plakát seriálu

Žralok

(Shark)

Epizoda 1×12 – Wayneův svět (Wayne's World)
100 %
Pro odškrtnutí/hodnocení epizody se přihlas.

V Los Angeles bylo uneseno několik žen. Poslední oběť – Janet Butlerová – násilníkovi uprchla, ale je vážně zraněná. V nemocnici se Janet pod dohledem lékařů pomalu zotavuje. Prokuratura však vydává prohlášení, že na následky zranění zemřela, a začíná prověřovat lidi z okolí, kde byla Janet nalezena. Podle toho, co vše Janet řekla, se stává hlavním podezřelým učitel Wayne Callison, kterého nechá Stark předvést k výslechu. Hned po prvních slovech Wayna si je Stark jistý, že mluví s vrahem, ale musí najít dostatek nezvratných důkazů, aby ho mohl vzít do vazby.

Starkův vyšetřovatel zjistí, že má Wayne Callison bratra Tommyho, a rozjede se za ním s Rainou Troyovou. Tommy ale odmítá mluvit s policií, a tak se za Tommym vypraví Stark a vydává se za pracovníka pozemkového úřadu.

Po návratu domů nachází Stark svou dceru Julii v přátelském hovoru s učitelem Waynem Callisonem a okamžitě volá policii.

Na soudním jednání před porotou Callison oznámí, že se hodlá obhajovat sám. Před soudem si pak kupodivu vede natolik dobře, že se Stark začíná obávat prohry...

Hlavní postavy
Sebastian Stark
Raina Troy
Jessica Devlin
Madeleine Poe
Vedlejší postavy
Detective Isaac Wright
Richard Casey Woodland
Mayor Manuel Delgado
TV Reporter
SWAT Officer
Judge Jane Briar
Judge Morton
Wayne Callison
Janet Butler
Detective Garland
Public Defender
Režie
Scénář
Hudba
Kamera
Informace k epizoděIMDb
Český názevWayneův svět
Původní názevWayne's World
Rok natočení2006
Premiéra18. ledna 2007
Typ epizodyStandardní epizoda
Délka45 minut
Autoři profilu epizody