Plakát
Za rozbřesku

17. listopadu 2007

17 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
0 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 6 lidí

Day break

Dost nudná záležitost,viděl sem teda jen prvních cca sedm dílů ale opravdu mě to dost nudilo,určitě jeden z těch slabších seriálů z té "nové seriálové vlny".

Plakát
Hvězdná brána

17. listopadu 2007

50 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
50 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 8 lidí

SG -1

Je fakt, že odchodem Jacka seriál hodně ztratil. Ale na druhou stranu nahradili ho Valou Mal Doran, která co se týče hlášek za ním vůbec nezaostává. Hlavně pokud je dohromady s Danielem. Tahle dvojice se tvůrcům hodně povedla.
Ale i přes odchod Jacka se mi všech 10 serií velice líbilo a už se těším na filmy, které mají následovat. První snad už v březnu.

Plakát
Bratrstvo neohrožených

17. listopadu 2007

17 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
50 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 12 lidí

...

Druhá světová válka mě dost zajímá a tak sem si nemohl tento seriál nechat ujít. hodně dobře propracované jak efekty, kamera tak i děj. 100% na 100%

Plakát
Kobra 11

17. listopadu 2007

18 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
45 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 11 lidí

...

Co dodat? snad jen to že od prvních dílu se toho tolik změnilo žw dneska je Kobra 11 fenoménem v celé Evropě. Bylo dost dobré vidět jak se seriál od prvnho dílu změnil, jak představiteli, tak propracovatelností tak i akčností. Samozřejmě že zezačátku neměli tvůrci tolik penez jako teď, ale i tak mě už od mala fascinoval pohled na exploze, zlikvidované auta a výborně propracované honičky na dálnici. Seriál se podle mě stal fenoménem a bez Erdogana Atalyeho si už seriál nedokážu představit. 90% za to že jsem na seriálu vyrost už od mala.

Plakát
Řím

17. listopadu 2007

33 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
67 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 6 lidí

Další qalita z HBO

Vzhledem k tomu,že jsem v podstatě historický analfabet,nabízí mi seriál celkem dobrou zábavu a napětí (zatímco jiní možná díky znalostem z historie znají osudy Marca Antonia,Bruta,Cicera a některých dalších již dopředu).Pochopitelně netuším jak je to s historickou věrností,ale o to asi v tomhle seriálu až tak nejde.Každopádně je fajn sledovat jak staří Římané řeší problémy dnešní doby,tedy nevěru,politiku,korupci apod.Sleduji druhou sezonu a zatim rozhodně nejsem zklamán.

Plakát
Přátelé

16. listopadu 2007

59 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
86 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 22 lidí

nej seriál

Všechny díly si pouštím stále dokola a vůbec se mi to nezprotivilo. Skvělé hlášky a taky super věc - díly se postupem času nezhoršují a každá novější serie je snad ještě lepší než předchozí. Možná dobře, že to skončilo, radši skončit v nejlepším, než udělat jednu sérii navíc a zhoršit tím celou atmosféru seriálu.

Plakát
Sex ve městě

16. listopadu 2007

20 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
50 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 10 lidí

Tutovka

Kdo by tenhle seriál neměl rád. Příběhy ze života a ukázáno jak to v životě chodí a jaké problémy se řeší. Pohodový seriál u kterého se odreagujete.

Plakát
23 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
15 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 13 lidí

Růžovka

Jelikož jsem zdarvotník tak na tenhle seriál dost často koukám. Občas nějaký ten díl mi uteče, ale to ani nevadí. Někdy se opravdu pousměju nad tím co vymysleli. Jinak si myslím, že je to takový ten klasický seriál ze života. Prostě ujde.

Plakát
Můj přítel Monk

16. listopadu 2007

43 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
71 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 7 lidí

Monk

Monk je prostě chlapík, který vás umí pobavit. Myšlenka seriálu je založena velmi dobře. Příběhy jsou taky zajímavé a díl od dílu lepší.Prostě je to taková oddychovka.

Plakát
Vraždy v Midsomeru

16. listopadu 2007

83 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
100 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 6 lidí

Další a další

Vraždičky, excelentní. Většinou se člověk diví, jak v takovým nějakým malým městečku se může uskutečnit takovejch masovejch vražd a až do posledního okamžiku (pokud nejste opravdu bystří) čekáte na odhalení vraha. Můj oblíbený pomocník inspektora byl Troy, který byl nahrazen dalšími, ale už ne tak dobrými. Barnaby je myslím jeden z nejdisciplovanějších detektivů.

Možnosti filtrování