avatar uživatele

anyzakova

off
Jméno
Věk
Bydliště
Twitter
Facebook
Poznámka
Názory uživatelky anyzakova
plakát
Taneční akademie
9. června 2015
další názory k seriálu

Success is 90% hard work and 10% raw talent.

Tenhle seriál je prostě něco úžasného. Má mladší sestra Dance Academy zbožňuje a neustále mi doporučovala se na tento seriál podívat, jenže mně se to nějak moc nezdálo. Připadal mi takový dětinský a nedomyšlený a navíc jsem slyšela ten hrozný dabing. Musela jsem se asi hodně nudit, když jsem si pustila (samozřejmě v originálním znění) první díl. Měla jsem nízká očekávání, ale nakonec jsem byla docela překvapená.

Ze začátku mi hrozně vadila Tara, připadala mi otravná a hrozně naivní (co by se od ní ale dalo čekat, vždyť jí bylo tak patnáct). A taky Petra, ale ta tam byla jen pár dílů. Za to jsem si zamilovala Abigail! Pro mě je to nejlepší ženská postava z seriálu. Za kluky to je rozhodně Sammy.
*SPOILER* Asi si dokážete představit, jak jsem byla ráda, když ti dva spolu začali chodit. *KONEC SPOILERU*

Herci jsou podle mě skvělí. Věřím jim to, jsou velmi sympatičtí a úžasně tančí! S každou sérií jde kvalita nahoru (i přes to, že první série je mým osobním favoritem). Líbí se mi, jak jsou v dílech takové "maličkosti", jenže z nich potom vylezou věci důležité pro děj (viz Petra a její fotografování, Sammy a jeho "záchvat paniky", když se předávkoval energeťáky).

Seriál beru jako oddychovku. No, i když mi ty poslední díly z druhé série vážně zlomily srdce. Přesto jsem si Dance Academy zamilovala a dokážu jí odpustit cokoliv.

100 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
50 % s názorem souhlasí
vyjádřili se 2 lidé
100 %