avatar uživatele

MNTB

off
Jméno
Věk32 let (Štír)
Bydliště
Twitter@marcina17
Facebook
Poznámka
Názory uživatelky MNTB
plakát
Chuck
5. srpna 2012
další názory k seriálu

GRRRRR

Celý seriál zdolán za tejden a musim, říct, že jaxem byla z prvních serie nadšená, tak to nadšení velice rychle vyprchalo.

hodnocení po seriích:
1) 80%
2) 70%
3) 65%
4) 45%
5) 55%

Jistě nejsem jediná, komu přišlo, že po první serii měl následovat konec a bylo by to perfektní. Měla vše co by měl seriál mít: žádné protahování, žádná slepá místa, postavy byly perfektně připraveny, žádné přepisování u oběda během natáčení aby se děj natáhnul. Jestli se ptáte proč němá 100%, když ji tady tak vychvaluju do nebes, není to vinnou autorů ale mím osobním pocitem z Chucka, který je poněkud přecitlivělý a až moc hodný, díky bohu za Caseyho, že jej vždycky uzemní.
Náš nerdovský Chuck se chopil druhé serie. Moc sem nevěděla co tam chtějí řešit a navíc sem byla převapená tím, že má serie celých 22 dílů. Na mě teda odvážný tah od autorů a umění natáhnout seroš aby všichni neutekli je výkon hodný mistrů. Fedakovi se Schwartzem se to nakonec povedlo. Klobuou dolů a já se bavila skoro jako na začátku.
I tak, sem ale měla pocit, že už Chuck předvedl co měl a seriálu by měla být zastřižena křídla.
Opět jsem se zmýlila. Nastoupila 3. serie a s ní i Superúžasný Shaw. Musim uznat, že scény s ním a se Sarah jsem si opravdu užívala, je fajn vyměnit citlivého troubu za nelítosné zvíře které má charisma. To jiskření mezi nima přímo křičelo z obrazovky a bylo takové, jaké jsem mezi Chuckem a Sarah za celý seriál neviděla.
Tady nejspíš tvůrcům došel dech a na rychlo se museli rozhodnout co dál udělat. Přahazování Shawa z klaďase na záporáka a zase zpět byl tak zoufalej pokus, že mi málem začaly docházet nervy a měla jsem 100 chutí to vypnout. Naštěstí se pánové vzpamatovali a dali to mu jakžtakž solidní finále.
Ze závěru 3. serie bylo jasné musí přijít 4.
Na to jak měla 4 serie krásně našlápnuto, a mohla by se vyrovnat prvním dvoum, tak šla velmi rychle ke dnu. Světlé momenty střídaly natahující se zvýkačku a vaření z vody, že by nás Zdenda Pohlreichů všchny zabil.
Velké finále a s ním i svatba bylo snad největším zklamáním celého seriálu.
Naopak příjemným momentem bylo učinkování Karoliny Kurkové, když už nám trochu poupravili Prahu,( a to tak, že to vypadalo, jak kdyby tu nikdy nebyli a jen se koukli na čumkarty) tak je fajn, že aspoň někdo z naší malé zemičky nás reprezentuje za oceánem. Karolíně ta role sedla jako ulitá.
Pátá serie byla potřeba jako sůl, kdybych ale tušila, co mě čeká radši bych zůstala u konce 4. Tady se vesměs vůbec nic nedělo a svým způsobem dělo až až. Celá serie působí poněkud kostrbatě a neuspořádaně, postrádá kompletní dějovou linku a nabízi pouze trhané kousky. Jak kdyby měla končit každým dílem a s každým dalším, to byl jen spin-off původního seriálu.
Z finále jsem byla nejprve velice zklamaná, postrádala jsem nerdovský vtip a šarm, který mě provázel celým seriálem, místo toho mi bylo naservírované ukecané a ubrečené cosi, co nezachránil ani Casey.
Přestože to dopadlo, tak jak to dopadlo, tak závěrečná scéna Chucka a Sarah na pláži bude jednou z mých nejoblíbenějších, když poněkud smutných.

závěrem:
z celého seriálu je hrozně moc cítit, že měl být několikrát zrušen, což mu velmi uškodilo, nicméně Chuck má stále něco do sebe, něco co vás k němu přitáhne a nepustí. Na chvíli si představíte, jaký to je být v kůži nerda s nejlepším počítačem v hlavě.

Oblíbené postavy: Casey a Generál

60 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
20 % s názorem souhlasí
vyjádřilo se 5 lidí
70 %
plakát
Život s Louiem
18. července 2012
další názory k seriálu

Louie

Louie a jeho každodenní příhody ať už s otcem, který je mimochodem borec a celýmu seriálu dodal to spráné koření, či s celou jeho rodinou jsou k nezaplacení. spíš ale než pro děti si jej užijete jako dospělý, kdy dokážete docenit ale hlavně pochopit některé narážky, a pak vám vyprávění příjde ještě zábavnější.
škoda jen, že se u nás moc nevysílal (pokud vím, tak bežel jen na foxkids/jetix) a spousta lidí jej proto nezná

100 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
100 % s názorem souhlasí
vyjádřil se 1 člověk
80 %
plakát
Hotel Paradise
14. července 2012
další názory k seriálu

No pardoooooon

Jako pardoooon ale po vyvolených, big brotheru a dalších kravinách je tohle naprostá zbytečnost, která hyzdí už tak naše nedokonalé a stále se opakující vysílání. Co mě ale nejvíc zaráží, jak taková s prominutím pí*ovina může bavit tolik lidí. Nespíš sme klesli opravdu hluboko, když jsme schopní být přilepení u obrazovek a zírat na bezduché vysteroidované blbečky a vyplastikované tuctovky, na kterých by člověk kousek těla bez úpravy hledal nejspíš lupou.
Proto volejme sláva a 3 dny se radujme, že je té kravině konec.

