Ztracená brána

Ztracená brána (Ztracená brána) — 1. série
Chceš seriál do oblíbených? Tak se přihlas!
Facebook Twitter
Avatar uživatele
IvcaSammet

7. července 2015

100 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
33 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 3 lidé

Ztracená brána

I přes to, že je tato trilogie docela slabší než první, dostala mě úplně stejně. Tvůrci si na příběhu dali znovu záležet a ve stejném tempu jako první trilogii dotáhli příběh až do konce. I Ztracená brána je napínavá a zajímavá a její závěr je ještě mystičtější než závěr Ďáblovy lsti ... Samozřejmě i tady se našly situace, kdy se mi zdálo, že se tvůrci možná nechali trošku unést, a bohužel jich tady bylo ještě o trochu víc než v původní trilogii. Kvůli tomu jsem taky nejdřív uvažovala mezi 90% a 100%, ale nakonec jsem zvolila 90%, protože přece jen byla tato trilogie opravdu o něco slabší. I přesto jsem ale byla stejně napjatá a zvědavá na rozluštění 'záhady' stejně jako při prvním díle a návrat Ivana Trojana, Jiřího Dvořáka a Aňi Geislerové mě taky opravdu hodně potěšil.

Avatar uživatele
havlik.jakub666

8. srpna 2015

100 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
0 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 2 lidé

Ztracená brána

Ztracená brána je povedené pokračování Ďáblovi lsti. Vrací se ústřední trojice, kterou doplňují další zajímaví čeští herci. Jinak můžu napsat jen to, co jsem napsal už u předchozího. Dobré herecké výkony. Pěkně budovaná atmosféra, skvěle skloubená kriminální a fantastická zápletka. Jen toho Trojana mi přišlo nějak málo.

Avatar uživatele
arthurcz

19. září 2017

100 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
100 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřil se 1 člověk

Zatracená brána

Tak asi takhle. Nebyla to taková blbost jako Ďáblova lest. Ztracená brána na problematické hraně tohoto žánru vcelku slušně balancuje, ikdyž od pádu do bahna pitomosti neměla v závěru daleko. Naštěstí všichni víme, že jsou za vším Zednáři a že Praha je magická, tak proč ji trochu nezatemnit.

Příběh s osvědčenými herci se točí kolem vyvražďovačky pražské zadnářské lóže, časté jsou exkurse do podzemí pod starou Prahou. Samozřejmě, že všechny dveře bývají otevřené a český Langdom zase perlí. Tu českou tajnou službu si teda mohli odpustit.

Rozhodně nechci autory odrazovat od další tvorby, jen by to příště chtělo při tvorbě scénáře méně hulení a pamatovat na poučku, že méně je prostě někdy více.