Plakát
The 100

18. května 2019

100 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
100 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřil se 1 člověk

Sci-fi, co se neustále vyvíjí

První série byla naprosto geniální! Potom mě trochu mrzelo, že pokračování se nese úplně v jiném duchu, ALE příjemně to překvapilo. Každá série pro nás má v podstatě něco úplně jiného, přesto víceméně originálního.
Nová 6. série vypadá zatím dobře(i když se mi moc nepozdává ta podobnost s 2., ale uvidíme co z toho vyleze..)
Co se postav týče, moc mi nesedla Octavia. Zato zoufale zbožňuju Murphyho. A dokud Murphy bude žít, budu v seriálu pokračovat.

Plakát
Cable Girls

18. května 2019

0 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
0 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 0 lidí

Zahřeje

Na seriál jsem se začala dívat, protože doba 3o. let patří mezi mé oblíbené. A když se k tomu přidá můj milovaný Yon González? Tutovka. Téma je hezké. Jde především o vztahy, ale důležité je tu i postavení žen v tehdejší společnosti, navíc mě moc baví postava Alby. Perfektní kostýmy i kulisy, perfektní výběr herců.. ano, někdy to přechází k telenovelnímu stylu, ale minimálně 1. série(kterou jsem zatím viděla) určitě stojí za pozornost.

Plakát
Teorie velkého třesku

17. května 2019

100 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
100 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 2 lidé

Krásne roky za nami

Jeden z mojich najobľúbenejších sitcomov.

Všetky postavy som mala naozaj rada a skoro nikto mi časom neliezol na nervy.

Dnes som pozrela finálne časti a emócie mi dovolia povedať, že tento seriál mi bude veľmi chýbať a o Sheldonovi ani nehovorím, moja najobľúbenejšia postava.

Keď sa pozriem späť do 8 série to bolo na 100%, no tá 8 séria už slabšie. Posledná séria sa mi páčila a finálna časť bola presná taká aká by mala byť, som s ňou naozaj spokojná a teším sa, že v divákovi vyvolala emócie.

Hodnotenie 90%, dala by som 100%, ale naozaj to postupne išlo troška dolu vodou.

Plakát
Mistr iluze

17. května 2019

0 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
50 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 2 lidé

Názor na tento seriál♥

Tento seriál je můj oblíbený taky mezi něj patří Mentalista,Mistr Iluze je super seriál a líbí se mi ten děj..jen mě bylo líto Jonathna..Tento seriál je prostě nejlepší a docela dává rozum a navíc ty triky,iluze jsou vážně super!
Prosím o další sezónu!
#savedeception #season2Deception ❤ děkuji


RoumeankaCz

Plakát
Our Planet

15. května 2019

0 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
100 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřil se 1 člověk

David Attenborough vypráví o naší planetě

Hodnotit přírodopisné dokumenty je strašně těžké, protože záběry, které nabízí jsou nepopiratelně krásné. Navíc David Attenborough je bez pochyb legendou a jeho hlas se dobře poslouchá. Na druhou stranu je ještě těžší překonávat to, co už jedno bylo ukázáno a tak je třeba přidat nějakou další hodnotu.

Our Planet se tváří, že se zaměří hlavně na klimatické změny a chce diváka donutit o tom, proč se to děje, přemýšlet. To však podle mě šlo udělat i jinak než přidáním odkazu na webovou stránku v závěru epizody. Čekal jsem víc fakt a něco, čím se dokument odliší od svých předchůdců. Takhle je pro mě jen dalším z řady těch skvěle nasnímaných kousků. Paradoxně nejzajímavější je pak bonusová epizoda, která ukazuje, kde se co a jak točilo. Ta opravdu stála za to.

Plakát
Shadowhunters

14. května 2019

50 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
50 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 2 lidé