Snad už nepříjde nic horšího

67 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
67 % s názorem souhlasí
vyjádřilo se 6 lidí
0 %
plakát
Sex ve městě
14. července 2012
další názory k seriálu

and the city

Strašně dlouho jsem tenhle seriál odsuzovala a nechápala jsem, co je na něm tak skvělýho. Vždyť je přece "jen" o 4 kamarádkách, které drbou o sexu.
Čím dýl ale na něj koukáte, tím víc ty 4 milujete a rozumíte jim. Chcete se stát jednou z nich, chcete mít to co mají ony a chcete to všechno. Nepředpokládám, že by nějakého chlapa uchvátil, tak jako nás ženy, ale jakmile mu jednou propadnete už není cesty zpět :)
Co se týče děje, tak žádná hitparáda to sice není ale nějakou kostru v podobě Carriina vyprávění to vede. Řekněme si ale na rovinu o děj tady až zas tolik nejde.

Jinak jako asi většiny je i má oblíbená postava Samanthy a jestli titulek hlásá, že Carrie toho ví o sexu opravdu hodně, potom Samanta je nejspíš kříženec Wikipédie s Googlem a co neví o sexu ona, to Neexistuje.

88 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
75 % s názorem souhlasí
vyjádřilo se 8 lidí
70 %
plakát
American Horror Story
12. června 2012
další názory k seriálu

AHS

Jako velkej fanda hororů sem se toho krapet obávala. Bude to jen další vykrádačka klasických hororů a ve finále z toho vznikne nekoukatelný patvar.
A ono naštěstí ne. Ba naopak, to co se povedlo producentům, tvůrcům ale hlavně skvělým hercům AHS si zaslouží metál.
Dokázali stvořit horor bez hektolitrů krve, uječených středoškolaček a diamantově se blyštících upírů.
Navodili dokonalou hororovou atmosféru, příběh měl hlavu a patu nemluvě o efektech a hudbě, která vše podrthla a vystihla.
V neposlední řadě patří velký obdiv herecům. Evan Peters a Jessica Lange byli pro tyhle role snad stvoření.


Po díle piggy piggy sem se neodvážila postavit před zrcadlo a 3x to zopakovat :D
Malé zklamání byla jen postava rubber man, měla se objevit nová postava a ne využít postavu, která má úplně jiný příběh a postavení v seriálu.

86 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
90 % s názorem souhlasí
vyjádřilo se 21 lidí
90 %
plakát
Mrcha od vedle
7. května 2012
další názory k seriálu

3x a dost

po 3 dílech jsem se přestala na tento seriál dívat. možná to je chyba, ale když ani po 3 dílech nevidím, žádný posun či vývoj v ději, pasáže které by měly být vtipné jsou spíše k pláči a nevyvinuté postavy plácající se jak ryby na suchu, tak považuji seriál spíše za ztrátu času.

cením si ale tématu a Krysten Ritter, jen škoda toho zpracování

55 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
27 % s názorem souhlasí
vyjádřilo se 11 lidí
40 %
plakát
GCB
4. května 2012
další názory k seriálu

gcb

Myslim, že sem našla adekvátní náhradu za zoufalé manželky. seriál nepostráda vtip, intrikaření ale i každodenní problémy, a že je okořeněn pambíčkářskou Carlene, rozhodně mu body neubírá, ba právě naopak.

50 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
75 % s názorem souhlasí
vyjádřili se 4 lidé
80 %
plakát
Gilmorova děvčata
2. května 2012
další názory k seriálu

gilmorky

rozhodně nejukecanější seriál, který sem kdy viděla. Rory a Lorelai prostě musíte milovat, jejich smysl pro humor, narážky na hudební a filmová díla i každodení maličkosti, které berou s nadhledem. Každá z postav z městečka stars hollow je jedinečná a přiroste vám k srdci dřív než řeknete švec.
přesto, že jsem všech 7 sérii viděla už mockrát a některé díky umím zpaměti, vždycky je ráda opětovně zapnu.

nejoblíbenější postavy: Jess, Emily - babička gilmorek a Luk

71 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
71 % s názorem souhlasí
vyjádřilo se 7 lidí
90 %
plakát
Takešiho hrad
27. dubna 2012
další názory k seriálu

Takeši

Jednička s hvězdičkou mezi wipeouty. Ještě jsem neviděla žádnou podobnou soutěž, kde by to hráči brali s takovým nadšením a s humorem, přestože jsou celý od bahna a schytávají nelítostné herdy míčem v podstatě kamkoliv.
ano škodolibost je sladká věc a takeši vám jí poskytne co hrdlo ráčí.

100 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
100 % s názorem souhlasí
vyjádřili se 2 lidé
70 %
plakát
Lovci lebek
23. dubna 2012
další názory k seriálu

BK

Pro mě jednoznačně jeden z nejlepších seriálů za poslední rok.
Nechybí mu akce, vtip a řádná dávka sarkasmu a ironie.
Doufám, že budou následovat i další serie a seriál si uchová svůj osobitý styl a švih.

50 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
100 % s názorem souhlasí
vyjádřili se 2 lidé
90 %