avatar uživatele

PanDan

off
JménoDaniel Hanták
Věk30 let
BydlištěKladno
Twitter@ace_fikus
Facebookwww.facebook.com/esofikus
Poznámka
Názory uživatele PanDan
plakát
Labyrint
12. října 2015
další názory k seriálu

Trolololo

Nemůžu si pomoct, ale Labyrint je pro mě trolling. Nejlepší seriálový trolling. Kdyby ho v české kotlině natočil kdokoliv jiný, věřil bych, že jde o neschopnost nebo neumětelství, ale Jiří Strach je takový suverén, že tomu prostě nevěřím. Je otázka, jestli to opravdu všechno takhle Hudský napsal, nebo režisér tuhle a tamhle nepřitáhl šroubek přehnanosti či nepatřičnosti, ale to je jedno.
Není prostě možné, aby seriál s tak silnými odkazy na jiné zahraniční seriály/filmy a s tak silným přehnáním archetypů a některými geniálně to dokazujícími scénami (moje nejoblíbenější: scéna s kafem!!!), nebyl tak míněn. To, že to mnozí berou vážně, je jen ukázka toho, jak dobrý trolling to je.
Teď je otázka, jestli se Strach už tohohle žánru zbaví, nebo si naopak vykopal hrob a nebudou po něm chtít druhou sérii. Námět pro druhou sérii? Donutil nemá tak úplně čisté svědomí, ale bude to hlavně buddy komedie s Vojtou Kotkem! :D HOWGH!

33 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
33 % s názorem souhlasí
vyjádřili se 3 lidé
90 %
plakát
Čtvrtá hvězda
27. ledna 2014
další názory k seriálu

Malý český zázrak

Po čtvrtém díle zvyšuji na 100, ale pokud bude stoupající tendence pokračovat, tak už vážně nevím, jak to víc dát najevo. Honza Prušinovský už Přeborem ukázal, že umí, ale tohle spojení s Krobotem a ansáblem Dejvického divadla mu svědčí ještě víc. Asi se to nedočká takové masové popularity jako Přebor, protože mi to přijde rafinovanější a ještě víc na trapnosti postavené, ale já si to nemůžu vynachválit. Ať už všichni navždy hrají idioty a já budu spokojenej. Jen houšť!

83 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
83 % s názorem souhlasí
vyjádřilo se 6 lidí
100 %
plakát
Žena za pultem
30. září 2012
další názory k seriálu

Shipování v socialismu

Tenhle seriál mi utanul v paměti jenom jediným: Shipováním Švorcové a Haničince nad chlebíčky. Jinak...

33 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
67 % s názorem souhlasí
vyjádřili se 3 lidé
20 %
plakát
Malý pitaval z velkého města
30. září 2012
další názory k seriálu

Krampol 007

Já si nemůžu pomoct, ale tenhle seriál žeru. Některé díly jsou kultovní (praporky, papoušci), ostatní většinou solidní. Paradoxně (a překvapivě) mě tady nejvíc baví Krampol, kterého jinak ani nepovažuju za herce, a když se ještě v jednom díle prokazuje odznakem s identifikačním číslem 007... O zábavu je postaráno!

100 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
100 % s názorem souhlasí
vyjádřili se 2 lidé
80 %
plakát
Kobra 11
29. září 2012
další názory k seriálu

Rozpaky

Dávám 50%, ale... První série byly cool. Prostřední série (po Tomovi) nic moc. Teď? Teď je Kobra opět cool, ale v trochu jiném smyslu. Nyní se z ní stal seriál, který paroduje dokonce už i sám sebe (kromě všelijakých Knight Riderů atd.) a kromě zvýšeného počtu bouraček se nám ze Semira opravdu stal německý Chuck Norris, který vykropí cokoliv.

0 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
100 % s názorem souhlasí
vyjádřili se 2 lidé
50 %
plakát
Velmi křehké vztahy
13. září 2012
další názory k seriálu

Genialita v demenci

Tuhle jsem náhodně shlédnul jeden díl VKVček na Prima Love. V době své největší slávy mě bohužel minula. Proč píšu bohužel přesto, že dávám 0%? Odpověď je jednoduchá.
Všechny podobné současné české seriály jsou prostě jenom blbé natolik, že se na ně nedá koukat. VKVčka jsou tak ovšem tak pitomá, že je to nehorázná sranda.
Když se v jednom jediném díle cituje Shakespeare, policisté odkládají své pistole, ačkoliv na ně nikdo nemíří, a Alice Bendová v něm hraje své hodné dvojče, tak máte vystaráno na nekonečnou zábavu (což při počtu dílů...).
Ne, že bych od teď pravidelně koukal seriál pravidelně na Lovu sledoval, ale když náhodou pustím v inkriminovanou dobu televizi, tak neváhám.

0 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
0 % s názorem souhlasí
vyjádřilo se 0 lidí
0 %