Plakát
See

3. listopadu 2019

100 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
67 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 3 lidé

Piky piky na hlavu, s Babou Vossem nehraju

U stanice Apple TV+ mám v hledáčku úplně jiný seriál, nicméně převážila zvědavost a See dostal šanci. No, jak to jenom napsat. Když pominu, že seriál má patřit k jednomu z nejdražších, samotné téma vypadalo docela zajímavě. Nadšení z nového seriálu ale rychle opadlo, děj prozrazovat nebudu, ať si každý udělá obrázek sám. Jestli jedna epizoda stála 15 milionů dolarů, tak za ty peníze vidět haku vesnice Alkenny a vylízanou královnu (doslova) je dost málo. To píšu o střípcích ze dvou epizod. Tu třetí už zřejmě nedám, abych taky neoslepl a nezačal se třeba modlit. Je to celé takové nijaké, prostě mě to neoslovilo. Nicméně pokud chce Apple TV+ konkurovat Netflixu a dalším, bude se muset (podle mého názoru) hodně zlepšit. Finance na to dle všeho má, nicméně 150 milionů dolarů pro Světlušku by byl rozhodně lepší počin…
40% za Jasoně Momou

Plakát
Dublin Murders

2. listopadu 2019

0 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
0 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 0 lidí

Hodnotim po pilotu

Hodnotim po pilotu, takze treba to jeste poopravim, az toho budu mit shlednuto vic.
Nicmene je to krimi a nebyla videt zadna ta multikultura, takze body nahoru. Preskakovani pritomnost a minulost pred 20 lety je matouci, takze body dolu. No a hlavne se to tahne, takze hodne bodu dolu. V podstate jsme se v prvnim dile neco dozvedeli az na zaver pilotu a tvurci tim mozna chteli trochu sokovat. Kazdopadne toho kdo jeste do ty doby neusnul, to navnadilo na druhy dil.

Ja mam krimi rad, takze koukat budu, protoze v teto krimi nejsou aspon zatim zadne trapne nebo nekoukatelne nasilne vlozene situace. Na druhou stranu, pokud nejste fanousci krimi, tak tady vam teda nic neutece. Zatim teda po pilotu 50%, ale pokud se tomu dej rozjede, tak si dokazu predstavit, ze neco pridam.

Edit: Tak jo neco jsem pridal, je to lehce nadprumerne, ale plati to co jsem psal, pokud nefandite zanru krimi, tak to s klidem muzete vynechat.

Plakát
Nebe s.r.o.

31. října 2019

100 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
0 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřil se 1 člověk

Zázraky se nedějí

Bylo jen otázkou času, kdy přijde seriál s nebeským motivem, který se bude snažit vytěžit něco z úspěchu Good Place. A i když má seriál nakonec úplně jinou zápletku, tak mi právě Good Place svým prostředím hodně připomněl.

Zaujalo mě na něm obsazení. Daniel Radcliffe sice bude navždy Harry Potter, ale nikdo mu nemůže upírat to, že dokáže hrát. Zatím ve všem, v čem jsem ho viděl po Harry Potterovi, se mi zamlouval. Ať už to byla Women in Black, What If nebo tentokrát Miracle Workers. Navíc je doplněn Stevem Buscemim, který si užívá Boha.

Celé to příjemně utíkalo, nebe bylo znázorněno zajímavě a bavilo mě spousta vtípku v pozadí jako plakáty v kanceláři a tak. I zápletka byla dobrá a na sázku s Bohem jsem byl zvědavý, jen je podle mě škoda, že si vybrali zrovna romantiku. Určitě by se našlo i něco zajímavějšího. Nicméně za podívání to podle mě stojí, rychle to uteče, ale Good Place se to vyrovnat nedokáže.

Plakát
Dva světy

30. října 2019

0 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
0 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřil se 1 člověk

Opravdu?

Dva světy,na první pohled stejné a přece úplně jiné.
Jak se s tím srovnávali herci?
Jednou tak a potom tak.


p.s. opravdu jenom dva světy?

Plakát
Premiér

30. října 2019

40 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
80 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 5 lidí

WTF

TPČ!

Plakát
Kazatel

30. října 2019

50 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
100 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 2 lidé

Za mne -Totální úlet

Toto je jeden ze seriálů, kdy to vypadá, že autoři udělali první řadu a za pochodu se rozhodovali, kam se bude děj ubíhat. Vím, že to tak není, ale vypadá to tak. Nicméně i když mě první řada moc nenadchla, rozhodl jsem se zkouknout i druhou řadu. A dobře jsem udělal. Jeden z mála seriálů, kde se mi více líbily další řady, než úvodní. A konečně opravdové ukončení.

