Plakát
Dr. House

1. listopadu 2007

35 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
71 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 17 lidí

...

Ze začátku jsem opravdu nechápal co se v seriálu děje, jako jestli to myslí vážně a nebo si dělají srandu, po asi dvou dílech sem už nemohl vypustit ani jeden díl. První série se mi opravdu líbila, byla asi jedna z nejlepších. House byl skvělí a sarkastický.
V druhé serii se mi ještě hodně líbil, stále to byl ten stejný House který se s ničím a nikým nesr**. Bohužel ve třetí řadě mě hodně zklamal, už mi připadal spíše jako feťák než doktor. Naštěstí ve čtvrté řadě se všechno zase zlepšilo a House zas takový jak se mi líbil na konci druhé řady.
Když to shrnu první řada 100%
Druhá řada 100%
Třetí řada 70%
A čtvrtá řada 100% .

Plakát
Po právu

1. listopadu 2007

100 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
100 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřil se 1 člověk

Právo

Tenhle seriál je opravdu dobrý. Když jsem ho viděla prvně tak mě tak chytl děj, že jsem musela vědět jak to dopadne. Herci jsou pro mě trochu neznámí, ale zvykla jsem si. Kdo tenhle seriál ještě neviděl rozhodně doporučuji.

Plakát
Přátelé

1. listopadu 2007

36 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
86 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 22 lidí

Super

Můj nejoblíbenější seriál. Veliká škoda, že už skončil. Tahle parta vás chytí za srce i za bránici. Všichni herci jsou skvělí a každý díl vás pobaví a pohladí na duši. Prostě opravdu dobrý sitcom.

Plakát
Dr. House

1. listopadu 2007

28 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
83 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 18 lidí

House

Tenhle sarkastický doktor má něco do sebe. Každý díl je velmi zajímavý a hlášky, které proběhnou během dění jsou taky dobré. Neviděla jsem sice úplně všechny díly, ale ty co jsem viděla byly celkem dobré. Myslím, že herecké obsazení je dobré. Co řící na závěr, kdo chce ať seriál sleduje a kdo nechce tak ať ho nesleduje.

Plakát
Kriminálka Miami

1. listopadu 2007

57 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
43 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 14 lidí

Miami

Komu by se tenhle seriál nelíbil. Miluji seriály z prostředí detektivů, kde se vyšetřují záhadné vraždy. Ze všech kriminálek je tato nejlepší. Každý díl je velmi propracovaný a nadupaný zajímavým příběhem.Herci jsou taky skvělý, takže není co dodat.

Plakát
Přátelé

1. listopadu 2007

29 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
71 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 21 lidí

škoda

Já osobně považuji Přátele za jeden z nejlepších seriálů. Byly doby, kdy jsem všechny díly hltala a ohromně se bavila, je velká škoda, že herci odmítli natočit jak další řady, tak celovečerní film. Doufám, že někdy změní názor.

Plakát
Simpsonovi

1. listopadu 2007

9 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
100 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 11 lidí

Super

Tento seriál mám hrozne rada. Každý jeden diel má niečo do seba. Teším sa na ďalšie.

Plakát
Zoufalé manželky

1. listopadu 2007

33 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
75 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 12 lidí

ZM

Tenhle serial se mi opravdu moc libi. Nejlepsi je asi Gabriell a Bree, u nich se fakt vzdycky prohybam smichy co zase vymysli. Doufam, ze uz je zase budou brzo vysilat!

Plakát
Čarodějky

31. října 2007

79 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
53 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 19 lidí

Kouzla a magie

Seriál plný magie, kouzel, démonů a skvělých herců. Úplně vás vtáhne do děje a vy se musíte dívat až do konce, aby jste věděli jak to dopadne. Navíc je zde vidět postupem času zlepšení kvality triků a různých efektů. Scénaristi se opravdu snaží a vymyšlí velmi zajímavé díly, které vás nikdy nezklamou. Občas je zajímavé vidět hlavní hrdinky umírat a pak zase ožívají a umírají a ožívají atd. Přesto si myslím, že patří k těm kvalitnějším seriálům a rozhodně přitáhne každého diváka bez ohledu na věk.

Plakát
Hvězdná brána

31. října 2007

79 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
64 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 14 lidí

Tak to vidím já...

Dokud tam byl O´Neill a Goaldi, tak to byl skvělý (snesitelný pro děti) seriál. Potom už to ale za moc nestálo.
Celkově se proto jedná o mírně nadprůměrný kousek už jen proto, že si nemůžu stěžovat, že bych se u něj jako kluk nebavil.
Samozřejmě že po několika sériích už nejde vymýšlet nové příběhy a nejlepší by bylo seriál ukončit, ale který seriál dneska končí v nejlepším... Hvězdná brána mezi ně rozhodně nepatří a i díky tomu padá hodnocení o desítky procent.

Jinak je pravda, že Jackovy hlášky byly vážně trefné, Daniel byl sympaťák a Teal'c drsňák. Když nehledáte logiku, ale zábavu a akci, je to vata přesně pro vás. Bohužel to ale nic nemění na velmi nevyrovnaných kvalitách novějších dílů.

Seriál by ode mě dostal mnohem víc, kdyby skončil spolu s goauldy a kdybych se k němu nevrátil jako starší, což se ukázalo jako chyba.

Možnosti filtrování