avatar uživatele

skryci

off
Jménoandrea
Věk
Bydlištěpescara, italy
Twitter@nechci
Facebooknedam
Poznámka
Názory uživatelky skryci
plakát
Riviéra
15. července 2017
další názory k seriálu

85 - 90 %

1.epizoda se mi moc nelíbila,ale seriálům dávám vždy i druhou šanci a dobře jsem udělala :)
Julia Stiles je úžasná a opravdu mě "baví", většina z postav má svým vlastním způsobem něco do sebe a i když mi přijde, že pár postaviček postrádá "výraz, život ..." nebo jak to nazvat ... ,dříve nebo později se nějak projeví, možná i překvapí ...

Mně osobně se seriál i přes pomalý rozjezd líbí, 6.díl mě i nečekaně překvapil ...

....prostě ano, seriál se mi líbí,baví mě nejen Julia Stiles, pozadí Fr. riviery a všechno to pozlátko kolem.... Vůbec jsem nečekala, že si mě seriál takhle získá, ale stalo se.

Dávám 85%. A i přes pomalé tempo na začátku rozhodně doporučuji vydržet ...

100 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
100 % s názorem souhlasí
vyjádřili se 3 lidé
90 %
plakát
Případ Kettering
17. října 2016
další názory k seriálu

kettering incident

První díl mě nijak zvlášť nezaujal (popravdě - říkala jsem si, že je to pěkná kravina), ale protože už jsem měla druhý díl a volno, pustila jsem se i do druhé epizody a rozhodně nelituju.
Asi to nebude seriál úplně pro každého, ale mě si získal. Je jiný než "většina" seriálů, mysteriózní, a určitě zajímavý. Je třeba se na něj soustředit a i když jsou momenty a postavy, co mě vyloženě "štvou", na další řadu už se moc těším.

Elizabeth Debicki mě zaujala již v seriálu the Night manager a jako Anna Macy mě "prostě dostala".
Detektiv Dutch (Matthew Le Nevez) mě na začátku hodně, ale opravdu hodně štval, nicméně něco na něm je a nakonec si mě také tak nějak získal.

Co bych zatím tvůrcům seriálu vytkla, je fakt, že v určitých momentech se to tak nějak hodně vleče a z 8 epizod bych to asi stáhla na šest.

100 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
0 % s názorem souhlasí
vyjádřil se 1 člověk
90 %
plakát
Aquarius
11. září 2016
další názory k seriálu

aquarius

Já osobně jsem se na druhou sérii moc těšila a zklamaná rozhodně nejsem...
Pravda, některé hlavní postavy toho moc nepředvádí... Emma je nevýrazná ... ale je to přeci jen "třešnička" a kdo ví, třeba má přesně taková její postava být- krásná, ale charakterově nevýznamná, nemastná neslaná ... :)
Ale Hodiak, Charmain, Brain mě baví. A Charlie Manson ? Jasně, není úplně v popředí, což mně osobně nijak nevadí, baví mě atmosféra seriálu, miniepizody jednotlivých postav a jejich vnitřní boje, radosti, starosti ... zasazené do doby, která mě osobně vždy "něčím" přitahovala, s úžasnou hudbou .....pro mě je jednoduše Aquarius příjemná záležitost, která mě hodně baví a těším se na dalsí díly :)

100 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
0 % s názorem souhlasí
vyjádřil se 1 člověk
100 %
plakát
Feed the Beast
3. července 2016
další názory k seriálu

stále nevím .....

Nějak se nemůžu rozhodnout, zda seriál budu sledovat nebo ne ... Pilot mě nijak nenadchl, ale ... po 3 týdnech mi to nedalo a dnes jsem se podívala na druhý díl. Upřímně jsem stále na rozpacích ... ale ...no nevím, nejsem si jistá, zda mě tento seriál může něčím zaujmout, přeci jen - z mého pohledu - otřepané téma ... jasně, prostředí restaurace tu možná ještě nebylo, ale charakter postav je tak trochu "klasika".. Nicméně se nemůžu zbavit pocitu, že bych měla dát šanci dalšímu dílu a to i přes to, že David Schwimmer mě zatím vůbec, ale vůbec nepřesvědčil a jeho "mouchy snězte si mě" postava mě malinko vytáčí.... A jeho parťák, Jim Sturgess, ten na tom z mého pohledu také není o moc lépe ....
Takže uvidím po třetím dílu ... :)

75 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
75 % s názorem souhlasí
vyjádřili se 4 lidé
40 %
plakát
American Gothic
28. června 2016
další názory k seriálu

..uvidíme jak to půjde dál

Zpočátku jsem na pilot ani koukat nechtěla, ale nakonec jsem ráda, že jsem změnila názor.
Možná proto, že jsem neměla žádná očekávání mě pilot celkem příjemně překvapil.
Co se mě týká, nijak extra dobré ale ani nijak extra špatné, takže za mě lehce nadprůměrné "prázdninové - nenáročné - pokoukání"
:)

100 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
100 % s názorem souhlasí
vyjádřil se 1 člověk
60 %
plakát
Angie Tribeca
24. ledna 2016
další názory k seriálu

... VÁŽNĚ ??

při vší úctě, co se mě týká, tak tohle je fakt hodně špatné.... Stejně jako třeba L_u.C_a , jsem přestala sledovat po prvních 5ti minutách.... v šoku, jestli je vůbec možné, aby se něco takového vůbec natočilo, dobrovolně v tom někdo hrál .... to jsem přemýšlela možná dalších 5 minut ....
PS. nemám ráda hloupočké komedie, parodie ... ale tohle je podle mého příliš moc i na mou sestru, která naopak parodie zbožňuje ...

33 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
17 % s názorem souhlasí
vyjádřilo se 12 lidí
0 %