Plakát
Červený trpaslík

30. října 2007

47 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
79 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 19 lidí

100%

Můj nejvíc nejoblíbenější seriál! Je to fakt boží... nejlepší je Rimmer. Jsou tam super hlášky, pokud někde nějakou zaslechnu, hned si řeknu: \"A, další fanda Trpaslíka!\" Stává se mi to často a vždycky to potěší, že ho zná tolik lidí, i když pořád ne všichni. Ale co, komerce by zničila celé kouzlo RD.

Plakát
Ztraceni

30. října 2007

75 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
56 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 16 lidí

Zázrak se nekoná

O tomhle seriálu jsem hodně slyšel krátce poté, co začal být v Americe vysílán. Opravdu jsem čekal nějakou bombu, ale nic tak bombastického se opravdu nekoná. Není to špatný seriál, ale každý díl je téměř samá vata a až na konci, když máme štěstí, se něco stane. Navíc si myslím, že podobnému typu seriálu škodí vysílání epizod po týdnu. Doporučuju shlédnou v co nejkratším čase, rozhodně zvýší vaše mínění, pokud o kvalitě pochybujete. Ale jinak docela oceňuji, že některé události, které vypadaly jako bláboly, se podařily zmateným scénáristům ve třetí sérii docela dobře objasnit (i když co si myslet o vraždících Těch druhých?). A poslední díl trojky, to je kapitola sama o sobě :0)

Plakát
Červený trpaslík

30. října 2007

17 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
63 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 24 lidí

Shonik

Absolutně nejlepší seriál všech dob. Kdo neuvidí, neuvěří

Plakát
Heuréka - město divů

22. října 2007

56 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
44 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 9 lidí

Carter Rullezzz

Tento seriál som objavil počas môjho druhého pobytu v USA a hned som vedel, že toto bedem pozerať! V podstate Sci-Fi odohrávajúce sa v súčasnosti, poňaté totálne komediálnym a humorným spôsobom! Mojim osobným favoritom je Jo Lupo - akože viac sexi asistentku šerifa si asi predstaviť neviem! Klobúk dole však aj pred nápaditosťou tvorcov tohto seriálu. Vymyslieť toľko somarín - proste super!

Plakát
O.C.

22. října 2007

80 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
40 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 10 lidí

OC - Raj na Zemi

Tento seriálik som jednoducho musel pozerať! Je mi jasné, že asi od reálneho života, aký poznáme my, to má daleko, ale ja som to proste musel vidieť! A pokiaš možno - tak každý jeden diel. Len mi asi bude smutno za Mishou Barton, ked budem kukať 4. sériu :(
Ale inak ja to považujem za kvalitku, veľmi dobré dialógy, super muzika a strasne sa mi páči prostredie, kde sa to točilo. Orange County je pre mňa osobne v určitom zmysle slova Raj na Zemi :D

Plakát
Útěk z vězení

6. října 2007

82 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
73 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 22 lidí

Kolísavá úroveň

1. série
Ta byla naprosto geniální, nedalo se odtrhnout od obrazovky a každy další díl váš naprosto pohltil, že jste prostě museli další a další. To vydželo až do 14. dílu a pak, i když už některé věci byly natahované jak kšandy, to mělo pořád ten správný říz.

90%

2. série
Jak se to zvrtlo v politický thriller začalo to být čím dal tím víc blbší a blbší. Celá dějová linie okolo prezidentky a celého komplotu je přímo ujetá a vůbec nedělá první sérii dobré jméno.

30%

3. série
Konečně jsme zpět ve vězení a tak by se to mohlo alespoň trochu přiblížit úrovni první řady, uvidíme, jak si s tím tvůrci poradí, první díly i přes některé legrační scény vynikají nad většinou dílů druhé řady.

Zatím 60%

4. série

K ní jsem se zatím nedostal, ale po těch hrůzostrašných zvěstech se k ní snad ani dostatn echi, jinak bych musel jít s procenty opět dolů...

Možnosti filtrování