Aleee
OFF-LINE

  • Jméno
  • Alena
  • Věk
  • 28 let
  • Bydliště
  • ICQ
  • Jabber
  • Twitter
  • Facebook
  • Google plus
Facebook Twitter E-mail
Plakát
Teorie velkého třesku

6. července 2010

64 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
82 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 11 lidí

Big bang!

Pořád jsem hledala další seriál na koukání. Big Bangu jsem dlouho odolávala, ač to sleduje většina mých přátel. Kdysi jsem totiž viděla náhodně dva díly a moc mě to nezaujalo. Ale řekla jsem si, že dám seriálu druhou šanci a začnu se dívat. A ještě že jsem tak učinila! Nevím, proč se mi to nejprve nelíbilo, ale teď mohu směle tvrdit opak - stává se z toho moje závislost. Postavy jsem si rychle zamilovala, je to neskutečně vtipné a dobře udělané. Těším se na další díly, snad mě budou bavit jako ty dosavadní.

Plakát
Ovečka Shaun

2. června 2010

100 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
75 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 4 lidé

Shaun the Sheep

Shaun the Sheep je milý, roztomilý seriál, který můžete sledovat ráno, v poledne i večer. Kraťoučké epizody nabité vtipem, žádná zbytečná slova, rošťácká zvířátka, zrzavý farmář, nádherná aardmanovská plastelínová animace. A přese všechno to není infantilní. Vůbec. Seriál pobaví jak dětičky, tak dospěláky. A nestydím se za to, že koukám na pohádky.

Plakát
Sex ve městě

2. června 2010

67 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
67 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 3 lidé

Holky z NY

Musím se přiznat, že seriál jsem začala sledovat poměrně nedávno, a to když mi došly mé oblíbené seriály, které měly zrovna pauzu, a já potřebovala vyplnit mezeru mého seriálového života něčím nenáročným. Jako malá jsem viděla pár dílů, protože jsem si myslela, že NĚCO uvidím. Už mám za sebou všechny díly, všechny série, takže se můžu vrhnout na hodnocení. Není to seriál pro každého. I já jsem náročnější divák, takže mě většinou není možné opít rohlíkem. I přesto, že se mi Sex ve městě ve výsledku líbil, budu trochu střízlivější a nebudu dělat ejchuchů a hlásat něco o nejlepším seriálu všech dob. Hrdiky naplňují tradiční schéma, je jasné, že musí být seskládány tak, aby ladily a bavily, aby to nebyla nuda. Měla jsem své oblíbenější a méně oblíbené, nejlepší byla zajisté Samantha. Její hlášky mě nejednou pobavily. Vtipný Sex ve městě byl. Nakazil mě nakupováním bot a kabelek, ty "módní přehlídky" jsem si opravdu užívala. Neměl extra děj, spíše epizodky, často to bylo pořád dokola, ale promíjím. Přes pomalejší rozjezd si mě seriál získal. Je mi jasné, že tohle je jen newyorské pozlátko, žádná realita, ale která holka jednou nezatoužila obout Manolky, navlíct Diora a popíjet o vlahé letní newyorské noci Cosmopolitan?

Plakát
Californication

2. června 2010

100 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
100 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 2 lidé

Hank Moody rulez!

Kdysi jsem sledovala všechny díly Aktů X a jako asi každá ženská jsem měla slabost pro Muldera, proto byl pro mě i tento seriál jasnou volbou. Byla jsem zvědavá, jak se David Duchovny popere s diametrálně odlišnou postavou, byla jsem zvědavá na odvážnější a přisprostlejší seriál. Pro mě má Californication ideální vlastnosti - je to třaskavá komedie, přitom hořkosladký příběh, který ukazuje ten svinský život a nebere si servítky, má stopáž tak akorát, má skvělé herce... Ano, směle můžu prohlásit, že Duchovny, to není Mulder, ale Moody. Koukala jsem na všechny dosavadní díly, seriál mě vždy pobavil, na konci třetí série rozbrečel... Pro mě jedno z největších seriálových překvapení poslední doby.

