avatar uživatele

misulek.k

off
JménoMichaela
Věk27 let
BydlištěOlomouc
Twitter
Facebook
Poznámka
Názory uživatelky misulek.k
plakát
Supergirl
30. prosince 2015
další názory k seriálu

Slabý odvar, který nezabaví

Nejde to udělat jinak, než srovnávat s Flashem a Arrowem. Postavy jsou si neskutečně podobné, bohužel v Supergirl jsou slabší. Objevují se tam podobné zápletky - velký šéf, který je někdo jiný, než říká/ztráta schopností a pochyby hrdiny.
Arrow a postavy v něm jsou trénované. Když někdo z nich na začátku selhával, byli tam ostatní, co pomohli. Flash to, co neměl, doháněl chytrostí a tím, že málokdy musí bojovat něčím jiným, než rychlostí a schopnostmi z ní vycházejícími. Supergirl je až na jednu výjimku na všechno sama a nějakým zázrakem ji to vychází. Sice později trénovat začne, ale i to je slabé.
Taky se mi nelíbí, že jediný příběh všech záporáků, kromě její tety, je ten, že utekli z vězení. Flash i Arrow má tohle všechno mnohem lépe promyšlené.
I děj, kromě toho, že všechny přemůže, za nic moc nestojí. Asi je tam někde láska, ale to je tak všechno.
Líbí se mi postava Cat, je na tom všem možná nejlepší, jen si nejsem jistá, jestli patří úplně do takového seriálu.
Jsem ještě zvědavá, jestli se v seriálu něco začne díl, bohužel mě zatím ale nebaví.

90 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
50 % s názorem souhlasí
vyjádřilo se 10 lidí
40 %
plakát
Mr. Robot
17. září 2015
další názory k seriálu

Má vše, co by měl dobrý seriál mít

Seriál se mi vážně zalíbil hned po první dílu. Je tu ukázaná komplikovaná osobnost hlavního hrdiny, který přežívá ve světě, kterému nerozumí, a kterému vládnou zlí lidé, proti kterým se snaží bojovat.

Není to zrovna oddechovka, kterou by si člověk pustil po náročném dni. Téma je složitější, ale dokáže pohltit.
Mr. robot má všechno, co by měl mít dobrý seriál. Hlavní herec je opravdu dobrý, celé je to promyšlené a dokáže to člověka neuvěřitelně vtáhnout do děje.

57 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
43 % s názorem souhlasí
vyjádřilo se 7 lidí
100 %
plakát
Předstírání
16. září 2015
další názory k seriálu

Zajímavé

Na seriál jsem narazila náhodou. Není k přehlédnutí, že některé herecké výkony nejsou nic moc, ale i přes to to není nějaká tragédie, na kterou by se nedalo koukat. Líbí se mi, že to není takový seriál, kterých jsou tisíce. Není to jedna velká pohádka ze střední. Je tam ukázané, jak dokáže být život komplikovaný, a že není normální být "normální". Je to taková oddechovka, při které se člověk i docela pobaví a má i vyhovující čas.

67 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
100 % s názorem souhlasí
vyjádřili se 3 lidé
80 %
plakát
Pod kupolí
10. září 2015
další názory k seriálu

Třetí série

První dvě série se mi líbily. Je to druh seriálu, který mám ráda. Stane se něco záhadného, ale stane se to v běžném životě. Další tajemné věci jen tušíte a čekáte, na jejich rozlousknutí.
A pak přijde třetí série, kterou už sotva pobíráte, protože v do té doby fajn seriálu najednou pobíhá banda mimozemšťanů, kteří nevíte, kde se vzali. Vypadají jako lidé, všude všechno ovládají, a přestože má každý z nich svůj účel, žádný kolektivní nevidíte.

50 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
50 % s názorem souhlasí
vyjádřilo se 6 lidí
50 %
plakát
Prolhané krásky
11. února 2015
další názory k seriálu

Dokáže pohltit

Seriál je originální a napínavý. To je asi to hlavní, co by měl seriál mít.
Protože už probíhá pátá série, díky mnoha zvratům a zápletkám jsem to seriálu tak zamotaná, že u poloviny postav, co se tam neobjevují pravidelně, už nemám tušení, kdo to je.
Na druhou stranu, všechny ty zápletky nás drží v křesle, většinou s otevřenou pusou. Je jen málo seriálů, o kterých v páté sérii můžeme říct, že vlastně nevíme, o čem to je.
PLL si zakládá na komunikaci s diváky. Je tam více informací kdesi v pozadí, které čekají většinou jen na to, než je někdo odhalí. Přímo na to, abych sledovala tvary skvrn nejsem, ale věřím, že spoustu nadšenců může bavit to, že se díky seriálů stávají detektivy a dostanou se přímo do děje.
Docela se mi líbí oblečení postav, na kterém si očividně hodně zakládají. Nejprve sem tomu nemohla přijít na chuť, ale nakonec mě to oblékání baví.
Jak už bylo někde zmíněno, je to trochu přehnané, možná málo realistické, ale seriál člověka tak dokáže pohltit, že je vím to nakonec jedno.

100 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
100 % s názorem souhlasí
vyjádřili se 3 lidé
60 %
plakát
Království
28. prosince 2014
další názory k seriálu

Nesmíme být fanatici

Na začátku seriálu jsem se k němu stavěla hodně neutrálně. Nejprve mě nijak moc nezaujal. Ne, že by se mi nelíbil, ale napadaly mě jiné seriály, na které bych se ve chvíli, kdy jsem ho sledovala, podívala raději.
To dnes už nemám. Je u mě na úplném vrcholu.
Mám ráda historii, ale nejsem fanatik, co kouká na seriál a snaží se zjistit, zda náhodou královna nemá ve vlasech sponu, která by se v její době nenosila. Seriál je pro mě uvolnění, na které se dívám pro zábavu. U historických doufáme, že víme konec, ale nevíme, jestli tvůrcům nepřeskočí v hlavě a nebude žít dál někdo, kdo vlastně žít nemá.
V Reign si snad každý musí najít svoje. Je tu i tajemno, které jsem, upřímně, vůbec nečekala. Chvíli vítězí jeden, chvíli druhý a jakmile čekáte průšvih, hlavní postavy z něj dokáží záhadně vybruslit a namočit se do jiného, o kterém jste ještě před chvílí nevěděli.

63 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
50 % s názorem souhlasí
vyjádřilo se 8 lidí
100 %
plakát
Pozůstalí
28. prosince 2014
další názory k seriálu

Pro mě prostě ne

Stal se prvním seriálem, který jsem nedokoukala. Pokud něco sleduji, musím mít chuť se podívat na další díl, musí mi něco uvíznout v hlavě, co mě nutí přemýšlet, musím se chtít dozvědět konec. The Leftovers jsou pro mě jako bych si vzala židli, sedla na balkon a sledovala, co se děje. Asi se tam něco stalo, ale co netuším. Jsou tam nějací lidé, ale co řeší, netuším. Konec to mít nebude, protože vlastně ani není co by mělo konec.
Nic proti kvalitě, ani proti hercům, kteří rozhodně nepodávají špatné výkony.
Dokoukala jsem čtvrtý díl a když zatím jediná věc, kterou jsem věděla, nebo alespoň tušila, bylo to, že tam zmizeli lidé, tak jsem to vzdala.
Mám ráda psychologické filmy, jsem přemýšlivý člověk, ale tohle pro mě bylo prostě trochu mimo.

50 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
50 % s názorem souhlasí
vyjádřilo se 10 lidí
10 %