Zdeny
OFF-LINE

  • Jméno
  • Zdenál
  • Věk
  • Bydliště
  • PLZEŇ,PRAHA,ÚSTÍ n/ LABEM
  • ICQ
  • Jabber
  • Twitter
  • Facebook
  • Google plus
Facebook Twitter E-mail
Plakát
Minority Report

12. června 2016

67 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
100 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 3 lidé

Přesně jak přísloví...

jednou a dost.....nic moc, jeden díl a možná někdy.Nechytlo, nenadchlo.Takže asi u mne už néé.Ale snaha se cení.U mne tedy za ..

Plakát
Bosch

12. června 2016

100 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
50 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 2 lidé

Prostě BOSCH

Před nějakou dobou jsem se dostal k první serii a pustil jsem si první díl. No asi né v tom pravém naladění, takže jsem to vzdal.
Nicméně jsem teď narazil na díly a že to tedy vyzkouším. Musím říci, že jsem udělal dobře. Seriál opravdu dobrý, Bosch se mne začal zamlouvat a děj je takový, že se nenudím a chytlo mne to.Ale myslím si, že někomu se to zamlouvat nemusí.Má to prostě svůj styl.

Plakát
11.22.63

3. dubna 2016

33 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
67 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 6 lidí

Něco pro mne....

Cokoliv co se týká cestování v čase a nejvíce do minulosti, je pro mne prostě srdeční záležitost. Takže kritiku nevnímám a u mne je to za plnej počet. Jen zamrzí, že toho je tak málo ..

Plakát
Most

3. dubna 2016

33 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
33 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 3 lidé

prostě dobrý......

Od prvního dílu jsem se těšil na další a další díl.Prostě severské krimi je bych řekl jednou z nejlepších.Saga mne svou zvláštností bavila,ale popravdě dělat s ní? No nevím,nevím. Parťáka udala a čert ví jak to je s ní....Ale zaávěr přesně jak život sám...když se to....,tak se to....Vubec bych se nezlobil za další řadu, nebo něco podobného.Takže mne nezbejvá než se jen těšit na něco nového a doufám že stějně, nebo i více kvalitního.

Plakát
Modus

1. ledna 2016

100 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
50 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 2 lidé

Zvláštní a uspávací...

Tak jsem zhlédl prví tři díly a nemohu si pomoci, ale u každého jsem si zdřímnul.Tudiž jsem si ho musel opakovat.Že by to byl účel? No nevím :-),leč mám ze severu krimi seriály rád. Jednak tím, že jsou zvláštní,prostě jiné a nezklamaly, ale tady jsem opravdu v rozpacích.
Do třetího dílu jsem vydržel možná proto, že mám rád severské jazyky. Nicméně nejsem žádný odborník, píši jen můj pohled na seriál, který se nemusí opravdu každému zamlouvat. Nemohu ale ani říci, že by nebyl zajímavý, nicméněn svou zvláštností možná přitáhne další sledující.Spíše ale jen určitou skupinu zájemců. Nemyslím si, že bych si na něj za pár měsíců myslel.Mne tři díly zatím stačily. Možná někdy, když bude nálada, tak se k němu vrátím.Jedna věc se musí ale nechat, mají tam krásnou zimu s plno sněhem.

Plakát
Chicago P.D.

30. listopadu 2015

67 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
100 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 3 lidé

Musím říci, že tedy dobrýýý...

Začnu jinak. Takže, Fire mám zkouknuté do maxima co jen jde a PD jsem přemýšlel, zda to vůbec zkusím. No protože popravdě, když jsem viděl Voighta, tak první reakce byla a jééžiši, ten co mne lezl ukrutně na nervy ve Fire je tady a to pořád a všude....No, nicméně jsem to risknul a musím tedy říci, že jsem překvapený a ještě navíc sám tomu nemohu pořád uvěřit, Voight je můj oblíbenec....no a taky se mne mooc zamlouvá, že ta vidím jako doplněk lidi z Fire, což podle mne je fakt fain a nápadité. Prostě tyto dva seriály u mne získaly oblibu.Proto pro mne je to za plnej nářez a jen doufám, že jen tak oba seriály neukončí, protože se na další pokračování vždy těším.

