na Warnera. Leslie umí zacházet se zbraněmi a v jejím autě se najde střelný prach. Střílející v posledním případě, kdy byl Purcell ve vězení, byla ona. Stark ji přesvědčuje, že její manžel je psychopat, aby proti němu svědčila. Leslie však odmítne...

Hlavní postavy
Vedlejší postavy
Režie
Scénář
Hudba
Kamera

INFORMACE K EPIZODĚ

  • Český název
  • Původní název
  • Číslování
  • Premiéra
  • Rok natočení
  • Délka epizody
  • Odkaz na IMDb

NAVIGACE

TOOL BOX

AUTOŘI PROFILU

Sajgon