Plakát
Čarodějky

16. listopadu 2007

65 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
45 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 20 lidí

=)

Podle mě je řada od řady lepší a lepší. Už v tomhle je tento seriál originální. Většinou to bývá naopak, seriál je super, pak tě omrzí...ale Čarodějky jsou čím dál zajímavější. Prue mi moc neseděla. Přišla mi lhostejná a jakoby všechno dělala automaticky. Takže jsem ráda za Paige. A s příchodem Chrise se to všechno sqěle zamotalo. No, nemůžu tomu nic vytknout.

Plakát
Gilmorova děvčata

16. listopadu 2007

59 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
76 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 17 lidí

Gilmorky

Seriál, na který se podívám vždycky ráda. Vždy mě to bavilo, ale názor trošku poupravuju, člověk je pořád něčím ovlivněn, někdo mu podsouvá své názory, až si zapomene udělat ten svůj. Gilmorky umí dojmout, postavy nemusí být sympatické všem, ale já si k nim rychle našla cestu a baví mě. Popisují svět a problémy vcelku reálně, nejvíce se mi však líbí scénář - hlášky jsou naprosto úžasné a navíc duchaplné, tím se může pochlubit málokterý seriál. Zatím jsem viděla šest řad, na sedmou se teprve chystám, ale abych seriál zhodnotila, to myslím mám právo už teď...

Plakát
Zoufalé manželky

16. listopadu 2007

69 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
85 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 13 lidí

Klasa

Před prvním shlédnutím sem se obával, že se bude jednat o jakousi telenovelu,ale o to větší bylo pak mé překvapení.Vraždy,vydírání,humor občas tak černý že mi až běhal mráz po zádech...teď ve čtvrté řadě už to sice není ono,ale stále to stojí za to. A Eva Longoria je naprosto totálně k sežrání :-)

Plakát
4400

16. listopadu 2007

13 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
100 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 8 lidí

4400

Předchůdci Heroes,určitě zaslouží respekt i když je vidět (zejména v prvních dílech) že rozpočet se lepil jen těžko...moc televizní,ale s myšlenkou a zajímavým námětem.

Plakát
Ztraceni

16. listopadu 2007

27 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
73 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 15 lidí

I am definitely LOST

První dvě řady naprosto D O K O N A L É, o tom není sporu.Ve třetí už to šlo trošku dolů ale stále se jedná z mého pohledu o přelomový seriál,výborně napsané postavy a tak akorát "zamotaný" děj dávají seriálu stále šťávu.

Plakát
Útěk z vězení

16. listopadu 2007

8 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
46 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 13 lidí

Dobrá práce

První dvě sezony byly naprosto neuvěřitelné dobré (ano,opravdu se mi líbí i druhá:-)),až teď ve třetí řadě již tvůrcům evidentně dochází dech.Ale uvidíme,třeba nás scénaristé překvapí...

Plakát
Simpsonovi

16. listopadu 2007

25 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
75 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 12 lidí

No comment

K tomuhle není co dodat,100% již za vytvoření kultu,který baví už hodně,hodně dlouho.Klidně se vsadím,že se na to budou koukat ještě naše děti:-)

Plakát
Tráva

16. listopadu 2007

11 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
56 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 9 lidí

Bílá vdova v seriálovém balení

Děj seriálu vpodstatě připomíná (nebo kopíruje) děj filmu Bílá vdova.Je to však mnohem sprostší a černohumornější,rozhodně to stojí za vidění.Až na pár much to opravdu docela jde.

Plakát
Přátelé

16. listopadu 2007

53 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
79 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 19 lidí

Dokonalé

K tomu nemůžu mít výhrady,snad všechny díly mohu vidět pořád dokola a vždycky se bavím výborně,úžasně sladění představitelé jak hlavních tak i vedlejších úloh,originální nápady a kultovní hlášky dělají z tohoto díla asi nejlepší seriál všech dob.

Plakát
Ajťáci

16. listopadu 2007

45 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
45 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 11 lidí

IT Crowd

Nic zas tak extra to není,ale určitě sem se hodněkrát zasmál, zejména v první řadě, ale nelze nevidět že některé vtípky jsou dost trapné, Katherine Parkinson v roli Jen přehrává jak o život a celkově to šlo dost dolů...

Možnosti filtrování