AdiegoA
OFF-LINE

 • Jméno
 • Mirek
 • Věk
 • 32 let (Lev)
 • Bydliště
 • Klenová ... vesnička u Klatov, ale nedělám si iluze, že by někdo věděl kde to hledat.
 • ICQ
 • 370739626
 • Jabber
 • Twitter
 • Facebook
 • Google plus
 • Poznámka
 • Na ICQ se bavim s kýmkoli rozumným (když na mě někdo začne sprostě, tak se není o čem bavit). Bohužel tam zas tak často k zastižení nejsem, ale když napíšete zprávu, tak na 100 % časem odpovím.
Facebook Twitter E-mail
Plakát
80 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
60 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 5 lidí

Spin city

Asi můj vůbec nejoblíbenější seriál. Každá epizoda byla vtipy a komickými situacemi doslova nabušená a celý radniční tým klapal jako hodinky. Starosta byl skvělý, Stuart Bondek byl výborný a Mike Flaherty byl geniální. Po odchodu mého milovaného M.J. Foxe to sicetrochu ztratilo na úrovni (přece jen ten odliv - Janelle, Nicky, James), ale Charlie Sheen rozhodně nebyl k zahození a i některé pozdější díly byly více než nadprůměrné.

Plakát
Sheena

26. ledna 2008

60 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
100 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 5 lidí

Tarzan v sukni

Byla to sice solidní kravina, ale hlavní hrdina byl těžkoj frajer a na Sheenu oděnou do kousku kůže se moooc pěkně koukalo. Na můj vkus příliš šablonovitý, herecky nezvládnutý a scénáristicky ubohý.

Plakát
Spaced

20. ledna 2008

100 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
100 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 5 lidí

Before Shaun of the Dead there was a Spaced

Tak po sérii hodnocení s velmi nízkými procenty se vracím k něčemu, co se klidně může nazvat slovem kvalitní. Spaced mají bohužel jen dvě série po sedmi dílech, ale každý z nich je nabušený filmovými odkazy a absurdním humorem. Wright si tady uceloval svúj filmový pohled a Simon Pegg snad nikdy nebyl vtipnější. Jeho dámský protějšek, nejlepší přítel, paní bytná nebo podivínský malíř zezdola jsou jen třešničkami na dortu. Já to prostě žeru!

Plakát
Blade

20. ledna 2008

67 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
33 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 3 lidé

Není Blade jako blade

Jelikož se Sticky Fingaz během celé série nerozhodl, jestli hraje Bladea nebo Wesleyho Snipese, v akčních scénách působil prkenným dojmem a přitom byl z celého osazebstva "nejlepší" není třeba zdůrazňovat, že tenhle seriál je úplně mimo. Hlavouni věděli, proč to odpískat v poločase.

Plakát
Walker Texas Ranger

17. ledna 2008

29 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
71 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 14 lidí

Pos*ranej Chuck Norris (Vybíjená)

A já tomu dědovi těch deset procent dám. Je to proto, že oproti McGyverovi umí karate. A na co nestačí kapesní nožík, tam vše vyřeší kop s otočkou. Jinak je to ale neskonalá krávovina.

Plakát
Divoký anděl

17. ledna 2008

58 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
58 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 12 lidí

What the fu*k?

Pokud se to bere s nadhledem, tak je to zábavná ptákovina. Navíc, ty herci snad musí hrát bez scénáře. Nedovedu si totiž představit, že by i sebe blbější průměrná argentiská ženská uzavřela hrdiny v tak debilní dějové smyčce s nulovými dialogy. Ale Natálka a Facundo (to je teda jméno) jsou celkem fajn (z nehereckýho hlediska).

Plakát
Ulice

17. ledna 2008

18 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
64 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 11 lidí

Ach, můj Bože !!!

Kamarád mi říkal, že se mu u toho dobře večeří. Já bych měl zbytečně žlučové kameny. Další příležitost pro herce, jak se napakovat a neuvěřitelně ztrapnit ...

Plakát
Robin Hood

17. ledna 2008

57 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
86 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 7 lidí

Néééééé

Viděl jsem jeden díl a bylo to něco tak šíleně nevkusnýho, že nechci vidět další. Hlavní hrdina je hrozný prkno, vizuálně je to nezajímavé a ten rádoby humor si měli taktéž odpustit. Že by britové uměli jen komedie ?

Plakát
50 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
90 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 10 lidí

Never more, ever.

U prvních dvou sérií jsem zabíjel čas i já. Už tehdá to nebyla žádná sláva. Herecky to je, bylo a bude velmi sterilní. Tam se chodí s nadšením snad jen pro výpolatu. A můj názor na nynější díly? Že je Gita mrtvá? No a co?

Plakát
Velmi křehké vztahy

15. ledna 2008

50 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
83 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 12 lidí

Peklo není trest. VKV ano.

Na to, abych věděl co je definice nejhrubšího zrna totálního odpadu mi stačil jeden díl a neustálé upoutávky na tv prima. Za tohle bych poslal většinu osazenstva pod gilotinu.