haroska
OFF-LINE

  • Jméno
  • Ilona
  • Věk
  • 30 let — narozeniny slaví za 12 dní (Rak)
  • Bydliště
  • Praha
  • Poznámka
  • ilus.smidova@gmail.com
Facebook Twitter E-mail
Plakát
The Voice UK

27. ledna 2013

0 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
50 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 2 lidé

Slabší odvárek...

Je to trochu slabší odvar USA verze. Nicméně kvalita talentů je taky vražedná a legendární Tome Jones je s podivem stále vitální a neuvěřitelně vtipný.

Plakát
Dallas

25. ledna 2013

25 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
25 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 4 lidé

J.R. útočí

Po letech přišla nová krev, staré i nové intriky, staří herci, kteří vypadají, jakoby se jich zub času téměř nedotkl a je to tááákj boží. Mě se to strašně líbí. Jak jsou proti sobě nevraživí, posedlí penězi. Navíc závěr první řady byl fakt nečekaný :)

Plakát
Chicago Fire

25. ledna 2013

30 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
0 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 20 lidí

Pilot a dost

Přiznám se, že jsem to zapíchla asi po 28 minutách pilotu. Koukalo z toho strašně moc klišé - ať už vztahových, tak dramatických. Nesympatické postavy a ten děj mi přišel až moc přehnaný.

Plakát
Hrdinové

25. ledna 2013

20 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
40 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 5 lidí

Kvalita šla dolů

První dvě řady byly super - napětí, nečekané zvraty, zajímavé originální postavy a celkově temno seriálu bylo víc než příjemné. Pamatuju, že jsem každý díl hltala víc a víc. A konec první řady pro mě byl tenkrát docela vrchol. U třetí řady jsem skončila někde v půlce a už nepokračovala. Začla jsem se nudit a vše bylo tak nějak hrozně předvídatelné.

Plakát
The Carrie Diaries

25. ledna 2013

41 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
65 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 17 lidí

Příjemně překvapená

Trochu jsem se bála tohohle "retro" seriálu a musím uznat, že jsem zatím mile překvapená. Je to svěží, je to vtipné, je tam super "odlskůůůl" hudbička a hlavně , hlavní hrdinka je strašně sympatická a úplně mi sedí na mladičkou Carrie z mého tolik milovaného Sexu ve městě. Sledovanost je mizivá, ale doufám, že tenhle seriálek bude pokračovat.

Plakát
Stoupenci zla

23. ledna 2013

54 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
62 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 13 lidí

No way!!!

ŽE by konečně tučná porce naprosto luxusní televizní každotýdenní zábavy? Mohlo ten pilot dopadnout ještě líp? Myslím, že ne.
Jakoby nestačil výborný K. Bacon, který tu (k mému potěšení) nehraje zrovna prototyp kladného hrdiny. Dechberoucí je i tedy hlavní záporák - a že JE to parádní záporák. Nemůžu se dočkat dalšího dílu. Perfektní zápletka, perfektní hudba, perfektní.. no prostě všechno. Snažně se modlím, ať si to tuhle pekelnou kvalitu udrží.

Plakát
Arrow

1. prosince 2012

38 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
69 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 13 lidí

Na to že je to od CW....

tak fakt zírám. Zatím to není pitomé. Je tu spousta akce a postavy docela přemýšlí o tom, co dělají. Není to povrchní jako drtivá většina seriálů od CW. Snad to nesklouzne k té tuctovosti, přeslazenosti a stupiditě, kam drtivá většina jejich seriálů spadla. A i když mi to na můj vkus trochu moc připomíná Revenge, nemůžu se dočkat, co přijde dál.

Plakát
Made in Jersey

1. prosince 2012

25 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
25 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 4 lidé

Smůlička....

BOže ona byla tak skvěle praštěná a viděla jsem v tom, jako milovnice Pravé Blondýnky, takový potenciál. Strašně jsem se těšila na další díly a oni mi to zruší. Doufala jsem, že uvidím víc. Chtěla jsem vidět víc. Škoda.

Plakát
666 Park Avenue

1. prosince 2012

57 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
71 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 7 lidí

Zajímavůstka...

Od AHS je to na hony vzdálené. Nicméně v tom spatřuji něco podobně magického a uhrančivého. Jeden pořádný strašidelný dům, s pořádně strašidelným pánem domu a s velkou kupou lidské manipulace a hlouposti. K tomu jedna šílená blondýnka a je z toho celkem kvalitní zábava pro dospělé.

Plakát
Parťáci

1. prosince 2012

0 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
67 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 3 lidé

A já se táááák těšila...

... a byla jsem ták zklamaná:( Celé to nějak nefunguje. Je to křečovité, nevtipné a je strašná škoda, že s tímhle obsazením to nevyšlo:(

Předchozí