avatar uživatele

Silencia

off
JménoHedvika
Věk29 let (Býk)
BydlištěČeské Budějovice
Twitter
Facebook
Poznámka
Názory uživatelky Silencia
plakát
Scream
27. července 2015
další názory k seriálu

Spokojenost

Nevím kolik lidí je zklamáno, kolik potěšeno, ale já ten seriál miluju. Jediné na čem záleží je vystihnout tu klíčovou atmosféru z filmu, což tento seriál dokonale zvládl. Maska tu je, příběh to také má, a i když to má sem tam vlastní styl, zůstalo to důležité - nevypočitatelnost vraha, lehká sebeironie seriálu v podání Randyho/Noaha, neustálá změna podezřelého a navíc jsou sympatické i hlavní postavy. Nikdo neví, kdo bude další a já už se jen nemůžu dočkat dalšího dílu. Já jsem nadšená.

80 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
80 % s názorem souhlasí
vyjádřilo se 10 lidí
90 %
plakát
Galavant
7. ledna 2015
další názory k seriálu

Po prvním díle

Což vo to, vtipné to bylo. Ale občas podle mě až mco prvoplánově a předvídatelně. I když některé vtipy se fakt povedly, to musím uznat. (Konečně se stalo, na co jsem čekala - dívka zachráněna být nechtěla :D).
Co mi vadilo, byly ty písničky. Pokud je to rytmická pěkná písnička, fajn, ale tohle je přesně ten styl, co nemám ráda. Občas se zpívá, do toho se mluví a melodie se dá hooodně stěží poznat. Ačkoli herci velmi dobře zpívají.
Uvidím, co přinesou další díly, ale zatím nadšená nejsem.

50 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
19 % s názorem souhlasí
vyjádřilo se 16 lidí
50 %
plakát
Pán času
20. března 2014
další názory k seriálu

45%

Já to vůbec nechápu :D Viděla jsem pilot a přišlo mi to jako nevýslovná béčková kravina. A teď tady to hodnocení, a ten celosvětový úspěch a uznání..... já to prostě nechápu :D Jdu zkusit druhý díl, jestli jsem tam něco přehlídla, nebo nevim...

EDIT: No tak druhý díl byl teda o dost lepší. Třetí však zase nic moc. No holt jsem asi neobjevila to kouzlo, co všichni tady.

10 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
15 % s názorem souhlasí
vyjádřilo se 20 lidí
40 %
plakát
Sherlock Holmes: Jak prosté
20. března 2014
další názory k seriálu

Bez přemýšlení.

Natočené jako běžná americká kriminálka. Ničím zvláštní, ničím jiná, ničím zajímavá. Britský Sherlock má kouzlo v tom, jak je neobvyklý. Nepředvídatelný a osobitý. To, co tady Sherlock vydedukuje, zjistí CSI mikroskopem, Mentalista otázkami, Sue Thomas pohledem a Numb3rs vypočítá. Jinak jsou případy úplně stejné. (Očistím podezřelého - uzavřu případ - ha, něco nesedí - ha zavřu prvního podezřelého). A navíc se to samo shazuje už tím, že se to točí hned jakmile má britský Sherlock úspěch, a ta trapná spousta podobností... Kdyby to alespoň bylo inteligentní. Ale oceňuju Johna jako Joan. Dobrý nápad, to se musí nechat.

No nezavrhuji to hned, viděla jsem zatím tři díly a není to nuda, jen to je zas a znova totéž.

Všechny informace jsou zde hned vysvětlovány (prostě jako v Americe všechno) - jako nic proti tomu, občas to potěší, že člověk netápe, ale kde je pak procvičování mysli?

Ale holt ne každý je tak geniální, aby dokázal vymýšlet geniální příběhy geniálnímu Sherlockovi.

67 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
67 % s názorem souhlasí
vyjádřilo se 6 lidí
60 %
plakát
Sherlock
25. února 2014
další názory k seriálu

SH & JW

Konečně Sherlock jak si ho představuju. I když jsem tomu z počátku moc nevěřila. Naštěstí to není žádnej kung-fu trapák jako Downey.

