cliwe
OFF-LINE

 • Jméno
 • dana
 • Věk
 • 36 let
 • Bydliště
 • znojmo
 • ICQ
 • Jabber
 • Twitter
 • Facebook
 • Google plus
Facebook Twitter E-mail
Plakát
Vinaři

8. září 2014

38 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
25 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 8 lidí

Vinaři

Byla jsem natěšená z kampaně na seriál. První díl byl ale nudný, čekala jsem, kdy se to rozjede a ono nic. Musím ale říct, že druhý díl se mi líbil mnohem víc, chvílemi jsem se i zasmála. Už se nepilo z hořčičáků a bylo víc děje. Uvidíme dál.

Plakát
Pád

10. června 2013

38 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
50 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 8 lidí

Úžasné, klidné, profesionální.

Přesně takovým dojmem na mně tato všemi britskými klady a méně zápory oplývající detektivka, kdy se vraha snaží poznat a dostat superpolicistka a kdy se padouch ukazuje jako milující otec a zároveň jakýsi esteticky smýšlící a oběti upravující vrah. A ne, vrah není sympatický. Jen je třeba se pozorně dívat.

Plakát
Doktorka z Dixie

1. dubna 2013

17 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
42 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 12 lidí

Pohodička

Seriály z maloměsta nemám ráda, ale tenhle mě dostal. Lidi nedělají nic namáhavého, jen řeší svoje citové problémy. Mezitím pobíhá doktorka, která vypadá jako středoškolačka a mele a mele. Opravdu pohodička :-)

Plakát
MI-5

7. března 2013

50 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
63 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 8 lidí

MI-5

Přiznám se, že v původním znění jsem seriál nesledovala. Až na ČT1. Dostalo mě to. Ponořila jsem se do děje a jako správný milovník britských nejen seriálů si tzv. chrochtám nad poutavým příběhem, který by se naoko mohl nudným zdáti, ale není to tak.
Agenti si nevěří, ale dokáží si vzájemně krýt záda. Je tu hodně umírání, intrik, politikaření.
Další nesporný klad oproti americkým seriálům jsou herci s uvěřitelnými /nikoli modelkovskými/ postavami a obličeji. Doporučuji ke sledování těm, kdo mají rádi tajné služby a jejich práci.

Plakát
Grimm

16. února 2013

58 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
83 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 12 lidí

novinka

mezi seriály. Nezvyklé propojení pohádek bratří Grimmů s dnešním světem se opravdu povedlo. Každý díl je napínavý a rozhodně se nudit nebudete. Sympatičtí a uvěřitelní hrdinové kladní i záporáci. Podobné seriály opravdu můžu. Doporučuji.

Plakát
Hra o trůny

15. ledna 2013

30 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
70 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 10 lidí

Díky

ti HBO, tvoje seriály jsou většinou velmi kvalitní. Hra o trůny je fantastická a výpravná podívaná. Herci jsou skvěle vybraní a věřím jim, všechno vypadá skutečně. Druhá řada - ještě lepší! Vřele doporučuji.

Plakát
Girls

15. ledna 2013

24 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
41 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 17 lidí

no

nevím, Sex ve městě to tedy rozhodně není. Takové zbytečné a připitomělé řeči jsem snad nikde nezažila. Asi nejsem správný divák. Rozhodně nedoporučuji, ztráta času.

Plakát
Bylo, nebylo

3. prosince 2012

45 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
30 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 20 lidí

Bylo nebylo...

První série mě úpně dostala, těšila jsem se na každý nový díl. Propojení reality s pohádkou, no nádhera, moc povedené. Postavy promyšlené, uvěřitelné. Ale to zklamání z druhé série! Hrůza. Všichni zakletí, nezakletí, přehršel nových postav, laciné digitální efekty, divně propojené oba světy. Je mi líto, druhou sérii doporučit nemohu. S první to mělo skončit a bylo by to fajn.

Plakát
Doktorka podsvětí

3. prosince 2012

14 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
14 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 7 lidí

další

doktorský seriál? Ano i ne. Doktorka pracuje v nemocnici a kvůli bratrovi i pro mafii. Je skvělá na obou frontách, jen nevím kdy stíhá svůj osobní život. Hlavní představitelka je sympatická, pár hezkých chlapů se tu taky najde. Prostě fajn seriálek.

Plakát
20 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
10 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 10 lidí

Dej

do stroje zadání střední škola a vyjede Gympl. Dej tam špitál, vyjede Ordinace. Dej tam rodinné vztahy, vyjede Cesty domů. Prostě blbina s jinak výbornými herci. Nova umí natočit Soukromé pasti nebo Expozituru. Proč se neubírá tímto směrem? Vyhozené peníze, škoda to vůbec sledovat.

Předchozí