avatar uživatele

hajnova12

off
JménoTereza
Věk
Bydliště
Twitter
Facebook
Poznámka
Názory uživatelky hajnova12
plakát
Na mušce
23. prosince 2018
další názory k seriálu

Vilanelle my queen

Moc jsem si od Killing Eve neslibovala, když jsem seriál začínala sledovat. No, překvapil a hodně! Vilanelle se mi hodně rychle dostala pod kůži, stejně tak jako místy celkem drsný černý humor napříč všemi osmi epizodami. Líbilo se mi časté střídaní lokací v seriálu. A věřím, že nejsem jediná, kdo se zájmem sledoval styl oblékání Vilanelle. Za mě rozhodně největší překvapení 2018. Bravo BBC!

75 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
50 % s názorem souhlasí
vyjádřili se 4 lidé
100 %
plakát
Sherlock
22. srpna 2017
další názory k seriálu

Sociopath...

Moderní Sherlock Holmes? Dost jsem se bála, jak ho zpracují. Bála jsem se zbytečně, kam se na to hrabe filmový Sherlock. Benedict se do té role narodil, vysoký, výrazné rysy... Robert Downey Junior by měl raději zůstat u Iron Mana. V seriálu je neotřelý britský humor s neuvěřitelnými hereckými výkony hlavních herců. Vůbec se nedivím, že má tak vysoké hodnocení. Ani jednou jsem se u Sherlocka nenudila. Na takové úrovni by měli být všechny seriály.

83 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
83 % s názorem souhlasí
vyjádřilo se 6 lidí
100 %
plakát
Živí mrtví
18. srpna 2017
další názory k seriálu

Zombie Nechuťárna.....

na seriál jsem se začala dívat poté, co mi doporučili přátelé. První sérii jsem zkoukla jedním dechem. Občas se mi obracel žaludek naruby, ale to jen znamení toho, že efekty byli velmi kvalitní. Na krvavé scény, kde všude létají hlavy a střeva si člověk časem zvykne. Seriál se pro mě stal drogou, tak do páté série. Od šesté mi připadá, že šel s kvalitou pěkně dolů a sedmá už mě vyloženě nudila. Budou doufat, že si twd napraví reputaci osmou sérií, ale čeho je moc, toho je moc.

67 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
67 % s názorem souhlasí
vyjádřili se 3 lidé
70 %
plakát
Příběh služebnice
18. srpna 2017
další názory k seriálu

Velmi milé překvapení

Nejdřív jsem byla k seriálu velmi skeptická a dlouho jsem se rozhodovala, zda se na seriál podívat. Obvykle mi u seriálu vadí když jsou v pomalém tempu, ale Příběh Služebnice mě naprosto odrovnal. Od pilotu jsem nemohla odtrhnout oči. Bylo zajímavé sledovat, co se může stát, když náboženským fanatikům rupne v palici. Herecké výkony byli na výborné úrovni. Je opravdu vidět, že si tvůrci dali na seriálu záležet. Konec mě dokonale odzbrojil a moc ráda se podívám i na další sérii.

100 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
75 % s názorem souhlasí
vyjádřili se 4 lidé
100 %
plakát
Pán času
8. června 2017
další názory k seriálu

Doctor Who

Nejprve jsem se na Doctora Who vůbec dívat nechtěla. Nejsem moc velký fanoušek scifi, ale Doctor Who změnil můj názor. Dlouho jsem se k tomu přemlouvala, protože v té době měl Doctor Who už devět sérií a to je přece jen dost! To, že jsem se k tomu odhodlala, bylo jedno z nejlepších rozhodnutí! Každého Doktora jsem si hned zamilovala, i když mým nejoblíbenějším bude vždy Matt Smith. Doctora Who doporučuji každému, i když třeba nemáte rádi scifi! S tímhle serálem svůj názor určitě změníte, za mě 100%

75 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
50 % s názorem souhlasí
vyjádřili se 4 lidé
100 %