EDIT po s02e01: Jo, a co se týče dabingu, viděla jsem oba (AXN, ČT2), a musím říct, že než AXN, tak radši originál, ale než originál, radši Dyka. S dabingem si více užiju reakce a výrazy postav, a to co předvedla ČT2 s dabingem i s nápisama je nádhera. Nic proti Šťastnýmu, ale jeho Sherlock je naštvaný zuřivě, zato Dykovo je naštvaný tak nějak hravě a více to k němu sedí.

EDIT po s02e03: A ta geniální kamera! V životě jsem neviděla propracovanější záběry (např. když se bavili před krbem nebo odraz na náhrobním kameni). Vždy jsem na něco takového čekala. A až doteď jsem to nedostala.
A nejvíc miluju tu dokonalou dvojku. Každý sám ujdou, ale spolu to je teprve klasa. (I když Martin Freeman je stejně nejlepší :))

Já nevím co víc říct. :) A ani nevím proč dále váhám dát tomu plnej počet hodnocení. Kamera, herci, vtip, Anglie, přátelství, génius, který nezapadá, všechno sedí!

1. série - 85% (95%, 75%, 85%),
2. série - 100% (100%, 85%, 95%),
3. série - 70% (45%, 70%, 90%)

25 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
25 % s názorem souhlasí
vyjádřili se 4 lidé
90 %
plakát
Škoda lásky
25. února 2014
další názory k seriálu

Nic moc

Viděla jsem zatím pouze 2 díly (2. a 4.), čili 6 povídek. A co jsem viděla, to mě nenadchlo. Vážně ne. Ještě uvidím jeden díl a asi zase snížím hodnocení.

0 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
33 % s názorem souhlasí
vyjádřili se 3 lidé
40 %
plakát
Vzpomínky
25. února 2014
další názory k seriálu

Go Manhattan

Jakmile se seriál posunul z Queensu na Manhattan, kvalita šla nahoru. Jsem ráda, že seriál pokračuje. Jedna z těch lepších kriminálek.

0 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
0 % s názorem souhlasí
vyjádřilo se 5 lidí
90 %
plakát
Sága rodu Forsytů
12. prosince 2013
další názory k seriálu

Zklamání

S každým dalším dílem mě tento seriál zklamal víc a víc. Kamera je strašná, obličej přes celou obrazovku z příšerného úhlu, navíc oškliví herci a dlouhé zírání... no, člověk se prý nemá těšit.

Druhá série byla asi o něco málo lepší. Soames se postupem času stával stále oblíbenější postavou, Jolyon také a Irene jsem neměla ráda nikdy. Mladá Fleur byla krásná, ale protivná, stejně jako rozmazlený Jon. Nejradši jsem asi měla June, ta se dala celou dobu pochopit. První série měla zajímavější zápletky a charaktery, které vyřešil začátek této série, a období po válce už ztrácí to správné anglické kouzlo. Každá série měla svoje pro i proti.

0 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
0 % s názorem souhlasí
vyjádřil se 1 člověk
60 %
plakát
Hrdinové
12. prosince 2013
další názory k seriálu

Kýč

Je to kýč, ale stejně se mi to líbí. První dvě série jsou super, třetí se mi moc nelíbila, ale čtvrtá je zase fajn.

0 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
0 % s názorem souhlasí
vyjádřilo se 0 lidí
80 %
plakát
Panství Downton
12. prosince 2013
další názory k seriálu

Pohled do minulosti

No, tak já věděla, že se mi to bude líbit. Co dodat? Historii, především historickou Anglii konec 17. až začátek 20. století miluju. Pravda, dneska jsou lidé k sobě tolerantnější, ale tehdy k sobě měli úctu...

67 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
67 % s názorem souhlasí
vyjádřili se 3 lidé
100 %
1/4
1234