avatar uživatele

konz

off
JménoRadek
Věk33 let — narozeniny slaví za 9 měsíců (Ryby)
BydlištěHavířov
Twitter
Facebook
Poznámka
Kdo chcete tak si mě uložte, určitě pokecáme.
Názory uživatele konz
plakát
Simpsonovi
2. listopadu 2009
další názory k seriálu

...

No podle mě se Simpsni od svého začátku 100% změnili. Jak v animaci tak i v ději.

První díly byly celkem otřesné, ale co šel čas dál a dál vše bylo lepší a lepsí.

nejvíce se mi líbí že seriál jde s dobou a neztrácí děch, což už dokázal několikrát. Některé seriály už mají konec jasný už v druhé serií, ale u Simpsnů bych ekl že je tomu naopak.

Podle mě to bude hlavně tím že si dokážou udělat srandu sami ze sebe (s američanů) a podobně, ale taky že si stále zachovávájí něco svého.

U mě vedou na 100%
Nemůžu dát nic ež čistou 100% a zkuste mi to někdo vymluvit...

63 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
75 % s názorem souhlasí
vyjádřilo se 8 lidí
100 %
plakát
Las Vegas: Kasino
11. března 2009
další názory k seriálu

...

Konečně! Konečně po dlouhé době seriál kde se nevyšetřujou jen vraždy a sebevraždy, nebo kde se cestuje na jiné planety a nebo co já ještě vím.
Když jsem se ze začátku párkrát na seriál podíval tak mi to nic moc neříkalo. Jen mě zaujalo že se v seriálu řešilo něco jiného a každý díl byl jiny. (jednou řeší to, pak zase tam to a pak zase něco jiného) a to se mi v dnešní době kdy se vysílají jen samé kriminálky, zločiny a podobně stejnou jehlou psané seriály přijde dost vhod. Navíc mi seriál přijde jako něco nového a rád se podívám do nějakého toho kasiná.
Když to shrnu a nebudu brát jen na vědomí že se mi seriál zalíbil tak bych řekl že devadesát proscent si podle mě zaslouží. Dobrý námět, hodně se mi líbí kamera a střih a celkově jak je seriál natočený. 90% ze 100.

80 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
80 % s názorem souhlasí
vyjádřilo se 5 lidí
90 %
plakát
To je vražda, napsala
14. prosince 2008
další názory k seriálu

...

No co dodat? Podle mě mohl být seriál záživnější a děj mohli taky sem tam aspoň trochu pozměnit, (Většinu epizod mi přišel hodně podobný až stejný).
Je pravda že chvilkama jsem se u seriálu celkem dobře pobavil, ale nebylo to až tak moc často. Jedna věc mě však na seriálu celkem dost štvala, a to ta že hlavní představitelka měla pokaždé nějakého příbuzného který umřel a nebo někdo z příbuzných. To mě popravdě celkem štvalo.
Celkově si myslím že na seriál se dívají starší lidé. Mě seriál celkem nechytnul tak že 50% je myslím akorát

67 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
83 % s názorem souhlasí
vyjádřilo se 6 lidí
50 %
plakát
Méďa Béďa
10. října 2008
další názory k seriálu

...

jako malému se mi tenhle seriál moc líbil. Podle mě je to jedna s klasik která se neztratí ani v dnešní době plné počítačových pohádek a různych trapárností.
Seriál sice neměl zezačátku nějak moc extra dobrou animaci, ale v té době komu to vadilo.
Seriáli toho to typu jako Méďa Béďa, Tom a Jerry a nebo Pepek námořník patří k těm na které budu dlouho vzpomínat. Podlě mě výborných 85%

80 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
100 % s názorem souhlasí
vyjádřilo se 5 lidí
90 %
plakát
Klaun
7. října 2008
další názory k seriálu

...

Na tenhle seriál jsem se díval asi když mi bylo tak deset let. V te době se mi to dost líbilo. Myslím že to na tu dobu bylo celkem dobře zpracované. Pár dobrých akcí a trocha vtipu. bylo fajn se podívat na něco jiného než jen na kobru 11.

100 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
100 % s názorem souhlasí
vyjádřili se 2 lidé
70 %
plakát
Hvězdná brána
18. září 2008
další názory k seriálu

...

