Plakát
La Casa de Papel

12. listopadu 2018

100 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
100 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 3 lidé

Originální téma......

Na stránkách SeriálZone jsem narazil na tento seriál a jelikož při kvantu amerických krimi seriálů,kterých už mám plné zuby rád sleduji nové evropské seriály,tak jsem sledoval i tento....
Co k tomu dodat,skvělý nápad jak získat peníze a přitom se nestat vyloženě bankovním lupičem i když průběh přepadení se od klasické bankovní loupeže mnoho neliší.Jsou zde skvěle propojeny jak rodinné,tak i milostné vztahy na straně zasahujících policistů,stejně jako mezi lupiči i jejich rukojmími.
Je to opravdu z mého pohledu velice dobře udělaný seriál,který mi naháněl,tak trochu strach pouze proto,že je součástí španělské tvorby a ta je pro mne velkou neznámou,respektive asi poslední seriál,který jsem viděl byli Dálkoví řidiči a to mi bylo asi 7 nebo 8 let.
No nic,to jsem opravdu pouze odbočil od daného tématu a tak na závěr mého názoru musím vyzdvihnout roli šéfa El Profesor (Álvaro Morte),který dokázal vše dokonale naplánovat a těžko najdete v plánu přepadení nějakou trhlinu.Jenže jak už to bývá i u sebelepšího plánu se nějaká chybička najde,doporučuji všem,co mají rádi opravdu dobrá dramata.....
Musím pně souhlasit jak s Figul,tak i s Arthurcz,nejlepší bude,když sepřesvědčíte sami....

Plakát
Pád

11. listopadu 2018

100 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
0 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřil se 1 člověk

V nejlepším přestat

Tohle je opět jeden ze seriálů, kde bohužel nemohu hodnotit všechny řady jako celek.
Velmi dobře zpracovaný příběh obsahující prvky napětí, dramatu a psychologie. Příběh propracovaného sériového vraha se spoustou zajímavých a propracovaných postav, z nichž každá měla své klady, zápory a problémy. Děj se plynule rozvíjel a gradoval po celou první sérii. V té druhé se bohužel ale vytratilo veškeré tempo a seriál začal po všech stránkách ztrácet, postavy se začali jakoby rozpíjet a ztrácet na přitažlivosti.
Třetí řada byl už jen odpad, který neměl nikdy vzniknou. Proto nebudu třetí řadu do hodnocení vůbec zahrnovat, jinak bych nemohl dát ani těch 60%

Plakát
Nepohádky

10. listopadu 2018

50 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
25 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 4 lidé

Zločiny, tragédie, sex a nuda

Po dvou dílech celkem průměr. Ty pohádky jsou tam tak nějak zdánlivě a zastoupené jen pár vnějšími znaky, vlastně to o pohádkách autoři jen říkají a tři postavy si nasadí prasečí masky a objeví se připomínka Červené karkulky. Toť vše. Příběh plytký, nedodělaný. Trochu vztahové drama, trochu krimi a vůbec ne thriller. Ačkoli to, zdá se, cílí na dospělé publikum, působí to jako napsané teenagery. Tohle se dost míjí nejen se mnou, ale i s tím, co si autoři myslí, že vytvořili.

Plakát
Bodyguard

9. listopadu 2018

100 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
100 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřil se 1 člověk

PPO David Budd v centru dění

Milé překvapení, které si pro nás BBC připravila a až teď, když jsem to sám viděl, tak chápu, že to dost lidí nadchlo a vyvolalo to takovou odezvu. Rozhodně si to totiž zaslouží pozornost. Už dlouho jsem neprožíval napětí u seriálu jako tady a to nejen jednou, ale dokonce dvakrát. Když se na scéně objevila bomba v první a poslední epizodě.

Skvělá atmosféra, perfektně budované napětí, výborné obsazení, překvapivé zvraty, nečitelné charaktery a uvěřitelné chování postav. To všechno podle mě seriál obsahuje a to rozhodně není málo. Na druhou stranu tam spoustě věcí nevěřím. Je tam podezřele moc náhod a podle mě někteří dělají neuvěřitelné chyby (nespojení snipera, neustále zapojování Budda). Po skvělém úvodu mě zklamalo, že se seriál hodně zaměřil na romantiku. Věřil bych totiž motivaci bodyguarda i bez toho. Naštěstí se to nestalo hlavní náplní, jak jsem tvůrce chvilku podezříval. Celkově to tak ve mně zanechalo pozitivní pocity a s čistým svědomím to mohu doporučit.

Plakát
Anne

9. listopadu 2018

0 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
0 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 0 lidí

"It's Anne, but can you say it with an E please?"

Najlepšie by som tento seriál vedela vystihnúť slovom "príjemný". Pôsobí na mňa až upokojujúco, v tom najlepšom zmysle slova. Má nádhernú atmosféru, herci sú sympatický, Anne je svojská, presne taká ako má byť ale zároveň jej po celú dobu fandíte. Gilbert je rovnako skvelý (aj viac :D) a jeho scény s Anne by som mohla sledovať dookola. V dnešnej dobe to bohužiaľ nie je typ seriálu ktorý si väčšina ľudí pustí, čo je veľká škoda, pretože si z neho môžte veľa odniesť.

Plakát
Mr. Mercedes

9. listopadu 2018

100 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
100 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřil se 1 člověk

Jojo....

První série byla výborná, skvělý výběr herců, v každém díle proběhl jeden super song, výborně rozpracovaný příběh gradujícího až do úplného finále, které se opravdu povedlo. Druhá série stejní herci tedy samozřejmě ti co přežili první sérii, příběh pokračuje, už jen trošku nereálnější variantou, ale co by, děj se udržuje také celkem v napětí. Co mě otrávilo byla absence songů, myslím od čtvrtého dílu, úplně zmizela. Ovšem, to, co tvůrci budovali cca do osmého dílu, se najednou jakoby úplně rozfouklo a stala se z toho prachobyčejná rádoby detektivka stavějící na hlavu, vše co doposud proběhlo. S tím, že poslední díl, po těch necelých 20 hodinách obou sérií, neskutečně odbytý a absolutně nedotažený. Předlohu nemám načtenou, tak nemohu posoudit, ale v celku by se dala natočit další sérka, myslím, že by se dalo dost dobře pokračovat v tomto experimentálně mozkově pracujícím duchu, ale dle mého názoru lepší, než se v tom nimrat již nic dalšího nerozjíždět.

Plakát
Timeless

9. listopadu 2018

14 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
14 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 7 lidí

To nejde

Tohle přece jen tak po vědecké stránce nejde.
Jako výuka americké historie to je dobré,ale chtělo by vysvětlit trochu jak je to technicky možné cestovat do určitého času

Plakát
Lovci zločinců

9. listopadu 2018

0 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
25 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 4 lidé

Pozor Dozor

počítače ovládají vše,dobrý(ale i na nic)
agent,který občas dostane nakládačku výborný (nikdo není dokonalý ale dost si jich to myslí)
někdy zbraně někdy slova a jde vyřešit vše
škoda že seriál skončil

Plakát
Vzteklina

9. listopadu 2018

0 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
0 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 3 lidé

Paráda

zajímavé téma,dobří herci pěkná filmová místa
co víc si přát

Plakát
Kyberagent

9. listopadu 2018

0 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
33 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 3 lidé

čip v hlavě?

Nevím zda je to k něčemu vidět hromadu věcí a přebírat se v něčem čemu pořádně nerozumím.Jako série na oddych je to dobré,škoda že tam nebyla scéna se zaváděním čipu do hlavy,byla by to dobrá výuka pro neurochirurgy

Možnosti filtrování