Ztraceni

Ztraceni (Lost) — 6. série
Chceš seriál do oblíbených? Tak se přihlas!
Facebook Twitter

Ekonom

U vrtulníku se Jack a Sayid dohadují s Milesem a Frankem, co bude dál. Frank slíbí Sayidovi, že ho vezme helikoptérou na loď, pokud přivede v pořádku Charlottu. Sayid s sebou bere Milese, na doporučení Jacka se k nim přidá i Kate. Jack ještě pošle Juliet pro Desmonda.

Locke, který vede druhou partu trosečníků, zatím marně hledá Jacobovu chatrč, která zmizela. Zamíří tedy rovnou do vesnice Druhých.

Desmond dorazil, a u vrtulníku teď všichni s údivem pozorují pokus, který provádí Faraday. Nechá z lodi odstartovat řízenou střelu, která ovšem dopadne se zpožděním. Faraday je zjevně velmi znepokojen výsledkem pokusu - mezi lodí a ostrovem je časový rozdíl 31 minut.

Sayid s Milesem a Kate dorazili do vesnice, ta ale vypadá opuštěná. V jednom domě najdou ve skříni svázaného Hurleyho. Je to ale léčka nastražená Lockem. Sayid nicméně přesvědčí Locka, aby mu Charlotte vydal. Vymění ji za Milese.

Po návratu pilot Frank uzná, že Sayid svou část dohody dodržel, a bere ho do vrtulníku společně s Desmondem a mrtvou Naomi. Odstartují a letí směrem k lodi...

Co se stane v budoucnu: Sayid hraje golf. Přichází k němu neznámý muž a uzavře s ním sázku o 100 euro, kdo trefí první ranou blíž jamku. Neznámý muž sázku vyhraje. Když však zjistí, že Sayid je jedním ze 6 zachráněných z letu Oceanic 815 dostane strach a chce odejít i bez vyhraných 100 euro. Sayid ho však nenechá odejít, vytáhne zbraň a chladnokrevně jej zastřelí. Později vidíme Sayida v Německu, kde se seznamuje v kavárně s jednou ženou. Následně se divák dozvídá, že na první pohled náhodné setkání plánoval dopředu. Co má za lubem? Se ženou - Elsou naváže intimní vztah. Nakonec Else prozradí svou identitu s tím, že se s ní seznámil pouze proto, aby se přes ní dostal k jejímu šéfovi. Elsa jej postřelí, ale nakonec sama umírá. Sayid jí zastřelí. Poté, zraněný, přichází do zvířecího útulku, kde ho ošetřuje muž, který celou jeho práci řídil, je to Ben...

PROMO K EPIZODĚ

Hlavní postavy
Vedlejší postavy
Režie
Scénář
Hudba
Kamera

INFORMACE K EPIZODĚ

  • Český název
  • Původní název
  • Číslování
  • Premiéra
  • Česká premiéra
  • Rok natočení
  • Délka epizody
  • Odkaz na IMDb

NAVIGACE

TOOL BOX

AUTOŘI PROFILU

Sajgon
Sajgon