This is madness
OFF-LINE

  • Jméno
  • Katka
  • Věk
  • 36 let
  • Bydliště
  • poblíž Brna
Facebook Twitter E-mail
Plakát
Ripper Street

11. března 2013

7 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
71 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 14 lidí

nezklamalo

Na tento seriál jsem narazila úplnou náhodou a naprosto nelituji, že jsem bez dechu shlédla všech dosavadních 8 dílů. Musím BBC složit poklonu. Tohle se jim opravdu podařilo. Doufám, že další série bude brzo a stejně dobrá jak ta první.

Plakát
73 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
82 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 11 lidí

Nad očekávání

Když jsem slyšela, že v Americe mají v plánu natáčet Sherlocka, neměla jsem o tom moc vysoké mínění. Po shlédnutí několika dílů jsem musela uznat, že se toho chopili opravdu zajímavým způsobem. Na britského Sherlocka tento seriál samozřejmě nemá, ale musím říci, že dopadl nad očekávání dobře. Dvojice Lucy Liu a Jonny Lee Miller mě opravdu zaujala. Ladí jim to spolu. Elementary stojí za shlédnutí a nudit se u něj zaručeně nebudete.

Plakát
33 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
33 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 3 lidé

Nezapomenutelné

Už jako dítě jsem se na tento seriál koukala a začáteční střílení bylo velkým zážitkem. Vždycky mě zastřelili:) Marvan je jako vždy skvělý a ostatní herci jakbysmet. I díky skvělým hereckým výkonům je tento seriál nezapomenutelným.

Plakát
0 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
0 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 2 lidé

Není nad klasiku

Hříšní lidé s Vacátkem jsou úžasní a navazující díly s Korejsem jsou snad ještě lepší. Možná se mi dokonce víc líbí Korejs než Vacátko. Tento seriál patří k nesmrtelným a už na něj kouká i moje pětiletá dcera.

Plakát
Foylova válka

15. června 2012

50 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
100 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 2 lidé

na jedničku

Tento seriál jsem si vybrala kvůli jeho scénáristovi Anthony Horowitzovi a nezklamal mě. Myslím, že byl velmi dobrý nápad natočit seriál odehrávající se za války, ale z trochu jiného pohledu.Britové se opět vyznamenali.

Plakát
Goro bílý pes

4. června 2012

0 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
0 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 0 lidí

Nevím

Tento seriál si téměř nepamatuju. Viděla jsem ho jako malá holka a mám ho v hlavě zafixovaný jako něco skvělého. Vím, že se mi tenkrát strašně líbil a proto dávám 100. Až ho někde seženu a znovu kouknu, budu teprve moci zhodnotit zda se nejedná jen o sentiment. Možná mě nakonec zklame, nevím.

Plakát
75 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
100 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 4 lidé

The best

Nejlepší star trek seriál. Kapitán Picard se svojí posádkou se odvážně vydává tam kam se dosud nikdo nevydal a já jako malá bych nejradši letěla s nimi. I dnes se na ně ráda podívám a ráda sleduji i filmy s Picardem a jeho posádkou. Je to mistrovské dílo a ani čas mě nepřesvědčí o opaku.

Plakát
Star Trek: Voyager

30. května 2012

0 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
100 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřil se 1 člověk

live long and prosper :)

Voyager je skvělý seriál. Osobně upřednostňuji Novou generaci, ale Voyager je hned v závěsu. Viděla jsem ho celý a některé díly i několikrát. Na star treku jsem vyrostla, takže je to moje srdeční záležitost. Jediné co mi vždy kazilo trošku chuť byla afektovaná kapitánka, ta mi nikdy nesedla, ale naštěstí ostatní postavy vše skvěle vyvážili.

Plakát
Vyprávěj

22. května 2012

80 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
70 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 10 lidí

Pokazili to :(

Mohl to být opravdu pěkný retro seriál. První sérii chválím, ta se jim ještě povedla. Kostýmy, prostředí, herci, vše celkem vyšlo. Ale to pokračování, to se jim tedy vůbec nepodařilo. Nevím kde vzali toho scénáristu, ale asi si ho vypůjčili z Ulice nebo z VKV. V první sérii se děly ještě normální věci. Normální vztahy mezi lidmi, prostě jak to chodí ve skutečném životě. Ale proč proboha za každou cenu nakonec všichni musí spát se všemi, proč se za každou cenu musejí všichni rozcházet a zase dávat dohromady? Opravdu to mohl být hezký retroseriál, kdyby z toho neudělali retrotelenovelu. Opravdu ne:(

Plakát
Profil zločinu

19. května 2012

100 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
100 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřil se 1 člověk

skvělé

Na tento seriál jsem se dlouho chystala, ale bohužel jsem ho v televizi moc nestíhala. Momentálně mám za sebou asi 10 dílů a jsem nadšená. Postava Chloe je velmi dobře vymyšlena, herečka ji hraje naprosto úžasně a ty její monology naprosto zbožňuji. Tento seriál mi opravdu učaroval. Francouzi umí točit a tohle se jim opravdu povedlo.
Nyní po shlédnutí prvních dvou sérií a části třetí nemusím s hodnocením jít dolů. Je to opravdu výtečně natočeno. Chloe stále exceluje. Podle toho co vím, tak ve třetí sérii nás čeká úžasné finále, tak už se těším a doufám, že budou točit dál.