Plakát
Mr. Robot

4. září 2015

0 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
44 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 9 lidí

Řekl bych asi toto......

zvláštní, rozhodně néé pro každého, nicméně pro mne ano.
V každém případě i když se to třeba nebude někomu zamlouvat,tak mají ve všem pravdu.

Jsme banda ovcí, která se dá zmanipulovat, lidi jsou nenažraný a svět je prohnilej.

Co s tím ? ...otz. již spíše pro mladou generaci.

Plakát
Poslové

10. května 2015

50 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
75 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 8 lidí

Že by něco nového...?

Odpověď je jednoduchá - Ano i ne ! Když nejsi věřící a ve střehu, budeš se v tom plácat :-) a tak musíš i přemýšlet a dávat majzla o čem je řeč a vize. Ty jsou tak rychlé, že je nepostřehneš a diskuse je zdlouhavá, asi proto, aby se vysvětlilo o co tu vlastně jde.
Popravdě se v poslední době nějak roztrhl pytel s těma oživlejma mrtvolama. Nicméně jsou výjimky které mne docela baví. Protože ty křídla jsou hustý a bral bych je taky :-)) I bez Redbullu :-))
Je pravdou, že nejsem sice takovej profík,ale já neznám ani jednoho herce, ale to neznamená, že to nemůže být dobré. Ncméně není zatím obsazená role, která by mne vysloveně neseděla obsazením. Takže zatím jsem jakž, takž spokojen.Uvidíme co dál a jak se to bude vyvíjet, nebo jestli to má budoucost.
Jen mne trošku vadí, že u všech seriálů se více neřeší z čeho ty lidi žijou, kde berou prachy, když nabourá auto a hned má nové, jíst nepotřebujou, do školy a školky nemusí, nemá na hypotéku, ale bydlí dál...nebo jak sakra to je...prostě asi mají všichní našpárováno, nebo v tom umí chodit, nebo cooo? Možná to do seriálu nepatří, jde přeci jen asi o něco jiného. Bylo by vše 2x tak dlouhé a to není asi účelem, když se každej štve za každým doláčem....Já zatím hodnotím za..

Plakát
Ztracená archa

4. května 2015

33 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
17 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 6 lidí

3-4 in 1 ?

Zpočátku jsem tedy myslel, že nevydržím, nicméně udělal jsem dobře. Prostě Vydržel jsem. Docela zvláštní, docela zajímavé.
No nemusí se každému zamlouvat to je jasný....nějaké nedostatky? Jsou....ale kdo, nebo co je dnes nemá žee?
V každém případě se zase ukazuje, jak je vše složitější než ve skutečnosti se může jevit.
Já jsem tedy spokojený a těším se na další díly.Tedy pokud vůbec budou.

Plakát
Resurrection

19. dubna 2015

0 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
0 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 2 lidé

No popravdě......

Buď jsem divnej já, nebo seriál....Jak to někoho může bavit, no zatím nechápu. Mne možná 1-ní půlka 1-ního dílu.Dal jsem šanci, že mrknu i na 2-hej díl,ale nic moc...neba mne to.Možná se k tomu někdy vrátím, ale pro tentokrát stačí.
....neuběhl ani týden a co jsem napsal tu nechám, protože chci, aby bylo vidět, že se můj názor docela trochu změnil. A nestydím se za to....
Prostě mne to nedalo, no a začal jsem se na ten seriálek jednoduše dívat. Neptejte se mne proč.Asi jsem divnej :-) Prostě mne nějak začalo zajímat co se vlastně z toho vyklube, jestli se dozvím, proč se vlastně vrací. No a taky jsem čekal, že by se mohlo třebáá, něco ukázat z té druhé strany.....no bohužel. Nicméně suma sumárum, zkouknul jsem všechno a zase tak špatný to není.Je to prostě něco jiného. Nečekejte nějaký ukrutný spád, nebo akčnost, nebo dokonce něco,ě co by Vás nezapomenutelně zaujalo. Toho se rozhodně nedočkáte. Herci jáákž táákž,ještě že tam je aspoň Omar Epps,od House... Jinak nic moc.
Na závěr uvedu, že bych nikdy neřekl, že škoda, že to nemá další díly. No možná se dočkám. , že by to byla nějaká hitovka. Ale přesto změním mejch počátečních 20% na 50% .Což si myslím úplně stačí. Takže asi tak. Ahoj.