Plakát
Sága rodu Forsytů

4. října 2008

100 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
100 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 6 lidí

Klasika

Sága rodu Forsytů je klasika. Když naposledy běžel v televizi, nemohla jsem vynechat jediný díl, neboť to pro mě tenkrát byla hezká alternativa ke knihám, na které prostě někdy není čas. Příběh je propracovaný, i když se někdy může zdát, že se vleče a najednou se objeví skok o několik let... Postavy jsou výborné, nejsou plytké, často na začátku vypadají nějak a ke postupem času se promění a dělají věci, které byste původně vůbec nečekali. K několika z nich jsem si vypěstovala vztah a těšila se na seriál i díky nim. Myslím, že pokud je kvalitní předloha, půl práce se seriálem je hotovo. Na druhou stranu to ale může svazovat, člověk srovnává... Každopádně tato verze se, myslím, zdařila a je kvalitní.

Plakát
Městečko South Park

1. prosince 2007

58 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
67 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 12 lidí

Cartman a spol.

Možná bych se tím neměla chlubit, ale seriál jsem sledovala, když jsem ještě byla dítko školou povinné a dokonce pod dohledem sestřenice - učitelky:-). South Park mám ráda, je to změna, kreslených seriálů není zase tak moc a když už jsou, tak tenhle se od nich prostě dost liší, což beru jako plus! Vtipy sprosté, ale kdo jim přijde na chuť a není zase tak prudérní, tak se určitě dobře pobaví...

Plakát
Roswell

25. listopadu 2007

43 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
71 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 7 lidí

Roswell

Dívala jsem se na tento seriál kdysi a už si z něj moc nepamatuji, jen ústřední téma a toho hezkého tmavovlasého kluka:-). Tehdy mě seriál dost bavil a zajímal, protože se tam objevily sympatické postavy a navíc tajemno, záhady, to vše křížené s běžnými studentskými problémy. Dneska mám spíše jiné oblíbené seriály a kdyby ho dávali v televizi znovu, už bych se nedívala, ale vzpomínky mám hezké, tak proč nedat vcelku vysoké hodnocení?

Plakát
Gilmorova děvčata

16. listopadu 2007

59 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
76 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 17 lidí

Gilmorky

Seriál, na který se podívám vždycky ráda. Vždy mě to bavilo, ale názor trošku poupravuju, člověk je pořád něčím ovlivněn, někdo mu podsouvá své názory, až si zapomene udělat ten svůj. Gilmorky umí dojmout, postavy nemusí být sympatické všem, ale já si k nim rychle našla cestu a baví mě. Popisují svět a problémy vcelku reálně, nejvíce se mi však líbí scénář - hlášky jsou naprosto úžasné a navíc duchaplné, tím se může pochlubit málokterý seriál. Zatím jsem viděla šest řad, na sedmou se teprve chystám, ale abych seriál zhodnotila, to myslím mám právo už teď...

Plakát
Simpsonovi

3. listopadu 2007

67 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
94 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 18 lidí

The Simpsons Family

Taky jsem rozhodně neviděla všechny díly, určitě ne ani celé řady, ale když je čas, na tento kult se ráda podívám. Žlutá čtyřprstá rodinka učaruje asi každému. Má to originální nápad, má to šmrnc, vtipné scénky a bezva humor. U toho se prostě člověk ani nemůže nudit. Seriál zlidověl, je to pohodička, které zatím ani čas, ani opakování, neubralo na kráse.

Plakát
Přátelé

3. listopadu 2007

79 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
83 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 24 lidí

F*R*I*E*N*D*S

Přátelé jsem rozhodně neviděla všechny, ale zase jsem viděla dostatek dílů na to, abych mohla napsat názor. Je to rozhodně seriál, který se povedl. To, na čem stojí a proč se mi taky líbí, je neskutečný humor, kdy u scén zkrátka vybuchnete a nevíte, kdy přestat. Herci fajn, ale nikdo z nich nepatří mezi mé nějaké oblíbence. Seriál, na který se chci, pokud budu mít někdy čas, v budoucnu podívat kompletně.

Předchozí