Plakát
Show Jerryho Seinfelda

2. listopadu 2007

100 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
100 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 5 lidí

What is it about? It's about nothing!

Seriál, který nezapadá do žádné škatulky. Velmi vtipná situační komika a povedené stand-up výstupy. Skvělé herecké výkony a pohodová atmosféra.

Seriál se podobá třeba Přátelům, ale víc zakládá na konverzačním humoru než na tom fyzickém.

Plakát
Scrubs: Doktůrci

2. listopadu 2007

92 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
100 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 13 lidí

I miss you so much it hurts sometimes!

Ultravtipný seriál napěchovaný tunou hlášek a gagů, který však i přesto dokáže být citlivý, vážný a dramatický. Skvěle zahrané i napsané, originální vyprávěcí styl a spousta bláznivých scének. Perfektní vedlejší postavy (Ted, Todd, Údržbář...) a životní role Johna C. McGinleyho (Cox).

Plakát
Rodinná válka

2. listopadu 2007

25 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
75 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 4 lidé

Jak nevychovávat děti

Vtipný sitcom o útrapách průměrné americké rodinky. Řada hlášek a zápletek ze života. Vyzdvihl bych herecký výkon Michaela Rapaporta (otec) a představitele homosexuála Kennyho.

Plakát
Agentura Jasno

2. listopadu 2007

71 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
71 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 7 lidí

Fake psychic. Real detectives.

Kriminální seriály nemám rád, ale tohle je jiné kafe. Velice vtipný seriál s výborně vybranými představiteli hlavních rolí, mezi kterými je skvělá chemie. Každý díl má zajímavou zápletku a průběh pseudovyšetřování ústřední dvojice mě vždycky rozesměje.

Plakát
Přátelé

2. listopadu 2007

94 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
76 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 34 lidí

We were on a break!!!

Nejlepší komediální seriál všech dob. O tom nepochybuju. Viděl jsem třikrát všechny díly a pokaždé jsem se bavil, jako když jsem se díval poprvé. Vyvážený humor a herecké obsazení. Vyzdvihl bych taky opravdu povedený český dabing, který je hlasově velice věrný originálu a úspěšně se snaží zachovat co nejvíce vtipů. Ne vždy to samozřejmě jde. Originál je lepší, ale i tak smekám před dabéry a všemi, co na dabingu pracovali.

Plakát
Podfukáři

2. listopadu 2007

100 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
88 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 8 lidí

The con is on...

Už dlouho jsem nenarazil na seriál, který by dokázal nasadit laťku tak vysoko a pak se jí neustále držet. Každý díl Podfukářů je téměř dokonalý. Jak z hlediska scénáře, který je vždy nepředvídatelný a originální, tak z hlediska technického - kamera je úžasná, a zároveň hereckého. Kladem i záporem je pak uzavřenost jednotlivých epizod. Dá se koukat vlastně na jakýkoli díl bez znalosti těch předchozích, ale zase chybí jakýsi rámcový děj, který by se vyvíjel v průběhu epizod.

Plakát
O.C.

2. listopadu 2007

70 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
80 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 10 lidí

Opravdový Cukrkandl

Ani ve snu by mě nenapadlo, že mě takový seriál může bavit. Ale OC má takové zvláštní kouzlo, které vás chytí a už nepustí. Pohodová a prosluněná atmosféra Orange County sálá z každé vteřiny děje.

Vadil mi akorát představitel Ryana (hlavně ze začátku), přišlo mi, že vůbec neumí hrát a má jen jednu pózu. Pak už to bylo lepší. Naopak bych vyzdvihnul výkony Petera Gelleghera (Sandy) a Adama Brodyho (Seth).

Seriálu taky prospělo, že měl naplánovaný konec a děj byl tedy pěkně uzavřený.

Plakát
Jmenuju se Earl

2. listopadu 2007

75 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
83 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 12 lidí

Hey, Crabman!

Velice originální seriál, který jel v první sérii až moc podle jedné šablony. To se naštěstí v té druhé změnilo a ve třetí je celkové pojetí úplně jiné. Je to dobře, protože nikdy nezačne nudit. Svérázný humor vždycky pobaví a vedlejší postavy jsou výborné.

Plakát
Krok za krokem

2. listopadu 2007

67 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
67 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 12 lidí

S mozkem, bez mozku...

Nestárnoucí klasika, které však postupem času docházel dech, ale i tak se vždy jednalo o nadprůměr. Spousta vtipných hlášek a komických situací obložená tunou moralizování, které však člověk bere jako samozřejmost a nijak ho neruší.

Plakát
Joey

2. listopadu 2007

63 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
63 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 8 lidí

Damn you, chicken legs!

Slabší než Přátelé, jelikož tam chybí ta rozmanitost charakterů, ale i tak se jedná o nadprůměrnou podívanou, která nědělá svému staršímu bratříčkovi ostudu.

Možnosti filtrování