Plakát
Útěk z vězení

2. listopadu 2007

88 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
56 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 16 lidí

Now we run.

První série patří k tomu nejlepšímu z posledních let (obzvlášť první půlka), ale umělé natahování děje vedlo k totální degradaci úrovně. Druhá sezóna je odstrašující ukázkou toho, kam až může výborný seriál klesnout. Třetí se vrací k osvědčenému konceptu a vypadá to, že se blýská na lepší časy, ale i tak už to není ono.

EDIT: Tak beru zpět. Třetí série je přinejlepším stejně špatná jako tragická série druhá.

EDIT2: Čtvrtá řada je úplně mimo. Přijde mi, že k původnímu ději vůbec nesedí a je to spíš jako takový spin-off. Nicméně oproti tragické třetí sérii je ta čtvrtá aspoň zábavná a občas i napínavá. Akorát člověk musí vypnout, protože chování opstav moc nekoresponduje s děním v předchozích sezónách. Je dobře, že už to ukončí. Tohle trápící se zvíře je třeba utratit.

Plakát
Studio 60

2. listopadu 2007

0 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
100 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřil se 1 člověk

We live here now.

Brilantní seriál s inteligentními scénáři a elitním hereckým obsazením. Přesto se nedokážu zbavit pocitu, že mu něco chybělo.

Plakát
Smallville

2. listopadu 2007

73 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
73 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 11 lidí

It's time to fulfill my destiny.

Nevím, proč na to ještě koukám. Je to vlastně hrozná ptákovina. Obzvlášť první sezóna je neskutečně šablonovitá. Postupem času se dostáváme víc a víc k supermanovskému motivu a opouštíme "meteor freaks" a to se mi líbí. Za zmínku stojí velice slušná úroveň vizuálních efektů a kvalitně zvládnuté akční scény a technická stránka celkově.

Plakát
Show Jerryho Seinfelda

2. listopadu 2007

100 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
100 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 5 lidí

What is it about? It's about nothing!

Seriál, který nezapadá do žádné škatulky. Velmi vtipná situační komika a povedené stand-up výstupy. Skvělé herecké výkony a pohodová atmosféra.

Seriál se podobá třeba Přátelům, ale víc zakládá na konverzačním humoru než na tom fyzickém.

Plakát
Scrubs: Doktůrci

2. listopadu 2007

92 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
100 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 13 lidí

I miss you so much it hurts sometimes!

Ultravtipný seriál napěchovaný tunou hlášek a gagů, který však i přesto dokáže být citlivý, vážný a dramatický. Skvěle zahrané i napsané, originální vyprávěcí styl a spousta bláznivých scének. Perfektní vedlejší postavy (Ted, Todd, Údržbář...) a životní role Johna C. McGinleyho (Cox).

Plakát
Rodinná válka

2. listopadu 2007

25 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
75 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 4 lidé

Jak nevychovávat děti

Vtipný sitcom o útrapách průměrné americké rodinky. Řada hlášek a zápletek ze života. Vyzdvihl bych herecký výkon Michaela Rapaporta (otec) a představitele homosexuála Kennyho.

Plakát
Agentura Jasno

2. listopadu 2007

71 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
71 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 7 lidí

Fake psychic. Real detectives.

Kriminální seriály nemám rád, ale tohle je jiné kafe. Velice vtipný seriál s výborně vybranými představiteli hlavních rolí, mezi kterými je skvělá chemie. Každý díl má zajímavou zápletku a průběh pseudovyšetřování ústřední dvojice mě vždycky rozesměje.

Plakát
Přátelé

2. listopadu 2007

94 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
76 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 34 lidí

We were on a break!!!

Nejlepší komediální seriál všech dob. O tom nepochybuju. Viděl jsem třikrát všechny díly a pokaždé jsem se bavil, jako když jsem se díval poprvé. Vyvážený humor a herecké obsazení. Vyzdvihl bych taky opravdu povedený český dabing, který je hlasově velice věrný originálu a úspěšně se snaží zachovat co nejvíce vtipů. Ne vždy to samozřejmě jde. Originál je lepší, ale i tak smekám před dabéry a všemi, co na dabingu pracovali.

Plakát
Podfukáři

2. listopadu 2007

100 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
88 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 8 lidí

The con is on...

Už dlouho jsem nenarazil na seriál, který by dokázal nasadit laťku tak vysoko a pak se jí neustále držet. Každý díl Podfukářů je téměř dokonalý. Jak z hlediska scénáře, který je vždy nepředvídatelný a originální, tak z hlediska technického - kamera je úžasná, a zároveň hereckého. Kladem i záporem je pak uzavřenost jednotlivých epizod. Dá se koukat vlastně na jakýkoli díl bez znalosti těch předchozích, ale zase chybí jakýsi rámcový děj, který by se vyvíjel v průběhu epizod.

Plakát
O.C.

2. listopadu 2007

88 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
88 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 8 lidí

Opravdový Cukrkandl

Ani ve snu by mě nenapadlo, že mě takový seriál může bavit. Ale OC má takové zvláštní kouzlo, které vás chytí a už nepustí. Pohodová a prosluněná atmosféra Orange County sálá z každé vteřiny děje.

Vadil mi akorát představitel Ryana (hlavně ze začátku), přišlo mi, že vůbec neumí hrát a má jen jednu pózu. Pak už to bylo lepší. Naopak bych vyzdvihnul výkony Petera Gelleghera (Sandy) a Adama Brodyho (Seth).

Seriálu taky prospělo, že měl naplánovaný konec a děj byl tedy pěkně uzavřený.

Možnosti filtrování