No co k tomuto filmu dodat. Asi hlavně to že se mi zdá že je s každou serií lepší, (mimo pár vyjímek). Nevím jak ostatním ale mě se seriál zdá lepší než film kterému je jakýmsi pokračováním.
Je škoda že se tam pár lidí vyměnilo, ale jinak celkem nevím co bych tomuto seriálu vytknul. Snad jen to že je plný dost nečekaných zvratů a nestávalo se často že bych se u něj nudil, a nebo že by se pár dílu podoboly jak dějěm tak třeba scénářem.
Hodně se mi líbí směr jakým se seriál upíná. Těším se na Atlantis.

58 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
83 % s názorem souhlasí
vyjádřilo se 12 lidí
90 %
plakát
Kočkopes
15. září 2008
další názory k seriálu

...

Když jsem si tu tohoto seriálu všiml nevěřil jsem. Jako malej ( před dost velkou dobou) jsem se na tento seriál opravdu rád a zvesela díval. Přišlo mi to velice podivné že kočka a pes můžou být jako jeden.
Ale pravdou je že humor jaký byl v seriálu neměl chybu. ?yslím že nebyl úplně pro ty nejmenší. aspoň tak 6+. ale jinak bych jim to (těm malejm) doporučil. Dneska by mě to už asi nebavilo, ale když si na to vzpomenu tak musím dát celkem vysoké hodnocení proto že se mi to opravdu líbilo.

75 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
50 % s názorem souhlasí
vyjádřili se 4 lidé
60 %
plakát
Denik Ostravaka
15. září 2008
další názory k seriálu

...

Tuž to bylo dobre jak cy*. Co ten chachar tam nahazel za hefty prostě neměly chybu. Opravdu se mu to povedlo cy**vi jednomu. Dost těch jeho knižek sem přečet a i v te bedně sem se mu na to čuměl, celkem to šlo. Když už to po čase banda nosila i v kecafonech tož to se mi už taky lybylo. ;-)

No musím uznat že se to Ostravákovi povedlo. Ty hlášky co tam nasázel ty prostě něměli chybu. Dost jsem se u toho pobavil. Řekl bych že lepší jsou ty knížky, těch jeho jsem přečetl taky celkem dost, ale i jak to bylo v te televizi jsem se na to díval,ale ta knížka se mi zdála lepší.

Co dodat? Snad jen to že když jsem od Ostravy tak jsem si to koupit musel a doporučuju, stojí to za to

50 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
50 % s názorem souhlasí
vyjádřili se 2 lidé
90 %
plakát
Bostonská střední
10. září 2008
další názory k seriálu

...

Popravdě se na seriál celkem rád podívám. Ne že by mě seriál až tak bavil, ale zase na druhou něco na něm je, ale popravdě nevím co to je. Sem tam se u seriálu celkem dobře zasměju, ale jinak to je asi vše. Že je v seriálu totální chaos a zmatek mě nepřekvapuje, i když jsem to nikde na žádne škole neviděl. Pochybuju že by nějaká škola mohla takhle existovat, no i když američani jsou vždy vyjímka;-) tak že se možná nění ani čemu divit.
Když to shrnu ta průměrnej seriál který nějak moc nezklame ale ani moc nepřekvapí. Sem tam se při jeho sledování dá dobře zasmát, ale jinak to je tak vše.

50 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
100 % s názorem souhlasí
vyjádřili se 2 lidé
60 %
plakát
Comeback
5. září 2008
další názory k seriálu

...

No musím se přiznat že jsem od tohoto seriálu nečekal nic moc nového, že to bude kopie nějakého amerického sit-comu. Ale popravdě se mi (teda aspoň ten první díl) líbil. Je pravda že většina sit-comu je podobná, ale tenhle je opravdu povedenej. A určitě budu sledovat tohle něž nějakou ordinaci kdesi a podobné .... .
Co se týče herců tak to u mě vede Martin Dejdar ten prostě neměl chybu.
A ta hudba, já metalově založený tudíž se mi sem tam hozené ukázky metalových skupin taky líbily. No pro začátek 85%.
Uvidíme jak si seriál bude stát. Ale doufám že dobře.

73 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
73 % s názorem souhlasí
vyjádřilo se 22 lidí
90 %
1/16
1234567 ... 16