Plakát
Shadowhunters

14. května 2019

50 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
50 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 2 lidé

Guilty Pleasure

Teraz, keď je koniec seriálu, ani neviem čo mám k tomu napísať. Nie som spokojná, že seriál skončil, ale som rada, že všetko sa ukončilo. Seriál sa stihol rozlúčiť a to je pre mňa najdôležitejšie.
Ako fanúšik kníh, nepohrdla som seriálom. Kľudne si pozrite filmové spracovanie a zistíte, že nestálo za veľa. Aj keď seriál nešiel podľa predlohy, nemohli urobiť lepšie. Pre seriál to bolo veľké plus. Doslova milujem tie postavy. A aj keď som Clary na začiatku neznášala, nakoniec som si ju predsa obľúbila. Seriál sa v druhej sérii pozmenil, našťastie k lepšiemu. Odkedy som videla prvú sériu, nemohla som sa dočkať ďalšej časti. Vždy keď som videla novú epizódu, bola som nadšená. Držalo ma to až do poslednej časti.
Najviac, na čo som sa tešila, bol Malec. A úprimne, mňa nesklamal. Harry Shum Jr., nesklamal. Ani som ho nespoznala. Že hral v Glee, som sa dozvedela neskôr. Bol to totálne iný človek a Magnusa Banea, zahral dokonale. S Mattom Daddariom, boli perfektný. Na začiatku áno, bola som skeptická. Bol pekný a zaujímavý ale nevýrazný. Potom to ale prišlo, konečne mu dali priestor hrať. A zahral to dokonale. A kedže aj v knihe boli najobľúbenejšie postavy, na ich scény som sa tešila najviac.
Rovnako aj Jace a Clary, mi na začiatku do seriálu veľmi nepasovali. Nakoniec sa ale osvedčili a od druhej série, podávali herci lepšie výkony.
Naozaj jediný ktorý mi vzhovovali od začiatku bola Izzy, Sajmon a Magnus.
Celkovo ma seriál zaujal, celý inštitút a ostatné priestory. Špeciálne efekty, hlavne od druhej série, znova. Nemôžem si pomôcť, je to moje guilty pleasure a stále bude. Budú mi chýbať.

Plakát
Nebe s.r.o.

13. května 2019

33 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
67 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 3 lidé

MW

No, na pilot tohohle seriálu jsem se podívala z čisté zajímavosti a zvědavosti co s toho vzejde.Chtěla jsem vidět jak si ,,Harry" povede.
Můj názor na tohle bude tak mezi,jako je pravda, že jsem od tohohle tématu čekala trochu víc, ale co se dá dělat.Tenhle seriál se na situaci, když nevíte co by (co si pustit, nebo co se svým životem) celkem hodí.
Je to krátké a na odreagování asi dostačující.
Myšlenka nebe jako fungující továrny se mi líbí :)

Plakát
Doktoři

13. května 2019

100 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
100 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřil se 1 člověk

Resident

Jelikož miluji doktorské seriály všeho druhu o to víc mě mrzelo, když jsem na tenhle seriál narazila náhodou v televizi a bohužel s dabingem, ale jsem za to ráda.Hned mě na něm něco uchvátilo, že jsem během 2 dnů shlédla se svoji mladší sestrou celou sérii... Teď jen čekám, jestli budou titulky.. Ale kvůli tomuhle seriálu přetrpím i ten dabing,pokud bude no .. :D

Určitě má něco do sebe. Lékařské seriály oceňuji hlavně díky jejich kvalitě například operací, operačních sálů,urgent a samozřejmě celé prostředí.Hrozně ráda se ze seriálů i něco učím (spojuji příjemné s užitečným), takže hltám každé lékařské slovo, které můžu :D
Ozdobou každého seriálu jsou postavy a jejich představitelé a u tohohle topovka.
Takže, pokud milujete lékařinu určitě doporučuji

Plakát
Živé terče

13. května 2019

0 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
0 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 0 lidí

