Facebook Twitter E-mail

SOUTĚŽ

Soutěž

Bando naše milovaná, máme tu pro vás jednu naprosto luxusní specialitku :-) Léto skončilo, ale zábava s přáteli pokračuje dál, přece se známe, že? Prodlužující se podzimní večery přímo nabádají k pořádnému seriálovému maratonu. Ten se však neobejde bez chutného občerstvení. Pro oživení večera s přáteli přicházejí Lay’s MAXX, které nepochybně zapadnou do každé party! Řada chipsů Lay’s MAXX přináší oblíbené příchutě papriky, sýru a cibulky, soli a nechybí ani slanina! Plátky obsahují extrémně hluboké vroubky, na kterých se koření lépe zachytí. Zaručují tak ještě intenzivnější chuť, která okoření vaše volné chvíle a zároveň se postará o MAXXimální televizní zážitky.

Jediné, co musíte udělat, je odpovědět na zapeklitou otázku a pak si držet pěsti, aby se na vás usmálo štěstí a Fruiko vás vylosoval.

Soutěž bude trvat celkem 1 týden. Čeká vás jediná otázka. Jako vždy, nezapomeňte si pečlivě pročíst aktuální pravidla. Soutěž má jediné kolo a zúčastnit se může každý registrovaný uživatel SerialZone, který splní náležitosti popsané v pravidlech soutěže. Dopředu vás musíme upozornit, že výherci budou muset poskytnout svá telefonní čísla a jména, protože řada zásilkových služeb číslo telefonu vyžaduje před odesláním zásilky.

  • Startujeme v úterý 30. 10.
  • Soutěž trvá do úterý 6. 11. večer
  • Ve středu 7. 11. vylosujeme výherce

Vyhodnocení a vylosování výherců proběhne obratem, výsledky budou zveřejněny na SerialZone a oznámeni výherci.

1. místo

První místo

Karton chipsů

2. místo

Druhé místo

Karton chipsů

3. místo

Třetí místo

Karton chipsů


Ceny do soutěže věnovala společnost Pepsico, dodavatel chipsů Lay's na český trh.

SOUTĚŽNÍ OTÁZKA

Výherci: Kaelee, Kolombo, Janca.W