plakát seriálu

Zvíře

(The Beast)

Názory uživatelů

Patrick

Ať si kdo chce co chce říká tento seriál jde Patrickovi přímo na tělo. Na sklonku života se mu dostalo šance na životní roli. Pro mě je to letošní nejlepší seriál. Tomáš

100 %
25 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
25 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 4 lidé

Bída

První čtyři díly se jakžtakž drží, ale od pátého už to jede šupem do pekel. Nelogičnosti, které mi udělaly díru do hlavy, dementní dialogy, chování postav. Je až s podivem, jak Swayze dokáže v tomhle marastu vypadat a jednat jako jediná postava uvěřitelně. Některé scény jsem si musel pustit vícekrát, abych pobral, o co jde (většina úvodních scén, kdy se dozvíme, o co má v epizodě jít). Motivace některých postav je tak stupidní, až se mi nechce věřit, že režisér četl scénář. Viz. 5. (nebo 6.?) díl s EZEKIELem - \"nejlepším nájemným vrahem na světě\" (tomu říkám hláška), kdy jsem vlastně ani nepochopil, kdo je kdo a proč dělá co dělá.

Bída...

30 %
0 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
0 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 3 lidé

Patrick

Pokud sledujete Bestii v původním znění,naprosto bombasticky si užíváte Swayzeho roli, kterou i přes probíhající rakovinu slinivky, ztvárnil naprosto skvěle.Jeho na hraně se pohybující agent Barker, je určitě jednou z postav, kterou ztvárnil nejlíp. Český dabing seriál schodí o dost procent dolů. Škoda tě Patricku, mohlo být víc agentů Barkerů.

70 %
0 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
100 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřil se 1 člověk