Facebook Twitter E-mail

SOUTĚŽ

Soutěž

Bando naše milovaná, máme tu pro vás jednu naprosto luxusní specialitku :) Jsme si jisti, ež spousta z vás zná stanice rodiny Discovery, na kterých můžete sledovat naprosto parádní pořady a seriály, například právě ty s expertem na přežití Bearem Gryllsem. No a jelikož se chystá vysílání dokumentu z dílny právě tohohle chlapíka, konkrétně Ostrov s Bearem Gryllsem, máte možnost vyhrát parádní tématické ceny. Pro šťastné výherce máme připraveny batohy a cestovní sady, které se budou hodit každému dobrodruhovi. Jediné, co musíte udělat, je odpovědět na zapeklitou otázku a pak si držet pěsti, aby se na vás usmálo štěstí a Fruiko vás vylosoval.

Soutěž bude trvat celkem 1 týden. Čeká vás jediná otázka. Jako vždy, nezapomeňte si pečlivě pročíst aktuální pravidla. Soutěž má jediné kolo a zúčastnit se může každý registrovaný uživatel SerialZone, který splní náležitosti popsané v pravidlech soutěže. Dopředu vás musíme upozornit, že výherci budou muset poskytnout svá telefonní čísla a jména, protože řada zásilkových služeb číslo telefonu vyžaduje před odesláním zásilky.

  • Startujeme ve středu 26.10.
  • Soutěž trvá do pondělí 31.10. večer
  • Ve středu 2.11. vylosujeme výherce

Vyhodnocení a vylosování výherců proběhne obratem, výsledky budou zveřejněny na SerialZone a oznámeni výherci.

1. místo

První místo

Batoh + cestovní sada (kartáček, žiletka, apod.)

2. místo

Druhé místo

Batoh + cestovní sada (kartáček, žiletka, apod.)

3. místo

Třetí místo

Batoh + cestovní sada (kartáček, žiletka, apod.)

Ceny do soutěže věnovala stanice Discovery, televizní kanál vysílaný celosvětově v 155 zemích a 33 jazycích, se zaměřením na dokumentární programy, populární vědu, technologii a dějiny.

SOUTĚŽNÍ OTÁZKA

A výherci jsou:

Matumi
Kaelee
seraphine313