Guilty Pleasure

Teraz, keď je koniec seriálu, ani neviem čo mám k tomu napísať. Nie som spokojná, že seriál skončil, ale som rada, že všetko sa ukončilo. Seriál sa stihol rozlúčiť a to je pre mňa najdôležitejšie.
Ako fanúšik kníh, nepohrdla som seriálom. Kľudne si pozrite filmové spracovanie a zistíte, že nestálo za veľa. Aj keď seriál nešiel podľa predlohy, nemohli urobiť lepšie. Pre seriál to bolo veľké plus. Doslova milujem tie postavy. A aj keď som Clary na začiatku neznášala, nakoniec som si ju predsa obľúbila. Seriál sa v druhej sérii pozmenil, našťastie k lepšiemu. Odkedy som videla prvú sériu, nemohla som sa dočkať ďalšej časti. Vždy keď som videla novú epizódu, bola som nadšená. Držalo ma to až do poslednej časti.
Najviac, na čo som sa tešila, bol Malec. A úprimne, mňa nesklamal. Harry Shum Jr., nesklamal. Ani som ho nespoznala. Že hral v Glee, som sa dozvedela neskôr. Bol to totálne iný človek a Magnusa Banea, zahral dokonale. S Mattom Daddariom, boli perfektný. Na začiatku áno, bola som skeptická. Bol pekný a zaujímavý ale nevýrazný. Potom to ale prišlo, konečne mu dali priestor hrať. A zahral to dokonale. A kedže aj v knihe boli najobľúbenejšie postavy, na ich scény som sa tešila najviac.
Rovnako aj Jace a Clary, mi na začiatku do seriálu veľmi nepasovali. Nakoniec sa ale osvedčili a od druhej série, podávali herci lepšie výkony.
Naozaj jediný ktorý mi vzhovovali od začiatku bola Izzy, Sajmon a Magnus.
Celkovo ma seriál zaujal, celý inštitút a ostatné priestory. Špeciálne efekty, hlavne od druhej série, znova. Nemôžem si pomôcť, je to moje guilty pleasure a stále bude. Budú mi chýbať.

Plakát
Nebe s.r.o.

13. května 2019

33 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
67 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 3 lidé

MW

No, na pilot tohohle seriálu jsem se podívala z čisté zajímavosti a zvědavosti co s toho vzejde.Chtěla jsem vidět jak si ,,Harry" povede.
Můj názor na tohle bude tak mezi,jako je pravda, že jsem od tohohle tématu čekala trochu víc, ale co se dá dělat.Tenhle seriál se na situaci, když nevíte co by (co si pustit, nebo co se svým životem) celkem hodí.
Je to krátké a na odreagování asi dostačující.
Myšlenka nebe jako fungující továrny se mi líbí :)

Plakát
Doktoři

13. května 2019

100 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
100 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřil se 1 člověk

Resident

Jelikož miluji doktorské seriály všeho druhu o to víc mě mrzelo, když jsem na tenhle seriál narazila náhodou v televizi a bohužel s dabingem, ale jsem za to ráda.Hned mě na něm něco uchvátilo, že jsem během 2 dnů shlédla se svoji mladší sestrou celou sérii... Teď jen čekám, jestli budou titulky.. Ale kvůli tomuhle seriálu přetrpím i ten dabing,pokud bude no .. :D

Určitě má něco do sebe. Lékařské seriály oceňuji hlavně díky jejich kvalitě například operací, operačních sálů,urgent a samozřejmě celé prostředí.Hrozně ráda se ze seriálů i něco učím (spojuji příjemné s užitečným), takže hltám každé lékařské slovo, které můžu :D
Ozdobou každého seriálu jsou postavy a jejich představitelé a u tohohle topovka.
Takže, pokud milujete lékařinu určitě doporučuji

Plakát
Živé terče

13. května 2019

0 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
0 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 0 lidí

V kontextu zbytku vlastně potěšilo

No teda, nevím, kolikátá minisérie z cyklu to je. Je každopádně první a najisto poslední, která je natočena takřka celá střízlivě bez nechutných uměleckých výstřelků. Příběh samotný je normální krimoška (kdo čte severskou krimi tak jistě pár možná i inspiračních paralel najde) o vyvražďování skupinky lidí z toho důvodu, že ta skupinka v minulosti cosi provedla. Jenže ten způsob, jakým se vyšetřuje, jakým vyplouvají důkazy, jak se chovají lumpové, tak to je špatný. Hlavní vrahy odhalíme už před posledním dílem (jsou nám odhaleni, nikoli, že si je vnímavý divák jen vydedukuje), hlídaní svědci si poldům prchaj jak chtěj a když je poldové hledají, tak je nenapadne ani zjistit, kde je jejich mobil, pak jen přijdou k vrahovi a zeptaj se vážným hlasem "kde je" a on hned ví a rovnou to vyklopí. No a úplný závěr se sestřičkou pana doktora, tak to byl maximální výsměch po všech stránkách.
No a klasické zjištění, že Melíšková se hodí na ledacos, ale na majorku moc ne.
Ukazuje se, že špatné předloze nepomůže ani umění a v tomto případě ani takřka civilní pojetí. Být příběh normální, tak bych jen z čiré radosti té civilnosti dal nějakou nadprůměrnou známkum, ale poslední díl to prostě zase zabil.

Plakát
Černobyl

12. května 2019

0 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
100 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřil se 1 člověk

Chernobyl ...

Jedna z nejhorších katastrof v historii lidstva! Po prvním zhlédnutém dílu musím říct, že je to skvěle natočeno. Nikdy mě nepřestane udivovat jak Sovětský svaz vše tutlal a jak jim bylo jedno kolik lidí kvůli tomu zemře. Viděla jsem několik dokumentů, ale tohle je opravdu realistické a syrové.

Možnosti filtrování