Plakát
Dr. House

30. října 2007

77 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
54 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 26 lidí

Tak to vidím já...

První série - 90%
Druhá série - 80%
Třetí série - 70%
Čtvrtá série - 60%
Pátá série - První dojem - 50%
Šestá série - První dojem - 60%

Dr. House jsem měl moc rád. Koukal jsem na každý díl a hltal jeho nápadité hlášky. Postupem času ale zacházel do extrému. House si dovoloval tolik, kolik by mu v reálném světě nemohlo projít. Diagnózy byly nesmyslnější a neuvěřitelnější.
Postupem času se stal karikaturou sama sebe. Manipulativním feťákem, který trousí pořád stejné hlášky, který by ve skutečném světě už dávno přišel o práci. Stal se jednoduchým schematickým seriálem, nad jehož obsahem se nesmí přemýšlet, protože prostě nedává smysl. Těžko vzpomenout na doby, kdy jsem ho měl za výjimečný. Už dávno jím není. Je to jen další televizní šidítko.

Plakát
Červený trpaslík

30. října 2007

47 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
79 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 19 lidí

100%

Můj nejvíc nejoblíbenější seriál! Je to fakt boží... nejlepší je Rimmer. Jsou tam super hlášky, pokud někde nějakou zaslechnu, hned si řeknu: \"A, další fanda Trpaslíka!\" Stává se mi to často a vždycky to potěší, že ho zná tolik lidí, i když pořád ne všichni. Ale co, komerce by zničila celé kouzlo RD.

Plakát
Ztraceni

30. října 2007

75 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
56 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 16 lidí

Zázrak se nekoná

O tomhle seriálu jsem hodně slyšel krátce poté, co začal být v Americe vysílán. Opravdu jsem čekal nějakou bombu, ale nic tak bombastického se opravdu nekoná. Není to špatný seriál, ale každý díl je téměř samá vata a až na konci, když máme štěstí, se něco stane. Navíc si myslím, že podobnému typu seriálu škodí vysílání epizod po týdnu. Doporučuju shlédnou v co nejkratším čase, rozhodně zvýší vaše mínění, pokud o kvalitě pochybujete. Ale jinak docela oceňuji, že některé události, které vypadaly jako bláboly, se podařily zmateným scénáristům ve třetí sérii docela dobře objasnit (i když co si myslet o vraždících Těch druhých?). A poslední díl trojky, to je kapitola sama o sobě :0)

Plakát
Červený trpaslík

30. října 2007

17 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
63 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 24 lidí

Shonik

Absolutně nejlepší seriál všech dob. Kdo neuvidí, neuvěří

Plakát
Heuréka - město divů

22. října 2007

56 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
44 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 9 lidí

Carter Rullezzz

Tento seriál som objavil počas môjho druhého pobytu v USA a hned som vedel, že toto bedem pozerať! V podstate Sci-Fi odohrávajúce sa v súčasnosti, poňaté totálne komediálnym a humorným spôsobom! Mojim osobným favoritom je Jo Lupo - akože viac sexi asistentku šerifa si asi predstaviť neviem! Klobúk dole však aj pred nápaditosťou tvorcov tohto seriálu. Vymyslieť toľko somarín - proste super!

Plakát
O.C.

22. října 2007

80 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
40 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 10 lidí

OC - Raj na Zemi

Tento seriálik som jednoducho musel pozerať! Je mi jasné, že asi od reálneho života, aký poznáme my, to má daleko, ale ja som to proste musel vidieť! A pokiaš možno - tak každý jeden diel. Len mi asi bude smutno za Mishou Barton, ked budem kukať 4. sériu :(
Ale inak ja to považujem za kvalitku, veľmi dobré dialógy, super muzika a strasne sa mi páči prostredie, kde sa to točilo. Orange County je pre mňa osobne v určitom zmysle slova Raj na Zemi :D

Plakát
Útěk z vězení

6. října 2007

82 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
73 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 22 lidí

Kolísavá úroveň

1. série
Ta byla naprosto geniální, nedalo se odtrhnout od obrazovky a každy další díl váš naprosto pohltil, že jste prostě museli další a další. To vydželo až do 14. dílu a pak, i když už některé věci byly natahované jak kšandy, to mělo pořád ten správný říz.

90%

2. série
Jak se to zvrtlo v politický thriller začalo to být čím dal tím víc blbší a blbší. Celá dějová linie okolo prezidentky a celého komplotu je přímo ujetá a vůbec nedělá první sérii dobré jméno.

30%

3. série
Konečně jsme zpět ve vězení a tak by se to mohlo alespoň trochu přiblížit úrovni první řady, uvidíme, jak si s tím tvůrci poradí, první díly i přes některé legrační scény vynikají nad většinou dílů druhé řady.

Zatím 60%

4. série

K ní jsem se zatím nedostal, ale po těch hrůzostrašných zvěstech se k ní snad ani dostatn echi, jinak bych musel jít s procenty opět dolů...

Možnosti filtrování