_AdelA_
OFF-LINE

  • Jméno
  • Adéla
  • Věk
  • Bydliště
  • ICQ
  • Jabber
  • Twitter
  • Facebook
  • Google plus
Facebook Twitter E-mail
Plakát
Bonding

25. května 2019

75 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
75 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 4 lidé

Není to pro všechny

Tenhle seriál se reprezentuje zajímavým tématem a to bdsm praktikami atd. Právě proto tenhle seriál není pro všechny, avšak mě takové věci nevadí ba naopak velice jsem to ocenila. Je to něco nového není to žádné ohrané téma a proto mě to tak bavilo. Sledujeme 2 tváře hlavní postavy a to Tiff. Jednou tváří to je domina co má doma muže který ji slouží a ještě ji za to platí a tou druhou to je chytrá a poměrně normální slečna. Další postavou zde je Pete, kterému se nejdříve nelíbí povolání jeho kamarádky ze střední, ale nakonec příjme práci kterou mu nabízí a stává se asistentem dominy. Tuhle dvojku jsem si naprosto oblíbila a jelikož každý díl má jen 15 minut nejlepší je to sjet jedním dechem.

Plakát
Wynonna Earp

9. května 2019

100 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
100 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřil se 1 člověk

Nečekané

V životě mě žádný seriál tak nepřekvapil jako právě tenhle. Pustila jsem si ho naprosto z nudy ani jsem pořádně nevěděla o čem má být a kdo v něm hraje takže jsem od něj nic nečekala, ale tím víc mě překvapil. Seriál mě chytil a nepustil. Během 14 dní jsem si zhlédla všechny 3 série a neskutečně mě pohltil. Zamilovala jsem si teměř všechny postavy a nejvíce hlavní postavu a to jedinečnou Wynonnu Earp. Miluji její sarkasmus a její smysl pro humor. Seriál mě rozbrečí ale i rozesměje a tak to má být!

Plakát
Živí mrtví

31. července 2018

67 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
100 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 3 lidé

Až po FTWD?

V TV jsem to viděla nejméně 100x ale vždy jsem to prostě hned přepnula bez toho aniž bych tomu vůbec dala šanci. Vůbec nevím proč. Mám ráda filmy/seriály se survival žánrem ale zombie mě nějak nebrali... Vše se změnilo až po tom co jsem se dokopala k FTWD kvůli jedné z hereček. TWD svět, kde nikdy nevíte co se stane. Svět, kde v každém díle můžete čekat ztrátu své oblíbené postavy, kde hloupost nějakých postav je až do nebe volající a svět kde vlastně lidé jsou ty zrůdy. Nemůžete věřit nikomu. Nikdy nevitě zda člověk lže nebo ne. Každý nový přeživší může být ten "dobrý" ale také ne. Prostě vás může zabít ve spánku a odkráčet si. A proto je tenhle seriál tak skvělý. Je zde moment překvapení. Napíná vás tak dlouho jak jen to jde. A když prostě dokoukáte díl chcete vědět co bude dál. Zda vaše oblíbená postava se dožije nového dne a skupinka vedena sympaťákem Rickem Grimesem přežije další den, další výzvu kterou tenhle svět plný nechutností, překvapení a bolesti přináší.

Plakát
The 100

2. května 2018

83 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
83 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 6 lidí

Now, We Survive

Dalo by se říci že v seriálech jsem nová protože nerada objevuji nový žánr a držím se u svých kriminálek a sitcomů. Nakonec jsem přeci jenom vyzkoušela post-apoklitpický a lehce sci-fi žánr a nelituji. The 100 je skvělý seriál který vás vtáhne do děje a jedete jeden díl po druhým bez přestávky. 1. série byla asi nejlepší podle mě. Sledovat 100 mladých delikventů přežívat bez jakýchkoliv pravidel a bez dohledu dospělých mě bavilo. Další série už jsou trochu jiné ale i tak skvělé. Zabijí zde pár "hlavních" postav no a díky tomu už nemůžete čekat že všichni přežijí. Nejvíce jsem si oblíbila postavu Lexy která dle mého seriál povznesla a udělala ho jiným způsobem zajímavým. Díky ní jsme se dozvěděli o kultuře a nějaké i té minulosti Zemšťanů a její postava je prostě skvělá. Mladá velice schopná a chytrá bojovnice u které chvíli nevíte jestli je to kladná a nebo záporná postava. V průběhu děje je velice zajímavé sledovat jak se hlavní postavy mění z dětí na bojovníky, inženýry, prostě na lidi kteří jsou pro přežití nakonec schopní všeho.

Plakát
50 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
100 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 2 lidé

Slabší začátek

Téměř celá první serie se pro mě tak nějak táhla. Nic moc se tam nedělo... a já vždy nevěděla jestli tomu ještě vůbec mám dávat šanci. Postavy jsem si nijak zvlášť neoblíbila a ničím mi nepřišli zajímavý. Nicka jsem skoro nenáviděla a Travis se mi zdal až moc nudný. Chtěla jsem vědět jak vlastně ta apokalypsa začala ale nic moc jsem se nedozvěděla. Nakonec jsem první serii dokoukala a poslední díl mě konečně něčím nadchl. Objevila se už nějaká akce a rodina se konečně začala chovat jako rodina a táhla za jeden provaz, to je to co jsem potřebovala. Pokračovala jsem teda hned další serii a seriál jsem si pomalu ale jistě zamilovala. Poznala jsem více postavy a nakonec i toho Nicka mám ráda. Seriál se pomalu rozjíždí a díl od dílu to je lepší a lepší. Když dokoukám epizodu tak chci vědět jak to bude pokračovat! Nemůžu se dočkat co ještě tuhle rodinku čeká a netrpělivě budu čekat na každou novou epizodu.

