tftka

off
JménoTereza
Věk
BydlištěČeské Budějovice
Twitter@tftka
Facebook
Poznámka
Názory uživatelky tftka
plakát
Pán času
26. února 2015
další názory k seriálu

Timey Wimey stuff

Jeden z nejlepších seriálů, co jsem kdy viděla, ale jeho kvalita postupně klesá. 9. a 10. Doctor měli úžasné epizody, krásné nápady a nic se nepřehánělo. U 11. Doctora kvalita postupně tak nějak klesala, ale bylo to vynahrazeno všeobecně oblíbenou pomocnicí Amy.
Vždycky jsem měla ráda fanatsy a scifi, proto jsem se rozhodla na tenhle seriál podíval a úplně mě uchvátil. Doopravdy jsem si oblíbila všechny Doctory - každý je něčím jiný a zajímavý, každý je něčím specifický.
Bohužel je ale vidět postupný úpadek. Většinu epizod, hned od začátku, jsem hltala ve velkém, šíleně jsem se těšila na další díl a nemohla jsem vydržet, až budu mít čas na to, abych se na další díl koukla. U 11. Doctora to už přestalo být takové. Většina dílů byla super, ale byly tam takové ty občasné úplně mimo díly. Neříkám, že takové díly jinde nebyly (byly, všichni víme, že byly), ale připadalo mi to častější. Na Claru jako spolčenici jsem se strašně těšila a oni z ní nakonec udělali chudinku. A nejvíc to schytal Peter Capaldi. Jako Doctor je úžasný, ne že ne, smekám. Ale scénáře už tak dobré nejdou a tak to se seriálem jde trochu z kopce, alespoň podle mého. Jeden díl je výborný a koukám na něj s úžasem a další díl je naprosto o ničem, totálně nudný a nezajímavý a tak nějak moje nadšená opadlo.
Ještě před několika sériemi bych dala 100%, ale teď už ne, bohužel.

86 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
57 % s názorem souhlasí
vyjádřilo se 7 lidí
80 %
plakát
Dominion
17. srpna 2014
další názory k seriálu

Slibný začátek, ale...

Když jsem se koukla na první díl, seriál mě zaujal. Velmi zaujal. Těšila jsem se, že to konečně bude něco nového a zajímavého, co budu sledovat. Bohužel už u druhého dílu jsem začala větřit, že někdo do toho nedal, co mohl. Seriál se tak stal neprostým průměrem. Líbí se mi představa vyšších a nižších andělů a že andělé nejsou buclatí amorkové s úsměvy na tvářích, ale pěkně nasraní zabijáci. Ale to je asi tak jediné. Příběh šíleně zaostává za efekty a hereckými výkony.
I když, ne že by některé herecké výkony byly zrovna úžasné.
Přesto se mi nechce nad Dominion zanevřít a doufám, že alespoň těch pár dalších dílů bude o něco lepších, protože seriál má super námět.

67 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
50 % s názorem souhlasí
vyjádřilo se 6 lidí
50 %