alik01
OFF-LINE

  • Jméno
  • Alena
  • Věk
  • 21 let (Vodnář)
  • Bydliště
  • ICQ
  • Jabber
  • Twitter
  • Facebook
  • Google plus
Facebook Twitter E-mail
Plakát
Sex ve městě

11. dubna 2013

33 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
33 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 9 lidí

Sex And The City

Seriál si mě získal hned prvním dílem. Nerozlučné kamarádky Carrie, Samantha, Charlotte a Miranda řeší velmi často problémy ohledně jejich sexuálního života. Vzájemně si pomáhají a klábosí o holčičích věcech. Děj je mnohdy doprovázen vtipnými momenty, takže se u něj nenudíte. Z postav jsem si nejvíce oblíbila Samanthu. Je upřímná a nestydí se za svůj názor. Všech šest sérií jsem si náramně užila, jen škoda, že se na ten seriál tak strašně hezky kouká, že za týden a kousek máte zhlédnutý celý seriál a litujete, že těch dílů není víc...

Plakát
50 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
70 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 10 lidí

Rizzoli & Isles

Asi můj nejoblíbenější detektivní seriál vůbec. V každém dílu je případ obohacen velikým množstvím hlášek a pošťuchováním detektivů Korsaka a Frosta. Není to ale jen o případech. Hlavní hrdinka Jane stále řeší problémy ve své rodině, hlavně se svou matkou. Pomáhá jí nejlepší kamarádka Maura, puntičkářka z velmi bohaté rodiny. Na tomto seriálu mě vůbec nic nezklamalo, naopak, dopadá to tak, že se nemůžu dočkat na nové díly.

Plakát
Ricardovy recepty

17. prosince 2012

50 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
50 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 2 lidé

Ricardo and Friends

Jeden z mých nejoblíbenějších pořadů o vaření. Ricardo dělá obyčejná, hezky vypadající jídla, která už jsem si i několikrát zkoušela dělat doma. Menu, složené z několika chodů, je přizpůsobené daným hostům a vždy překvapí. Jak píše Crazy-Nut*, Ricardo je hodně optimistický, usměvavý a hezky mi zpříjemní koukání na tento pořad.

Plakát
Za svitu měsíce

24. září 2012

60 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
100 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 5 lidí

Moonlight

Podle mě dost neobvyklý seriál o upírech. Přesto ho zbožňuji. Skvělý děj, herci a do toho ještě vyprávění hlavního hrdiny, které to všechno jen zlepšuje. Strašně se mi líbí, že je děj nepředvídatelný. Když se tam stane, něco důležitého, nakonec to skončí jinak, než jsem si původně myslela. Škoda jen, že se natočilo tak málo dílů...

Plakát
O človíčkovi

24. září 2012

67 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
100 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 3 lidé

Človíček

Jako malá jsem tenhle seriál zbožňovala. Každý den jsem čekala na nový díl ve Večerníčku a nakonec mi to taťka ještě musel natočit na kazetu. Je vtipný, nešikovný, přiblblý, ale vždy si dokáže poradit. Vždy jsem přemýšlela nad tím, jak dlouho jim asi tak trvá na vytvoření jednoho dílu. Jediné, co mě na tomhle seriálu nikdy nebavilo a co jsem vždy přetáčela, byly ty naučné úseky. Chápu ale, proč to tam tvůrci dávali. V budoucnu bych se tento seriál sice už nepustila, ale budu na něj vzpomínat jako jeden z nejlepších Večerníčků vůbec.

Plakát
The X Factor (US)

23. září 2012

50 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
50 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 2 lidé

X-Factor

Musím říct, že na zabití času to není až zase tak špatné. Dívat se na castingy je celkem zábavné a vtipné. Další plus je, že to není tak trapné, jako v Čechách. Dokážu se ale vždy koukat jen na prvních pár dílů, potom to omrzí a kouknu se na další díly třeba zase za 2 roky. Když to shrnu, je to prostě průměrný seriál.

Plakát
Město ztracených

23. září 2012

67 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
67 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 3 lidé

Město ztacených

Asi první 4 díly seriálu mě celkem bavily. Vypadalo to hodně slibně, ale postupem času mi to přišlo stále absurdnější. Chování herců bylo místy nelogické a děj byl čím dál tím nudnější. Na konci se to pokusili vytáhnout nějakou tou akcí, která nakonec stejně skončila otevřeným koncem... Tenhle seriál jsem viděla až do konce jen díky tomu, že mám ve zvyku dokoukat seriály, které jsem rozkoukala.

Plakát
Šmoulové

23. září 2012

100 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
100 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřil se 1 člověk

Smurfs

Miluji malé, modré a mírumilovné mužíčky. Na ně se nikdy nedá zapomenout. Jejich lá lá lalalá a každé druhe slovo nahrazené šmoulozním je prostě dokonalé. Dokonce i záporáka Gargamela jsem si oblíbila... Vtipné hlášky, kraťoučký příběh se šťastným koncem si prostě každý oblíbí. Jediné mínus je, že když si zpívají, po čase z toho zblbnu a musím si to v hlavě pořád zpívat... Jinak mám tenhle seriál moc ráda.

Plakát
Knight Rider

22. září 2012

33 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
33 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 3 lidé

Knight Rider

Seriál, kde v hlavní roli hraje mluvící a inteligentní auto a jeho řidič (David Hasselhoff), který vypadá jako vosková panenka. Ten seriál mi prostě příjde strašně divný... Hned, když uslyším znělku, hned vím, o jakej seriál se jedná. Dávám 20% za to, že to má alespoň nejaký děj.

Plakát
50 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
75 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 4 lidé

Ordinace

Podle mě je tohle seriál o ničem... Je to prostě klasický, český a hlavně nekonečný seriál. Jeden z nejnudnějších a nejhorších seriálů vůbec.

Předchozí