Plakát
Čarodějky

29. listopadu 2007

29 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
50 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 14 lidí

Best Serial

Tento seriál...mám upe moc miluju...Ze začátku jsem měla nejradši Prue...ale jakmile ji zabil Shax...tak jsem začala být čím dál sympatičtější Piper..asi proto,že Piper a Leo je super pár prostě FOREVER...Všechny seriály co vyzařují magii...mě prostě moc baví...ne,že bych chtěla být čarodějkou..to opravdu ne!!! I když někdy...by se to celkem hodilo....ale prostě tento seriál je upe Bestovní!!!

Plakát
Kobra 11

29. listopadu 2007

36 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
64 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 11 lidí

Kobra 11

Ze začátku byl seriál dobrý.Prostě krimiseriál.Později když tam nastoupil Tom a pak Jan, tak se to měnilo na akční seriál a auta jenom vybuchovala.V prvních řadách hlavního zločince prostě chytli nebo ho zastřelili.Později vždycky vybouchl v autě.

Plakát
Krok za krokem

29. listopadu 2007

27 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
55 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 11 lidí

Lambertovic familie

Na tento seriál je radost se dívat, protože nikdy jsem neviděl všechny díly nebo si je už tak dobře nepamatuji.Seriál je plný výborných hlášek a postav.Jen škoda, že Cody po chvíli odešel a nastoupil místo něj Jean Luc, který je ovšem taky super.

Plakát
54 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
77 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 13 lidí

Mladá čarodějnice

Je to pěkný a srandovní seriál.Samozřejmě je vynikajicí kocour Salem, dále taky kouzelná skřín, která přenese do jiné dimenze.Každý díl je vlastně o tom, že Sabrina něco provede a pak to musí napravit, ale pokaždé je to sranda. Jenže později kvalita seriálu klesá. Nehrají tady tety a vtipy nejsou vtipné. Musí klesnout i mé hodnocení.

Plakát
Čarodějky

29. listopadu 2007

31 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
46 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 13 lidí

Čarodějky

Tenhle seriál se řadí mezi moje nejoblíbenější. Sice lepší to bylo s Prue a když umřela, bylo mi to moc líto. Když se však objevila dlouho ztracená sestra Paige, začalo to být zase super. Už by to chtělo jen malinko lepší vysílací čas...

Plakát
Chlapci a chlapi

29. listopadu 2007

17 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
50 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 6 lidí

Zelený peklo

Příšerné herecké výkony, vyloženě blbý až pitomý děj a jasně komunistické vyznění dělají z tohoto "díla" jeden z nejhorších seriálů co byl kdy natočen.Tvůrcům bych nasral do rukou a týden je nepustil k vodě,protože něco tak neuvěřitelně debilního se jen tak nevidí.

Plakát
Červený trpaslík

29. listopadu 2007

78 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
83 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 18 lidí

Dlouho nepochopený

Dlouho jsem nemohl přijít na to, proč je Trpalík takový kult. Vždycky jsem jen občas náhodně viděl nějakou epizodu v televizi a bez dalších souvislostí to opravdu vypadá trapně.

Ale když se poctivě koukáte od začátku a necháte se seriálem pohltit, tak se nad jeho občas infaltivním humorem budete výtečně bavit.

Plakát
Červený trpaslík

28. listopadu 2007

14 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
24 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 21 lidí

***

Musím přiznat, že jsem nikdy nepochopila, co se tolika lidem na tom seriálu vlastně líbi. Až na pár dobrých hlášek je to podle mě docela blbost...

Plakát
30 případů majora Zemana

28. listopadu 2007

22 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
44 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 9 lidí

Ten den byl otec nějaký neklidný...

Na tohle se dívám už jenom z recese, ale v dobách, kdy nic jiného v televizi nebylo, to byl hit. Většina dílů za moc nestála, ale těch pár povedených se zarylo do paměti. Občas zavzpomínám. Když se rozlézají červi pod božím bičem... V rukou mám sekyru... Divně se kývám...

Plakát
Ally McBealová

28. listopadu 2007

29 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
71 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 7 lidí

ally

Dřív se mi to docela líbilo, ale ty pozdější díly za moc nestály (vlastně od Billyho smrti ve 3. sérii to šlo tak nějak do háje). Nejvíc se mi líbil John- chvílema to byl docela dobrej pošuk.

Možnosti filtrování