avatar uživatele

dippy535

off
JménoDaniel Vargas
Věk31 let
BydlištěPardubice
Twitter
Facebookhttp://www.facebook.com/Dippy535
Poznámka
Názory uživatele dippy535
plakát
Invaze
13. listopadu 2012
další názory k seriálu

Fichter rulez

Pomalejší rozjezd, ale zhruba od 10. epizody se spustí soutěž scénáristů, kdo z nich bude neotřelejší ve vyprávěcích postupech. Největší síla tohoto sci-fi seriálu ční právě v nepředvídatelném vývoji, který vás naprosto strhne a samozřejmě ... ve Williamu Fichtnerovi. Kam tenhle člověk vleze, tam to je pod jeho taktovkou. A závěrečný cliffhanger dostatečně diváka napne na další sezónu ... která se ovšem nikdy konat nebude. Škoda, škoda -- má to zajímavé postavy, se kterými je lehké sympatizovat a od všech těch sci-fi invazí (i když osobně mám toto téma nesmírně rád) se to odlišuje dost na to, aby se zadělalo na seriálový hit. Pravděpodobně stejně za to může kletba Tylera Labine :-D

67 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
67 % s názorem souhlasí
vyjádřili se 3 lidé
70 %
plakát
Pán času
13. listopadu 2012
další názory k seriálu

EXTERMINATE!!

“He’s like fire, and ice, and rage. He’s like the night, and the storm in the heart of the sun. He’s ancient and forever. He burns at the center of time, and he can see the turn of the universe. And… he’s wonderful.” Geniální pokračování vynikajícího britského sci-fi seriálu, kterému nechybí napětí, akce, emoce, porce ztřeštěnosti a absurdity, humor a originalita - a který je silně návykový. Tento propracovaný a skvěle vymyšlený svět jsem si naprosto zamiloval. Doktorova dobrodružství jsou perfektní a hudba, kterou stvořil Murray Gold a která je doprovází, je naprosto fenomenální. Když se nenecháte odradit trošku slabším začátkem a vytrváte, možná tomu propadnete stejně jako já a stane se z vás 100% Whovian - a pokaždé, když se od té doby budete dívat na hvězdy, budete doufat, že spatříte modrou policejní budku... "Didn't anyone ever tell you? There's one thing you never put in a trap. If you're smart, if you value your continued existence, if you have any plans about seeing tomorrow, there is one thing you never, ever put in a trap. Me."

71 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
100 % s názorem souhlasí
vyjádřilo se 7 lidí
100 %
plakát
Jericho
13. listopadu 2012
další názory k seriálu

Přežití

Na Jerichu se mi líbil nápad. Amerika zdecimovaná sérií naplánovaných jaderných teriristických útoků je skutečně zajímavá představa. O to víc je zajímavé, když celé tohle neštěstí přežije několik městeček snažících se přežít, jak se dá. Dochází i k zápasům o moc, nechybí přestřelky, shánění léků, munice, benzínu, jídla. Díl za dílem se pomalu dozvídáme, jak to vlastně doopravdy bylo s teroristickými útoky, kdo je do nich zapletený, proč se to všechno stalo, a co se bude dít dál. Škoda, že byla druhá série zrušena predčasně, ale naštěstí příběh byl dovyprávěn v podobě komixu a tak se fanoušci dočkali důstojného konce.

60 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
40 % s názorem souhlasí
vyjádřilo se 5 lidí
80 %
plakát
Událost
13. listopadu 2012
další názory k seriálu

only one season :-(

The Event patří mezi dobré seriály, které nedostaly druhou sezónu. Proč? Protože průměrný americký divák není s to odsledovat všechny vysílané díly a pokud seriál není nastavovaná kaše nebo co díl to uzavřený příběh, velice rychle se ztratí. To je ovšem u mystery-thrillerů poměrně velký problém, protože tam je obvykle znalost předchozích okolností zásadní. The Event udělal ale jednu dobrou věc, snad v každé epizodě je něco vysvětleno, takže tempo odhalování je uspokojivé a lákavé. Bohužel ani to nestačilo. Ale kouká se na to dobře a i ta jedna sezóna nabízí dramatický a relativně ukončený příběhový oblouk.

75 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
75 % s názorem souhlasí
vyjádřili se 4 lidé
70 %