Slečna Rozmarná
OFF-LINE

 • Jméno
 • Rozmarka
 • Věk
 • Bydliště
 • Střídavě západ a Praha
 • ICQ
 • 396897087
 • Jabber
 • Twitter
 • Facebook
 • Google plus
Facebook Twitter E-mail
Plakát
M.A.S.H.

21. listopadu 2016

100 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
100 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 3 lidé

Kuní ksicht!

MASH mám spojený s nejkrásnějšími okamžiky v kruhu rodiny. Pravidelně jsme běhávali s bráchou z tréninku, abychom MASH stihli a sedávali jsme v malém obývacím pokoji v kompletním složení - sourozenci, rodiče, prarodiče, teta... jeden z mála časů (kromě jídla :D), kdy jsme se s jistotou sešli a skvěle se bavili.
I později, když jsem vylétla z hnízda, jsem se k němu vracela, abych tam nalézala stále nové a nové vtipy a hloubky.
I přes velký počet dílů si seriál udržel svou kvalitu (až na několik výjimečných dílů) a neztrácel břitkost humoru.

Plakát
Prozíravost

15. května 2016

100 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
100 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřil se 1 člověk

Afázie

Na seriál jsem narazila, když jsem se potřebovala "odizolovat" od tří polských spolubydlících a dočetla jsem všechny knihy, co se vešly do kufru a viděla vše, co se vešlo na disk. A účel to splnilo skvěle - příběhy nejsou nijak zvláště originální, motiv halucinací mi také nepřijde nijak geniální, popravdě mě chvílemi spíše rozčiloval. Ale příběh utíká rychle, je zábavný a nenáročný.
A oceňuji "vzdělávací" vsuvky o různých neurologických poruchách, jako fanoušek Olivera Sackse si relativně přesné zmínky o neuroporuchách užívám :)

Plakát
50 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
100 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 2 lidé

Vypnout mozek

Tak tohle se nepovedlo tak, jak mohlo. Ale protože jsem ani žádnou kvalitu neočekávala, dokázala jsem si většinu dílů užít - naprostá vypínačka mozku po práci a škole. Dávám 60% za to, že mi to pomohlo relaxovat a ignorovat šílené spolubydlící.

Plakát
Sběratelé kostí

17. září 2015

83 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
83 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 6 lidí

Doporučeno forenzní antropoložkou

Jsem závislák na kriminálkách a Bones je dlouhodobě mým favoritem.
Ačkoliv s přibývajícím počtem epizod lehce upadá úroveň (jako obvykle to je kvůli vztahům mezi jednotlivými postavami a tím, že se osobnosti nemají kam rozvíjet, či se nerozvíjejí v souladu se svým původním zaměřením), ani případy již nejsou vždy tak originální (ale nedivme se, ono je dost těžké vymýšlet neustále nové a nové zločiny, zločinné mysli jsou sice kreativní, ale stále omezené realitou), stále se na každý nový díl těším.
Dokonce mi tento seriál schválila i opravdová forenzní antropoložka, která potvrdila, že většina postupů, které jsou v seriálu ukázané, jsou reálné a opravdu používané. Sama ale zkonstatovala, že v reálu jsou samozřejmě mnohem pomalejší ("kdo by se taky chtěl dívat na to, jak půl dne brousím jeden zub!") a také ne prováděné těmi samými lidmi, v jedné laboratoři, tak zábavně... No, reality máme kolem sebe dost, večer chci vidět i něco mimo ni :D

Plakát
Arrow

17. září 2015

50 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
67 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 6 lidí

Oddechové pokoukání

K seriálu jsem se dostala náhodou, ale o to více mne mile překvapil. Nijak hrdinskou tématiku nevyhledávám, ale zrovna mi došly kriminálky.
Arrow mě zabavil a díky celkově nadsazené atmosféře mi ani nevadilo přehánění, které u svého obvyklého oddechu nemám ráda. Je to zábava s rychlým spádem, vcelku zajímavými zápletkami a pěknými chlapy.
Psychologie postav není nijak extrémně propracovaná, ale o to tu ani nejde. Celkově 80%, pěkná oddechovka :)

Plakát
100 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
100 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 2 lidé

Studijní materiál

Ve škole nám často dávají "za úkol" shlédnout Dobrodružství kriminalistiky, což svědčí o kvalitě toho seriálu, jelikož se vždy jedná o odborníky z oboru kriminalistiky, kriminologie...
na seriál jsem se dívala již jako malá a s uspokojením konstatuji, že mi pomohl i v nynějším studiu.