Plakát
Temný Kraj

26. října 2019

33 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
33 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 3 lidé

Nějak jsem v rozpacích

Koukám na detektivky hodně, ale na tento seriál snad jen kvůli Vaculíkovi.Je to roztahané, těžko pochopitelný děj, dělení na dvě části nepříjemné, šéfka policie vypadá, že nenajde ani kapesník v kapse, snad jen linka Vaculíka se psem to jistí.Přiznávám, že občas nechápu, o co tam vůbec jde.

Plakát
Autobazar Monte Karlo

24. října 2019

100 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
100 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřil se 1 člověk

Tak tohle byla pecka!

Krátké úderné příběhy o tom, jak to chodí v autobazárech,co všechno lze vymyslet, aby se prodalo, jak obalamutit úřady, koho podmazat, koho podvést, jak se z toho vykroutit...(Trochu mi to připomínalo Blaník.
Koneckonců, ony ty obory nejsou zas tak odlišné, že.)
Jedna hláška za druhou, jeden gag lepší než druhý. Bavila jsem se královsky.

Plakát
Žít se sebou

24. října 2019

0 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
0 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 0 lidí

Clone me too, please...

Asi nezačnu nejlépe, když napíšu, že nemám moc v lásce Paula Rudda... Ale je to spíš role od role, takže tady mi přišel fajn. Pokud se budu dál držet postav, tak mě taky moc mile překvapila Aisling Bea, jinak tam nikdo výrazný nebyl, no a samozřejmě tedy Paul jako Milesové, já osobně raději Milese 2, jsem prostě řádný člověk a Miles 1 byl dacan.
Celkově je seriál takový zvláštní, rozhodně to není komedie... Na jednu stranu taková oddechovka, na druhou stranu nudné. Na jednu stranu trochu vtipné, na druhou stranu trošku fádní. Na třetí stranu to chcete dokoukat, na čtvrtou stranu se na to asi už znovu nepodíváte. Čekal jsem třeba nějaké hlubší filosoficko-existencální zamyšlení o klonech, ale toho se mi také nedostalo. Příběh byl vlastně tak hrozně jednoduchý, že jsem si někdy sám v hlavě během koukání říkal, co by se asi tak mohlo stát, aby to ten díl osladilo, a co by jaká postava mohla říct, aby to bylo vtipnější. Byla tam podle mě i spousta promarněných scén (nevím jak vy, ale já čekal, že po testech spermatu zavolají Milesovi 1 a řeknou mu, že je neplodný, načež Kate odhalí těhotenství a zjistí se, že to je s Milesem 2, ale to se možná stalo, viděli jste přece výraz Milese 1, když mu to oznámila ;) mrk mrk).
jen malá vsuvka... nevadí mi úplně dvakrát stejný časový úsek z pohledu dvou až tří osob, ale docela mi vadil zkratkovitý střih a taková až skečovitost určitých scén. Někdy na sebe příliš nenavazovaly, jindy zase byly matoucí. Nicméně pochvala, že se mi nestalo, abych si Milese spletl, pochvala samozřejmě kostymérům, ne mně... Milesové prostě měli každý jiný styl.
A ještě úplná mini vsuvka... celý seriál má docela dobrou úroveň humoru, nebo jako nic extra, ale ani nic špatného, až na scénu z laktační místnosti a celkově toho úřadu, to bylo prostě neuvěřitelně trapné a myslím jako vážně trapné a mimo, ne vtipné...
Takže nějak to shrnu... asi to docela ušlo, ale rozhodně to nepotřebuje náročného diváka a o to více nečekejte žádné extra zápletky, ale docela to ujde. :)

Plakát
Kateřina Veliká

22. října 2019

0 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
0 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřil se 1 člověk

Ekaterina

Ja to nevidel a ikdyz HBO Go mam, tak koukat nebudu. Tata videl pilot a jedinny co rikal, ze kdyby postavy hraly nekoho jineho, tak by mu to tolik nevadilo, ale po zkouknuti ruske Jekateriny bylo tohle naproste becko, ktere nelze hodnotit jinak nez podprumerne. Sice proti ruskemu serialu je videt, ze kulisy jsou profesionalne zpracovane, ale spis co do efektu nez do ruske reality, i v tom je rusky serial lepsi. Takze ani co by material pro studenty tohle podle taty dobre neni, vic jak 3 body z 10 by tomu nedal.

Možnosti filtrování