V kontextu zbytku vlastně potěšilo

No teda, nevím, kolikátá minisérie z cyklu to je. Je každopádně první a najisto poslední, která je natočena takřka celá střízlivě bez nechutných uměleckých výstřelků. Příběh samotný je normální krimoška (kdo čte severskou krimi tak jistě pár možná i inspiračních paralel najde) o vyvražďování skupinky lidí z toho důvodu, že ta skupinka v minulosti cosi provedla. Jenže ten způsob, jakým se vyšetřuje, jakým vyplouvají důkazy, jak se chovají lumpové, tak to je špatný. Hlavní vrahy odhalíme už před posledním dílem (jsou nám odhaleni, nikoli, že si je vnímavý divák jen vydedukuje), hlídaní svědci si poldům prchaj jak chtěj a když je poldové hledají, tak je nenapadne ani zjistit, kde je jejich mobil, pak jen přijdou k vrahovi a zeptaj se vážným hlasem "kde je" a on hned ví a rovnou to vyklopí. No a úplný závěr se sestřičkou pana doktora, tak to byl maximální výsměch po všech stránkách.
No a klasické zjištění, že Melíšková se hodí na ledacos, ale na majorku moc ne.
Ukazuje se, že špatné předloze nepomůže ani umění a v tomto případě ani takřka civilní pojetí. Být příběh normální, tak bych jen z čiré radosti té civilnosti dal nějakou nadprůměrnou známkum, ale poslední díl to prostě zase zabil.

Plakát
Černobyl

12. května 2019

0 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
100 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřil se 1 člověk

Chernobyl ...

Jedna z nejhorších katastrof v historii lidstva! Po prvním zhlédnutém dílu musím říct, že je to skvěle natočeno. Nikdy mě nepřestane udivovat jak Sovětský svaz vše tutlal a jak jim bylo jedno kolik lidí kvůli tomu zemře. Viděla jsem několik dokumentů, ale tohle je opravdu realistické a syrové.

Plakát
The Fix

11. května 2019

0 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
0 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 2 lidé

Oddychovka

Po pilotu: seriál nanadchne, ale ani neurazí. Robin Tunney mám ráda a jsem zvědavá na další děj. Věhlasu Mentalisty se seriál samozřejmě nevyrovná, ale její herečtí kolegové do seriálu pěkně pasují, a rozhodně se na to dá koukat.

Plakát
Na mušce

11. května 2019

0 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
0 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 2 lidé

Zvláštní

Od seriálu jsem vhledem k hodnocení a cenám čekala asi moc. Za mě lepší průměrná detektivka. Postavy jsou zvláštní a Sandra Oh se mi tam hodně líbí, seriálu dám určitě ještě šanci.

Plakát
Černobyl

11. května 2019

0 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
50 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 2 lidé

Otřesné

Úžasně syrově natočeno, viděla jsem jen první díl a pomalu se chystám na další, ale je to síla. Naprosto otřesné, jak to rudý bratr ututlával a nechal lidi žít v nevědomí. :-(

Plakát
Insatiable

10. května 2019

0 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
0 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřil se 1 člověk

Praštěný toto

Mam dokoukáno za 2 týdny což jsem opravdu nečekala,jelikož mě tento seriál hned nebral.Asi tak po půlce druhého dílu už jsem se nemohla dočkat pokračování. Patty a Bob jsou skvělá dvojka a vlastně i nejlepší z celého seriálu.(Pro mě)
Je to praštěný ale suprový seriál.Ale ne tak super abych dala 100%

Plakát
Španělská princezna

10. května 2019

100 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
100 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřil se 1 člověk

Multikulturní

Pilotní díl seriálu není vysloveně blbý, spousta věcí i odpovídá tomu co se skutečně stalo, herci hrajou role dobře, ale trochu skřípou dialogy.

Co mě neskutečně iritovalo, byla multikulturně pojatá černá dvorní dáma Kateřiny Aragonské, se kterou byla nejlepší kámoška. Přitom je všeobecně známo, že sice Kateřina měla svou dvorní dámu se kterou odcestovala ze Španělska a že zároveň byly nejlepší kámošky, což v té době ve vztahu královna a poddaná nebylo úplně běžné, jenže ta skutečná dvorní dáma byla bílá jak sníh. Prostě nesnesu to multikulturní přepisování dějin, když tam žádná černá ve skutečnosti nebyla. Nemám nic proti hercům tmavé pleti, to mi nevadí, ale proč tam dávali vysloveně lživou omáčku, aby zdůvodnili opodstatnění té herečky, když to není pravda.

---

Měním původní komentář výše a z 50% snižuji hodnocení po nedokoukaném 2. dílu. Neskutečná kravina, která neobstojí ani jako nějaké historické fantasy. Zjevně se autoři vydali v pilotu takovým způsobem, že už to nebyli na podruhé schopni zopakovat. Hrozné, brazilská telenovela hadr.

Možnosti filtrování