aquanka
OFF-LINE

  • Jméno
  • Lucie
  • Věk
  • 23 let
  • Bydliště
  • ICQ
  • Jabber
  • Twitter
  • Facebook
  • Google plus
Facebook Twitter E-mail
Plakát
Soul Fire Rising

16. září 2012

0 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
50 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 2 lidé

Nebe vs Peklo

Démoni zrovna krásy nepobrali občas je to i celkem krveprolití ale jinak je to krásný příběh. Válka mezi okřídlenci a démony. Rozhodně doporučuji, pěkně to dokáže zkrátit dlouhou chvíli.

Plakát
Sherlock

4. září 2012

50 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
100 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 6 lidí

Detektivka k nezaplacení

Je to opravdu skvělý detektivní seriál s úžasnými hláškami. Jediná škoda je, že není v sérii víc dílů ale i tak si člověk vychutná báječnou atmosféru Londýna a brilantního Sherlocka s talentem si všechny znepřátelit svými poznámkami o nich.

Plakát
Vzpomínky

29. srpna 2012

33 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
33 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 3 lidé

Každý seriál není hit

Musím přiznat ač nerada, že tenhle seriál za moc nestojí má opravdu skvělé téma. Jenže ne vždy se podaří natočit skvělý seriál. Dívala jsem se jen na 1. díl a pěkně jsem se u toho nudila. Vzpomínky hlavní hrdinky byly asi to nejzajímavější i když popravdě řečeno nebyly nic extra.

Plakát
Vlčí mládě

23. srpna 2012

71 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
71 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 7 lidí

Další fantasy horor??

Tenhle seriál mi doporučila kamarádka, když mi bylo řečeno, že je to o vlkodlacích tak jsem čekala něco na způsob TVD. K mému překvapení se Teen Wolf po hororové stránce zdaleka TVD nepodobá -Abych byla upřímná to jsem si myslela jen na začátku. Občas se tu objeví opravdu děsivé scénky. Na druhovou stranu se to vždy vykompenzuje humorem. Což mě těší. Navíc tu hraje výraznou roli škola. Takže i když máte nadpřirozené schopnosti neznamená to, že se vyhnete tomu být po škole např. za to, že mluvíte při vyučování. Navíc tu najdete zakázanou lásku mezi vlkodlakem a dívkou, která patří do rodiny co loví vlkodlaky. Teen Wolf je plný akce, napětí, vtipů, hrůzy... Tenhle seriál by se, ale rozhodně neobešel bez skvělých hlášek. Osobně myslím, že každému kdo je fanda do fantasy se Teen wolf bude líbit ;)

Plakát
Dexter

21. srpna 2012

60 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
80 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 5 lidí

DEXTER

Už dřív mě tento seriál nějak přitahoval a potom co jsem ho zkoukla celý uvědomila jsem si, že je to hlavně díky Dexterovi. Ať situace vypadá sebe víc beznadějná on z toho vždy nějak dokáže vybruslit. Je to sice psychopat co se rád o něčem dohaduje se svým podvědomím, ale na druhou stranu mu nezáleží jen na sobě tak jako se zdálo ze začátku. Svým způsobem má rád nevlastní sestru, kterou upřednostnil před vlastním bratrem. Navíc dělá vše co může aby byl nejlepším tátou svému synovi. Pro, kterého chce jen to nejlepší.

Plakát
Mstitel Cape

4. července 2012

0 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
0 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 2 lidé

Kvalita seriálu

Ze začátku to byl takový nic moc seriál - neuměl upoutat. Ke konci se o něco polepšil. Škoda, že ho zrušili zrovna, když se mi začal líbit. Na druhou stranu mi konec seriálu nepřipadal tak otevřený jako u jiných seriálů - což je dobře.

Plakát
Tajemství kruhu

21. června 2012

67 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
67 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 6 lidí

Od světla k temnotě

První díl byl skutečně kouzelný. Postupem času další díly nabíraly čím dál větší spád do temna a do problémů se vztahy. Jediné co bych seriálu asi, tak nejvíc vytkla je fakt, že NENÍ a NEBUDE pokračování! Ten konec byl totiž neuzavřený což zvědavce jako jsem já poněkud vytočilo. Jediná věc, která se v seriálu uzavřela byl "otec" všech těch mladých čarodějů s temnou magií.

Plakát
Merlin

15. června 2012

78 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
89 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 9 lidí

Merlin

Tohle je seriál, který dokáže pobavit a zároveň navodit temnou atmosféru. Merlin se jako kouzelník stává s každou sérií čím dál tím víc moudřejší. Což je pochopitelné, když vezmeme do úvahy kolikrát zachraňoval Albion a Artuše, který mu život rozhodně neulehčuje. Merlin se s Artušem v každém dalším díle o něco víc sbližuje. Momentálně jsou nejlepší přátelé (4. série)- tohle by ani jeden z nich nepřiznal. Artuš má Merlina za drzého hlupáka a Merlin Artuše za arogantního člověka co se ani sám nedokáže obléct. Postupem času se, ale Artuš mění a to nejen v opasku. Artuš s Merlinem jsou nepostradatelná dvojka co dokáže pobavit snad každého. Nesmíme zapomenout ani na krásnou Katie, která hraje nejdůležitější hlavní ženskou roli a to Morganu. Morgana se v seriálu jako postava změnila ze všech nejvíc. Ze začátku byla "hodná", tvrdohlavá později vystrašená - zjistila, že je čarodějka. Momentálně jí zžírá nenávist. Ne jednou se pokusila získat trůn násilím - to se jí vymstilo.

Plakát
Upíří deníky

12. června 2012

67 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
78 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 9 lidí

Začátky bývají nejhorší, pak ale překvapí..

Ze začátku se mi zdál seriál, tak trochu nic moc. Hlavně mi vadilo násilí, které v seriálu panuje. Než jsem se nadála. Přirostly mi hlavní postavy k srdci. Hlavně Damon a jeho hlášky nebo výrazy obličeje. Postupně jsem si zvykla i na spoustu krve a "násilí" bez kterého si snad tento seriál už ani nedokážu představit. Trochu mi vadí, že je ve třetí sérii Elena vůči Stefanovi a Damonovi nerozhodná. Na druhou stranu bylo skvělé sledovat jak se Elena s Damonem sbližuje. Stejně tak jako Stefana bez emocí. Musím uznat fakt, že jakmile člověk k seriálu přivykne zdá se mu jeden jeho díl jako ani ne 5 minut a jakmile je konec, touží po pokračování.