Plakát
Hra o trůny

1. prosince 2017

83 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
100 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 6 lidí

Než si k tomu najdete cestu zabere to čas...

Tenhle seriál vážně není pro každého... Sex v každém díle.. Nejsem nějak vyložené proti tomu byl to jen prostě nezvyk oproti ostatním seriálům které sleduji. Taky jsem věděla že tenhle seriál je známí tím že umírá každá 2. hlavní postava... Krev všude kam se podíváte.. No a tak nějak jsem na to koukala jen protože všichni kolem mě jak je to skvělý a úžasný a nejlepší a že si to taky zamiluji.. Dala jsem tomu čas a nakonec jsem se taky nechala unést. Vše do sebe začalo zapadat, začali se objevovat vlastnosti hlavních postav a začalo přituhovat. Prostě skvělý! Příběh se začal zaplétat. Vše na sebe skvěle navazuje a děj se pomalu ale jistě ukazuje. Můžete jen tipovat co se bude dít v dalším díle a vymýšlet bláznivé teorie... Říkat si že víte co se stane ale stejně vás tam něco překvapí a koukáte jen s otevřenou pusou. Další velký plus jsou nadpřirozené věci.. Oživování mrtvých, draci, lidé bez tváře a tak dále. Jak jsem už zmínila krev je tam na denním pořádku. Takže mučení, stínání hlav, podřezávání hrdel a stahování z kůže k tomuhle seriálu patří a dodává tomu tu atmosféru středověku. K hereckému výkonům? Má vůbec cenu se k tomu vyjadřovat? Každý kdo uvidí jeden díl hned zjistí že je to špičkový herecký výkon. :) A ta hudba je vynikající. <3 Takže nemám k tomu co vytknout. Nemůžu se dočkat finále.

Plakát
Chirurgové

28. října 2017

100 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
100 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřil se 1 člověk

Svět z pohledu chirurga

Tenhle seriál jsem nikdy nijak neřešila. Nezajímal mě protože tyhle typy seriálů nejsou nic pro mě. Ale když už jsem se hodně nudila tak jsem to prostě zkusila a děkuji za to. Seriál mě neskutečně baví jak příběhové z osobních životů chirurgů tak i z nemocnice kde se vlastně odehrávají různé tragedie no a chirurgové tam jsou ti "hrdinové". Často mě seriál dokáže dovést až k slzám protože některé případy dokáží být emocionální. Herce jsem si většinou oblíbila. Často se tam hlavní postavy střídají a každý si tam najde nějakého toho oblíbence.

Plakát
Nezvěstná

3. října 2017

83 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
67 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 6 lidí

Ano!

Na tenhle seriál jsem dlouho čekala a také se těšila. 1. díl mi toho moc neřekl, líbil se mi ale neuneslo mě to. Po 2. a 3. díle už vím že tenhle seriál sledovat budu. Zápletka sílí a zauzluje se, vztahy se mění. Vztah mezi Emily a Nickem je skvělý a určitě je na co se těšit. No a bonus Stana Katic v čele! Takže pokud nevíte zda ano či ne. Zkuste tomu dát šanci není to sice seriál pro každého ale pro milovníky Drama/Thriller/Krimi je to to pravé ořechové. Budu jen doufat že kvalita nebude klesat.

Plakát
Bylo, nebylo

28. července 2017

100 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
50 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 2 lidé

Svět pohádek?

Jako vždy jsem to objevila v televizi a docela mě to zaujalo. Tak jsem si pustila celý první díl a seriál nezklamal. Hned první díl mě naprosto unesl. Propojení světa mezi pohádkami je geniální každý díl nám ukazuje něco víc a hned po skončení dílu si musíte prostě pustit další protože chcete vědět co bude dál.
Moment překvapení tomuhle seriálu vážně nechybí. Myslíte si že víte už co se stane a že vás nic nepřekvapí? No to by jste se divili... :D Je to krásně zpracované a náramně promyšlené. Hlavní postavy jsem si ihned zamilovala. Doporučuji mu dát nejméně tu šanci.

Plakát
Sběratelé kostí

14. dubna 2017

100 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
67 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 3 lidé

Kůstka a Booth

Skvěle propracovaný seriál u kterého se prostě zabavíte. Vždy mě fascinuje jak díky kostře se povede doktorce Brennenové zjístit že ji zabil můž vysoký tak a tak a že musel mít takovou a takovu váhu. Je to kriminálka trochu z jiného pohledu kde se chvíli díváme na skvělou práci doktorů (tím myslím antropology apod.) a pak se zase díváme na agenta Bootha který to řeší díky důkazům a informaci právě od teamu doktorky Brenanové. Řeší velice zajímavé případy kde si chvíli myslíte že to udělal tam ten a najednou to udělal někdo, kdo by vás vůbec nenapadl. No a taky tam je opět ten nějaký rozvíjející se vztah a jejich "cute" momenty.

Předchozí