pajam
OFF-LINE

  • Jméno
  • paja
  • Věk
  • Bydliště
  • olomouc
Facebook Twitter E-mail
Plakát
The Grand Tour

27. prosince 2016

100 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
86 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 7 lidí

Jedno z mála kvalitních pokračování

Jelikož jsem u původního Top Gearu prosmála hodiny života, zamrzel mě odchod Jeremyho, s jistotou, že Top Gear už nikdy nebude stejný. Že se za ním vydala i zbývající dvojice bylo povzbuzující zjištění. A přišly měsíce očekávání, jak si s tím páni poradí.

Na titulní díl jsem koukala s myšlenkou, že formát předchozí show vlastnila BBC, takže GT bude úplně jiná... a ejhle... ona je to věrná kopie. Příjemné překvapení. Takže v tradici Top gearu navazuje skvělým britským humorem, chemií moderátorů a vším co fungovalo tolik let. Dokonce přidává pár detailů, které byly v poslední době trojici v top gearu zakázány.

Jedna jediná výtka... a to Celebrity brain crash... v prvním díle super, jako narážka na celebrity v Top gearu.. ale popáté už to přestává být vtipné, a pouze zdržuje od hlavních filmů.

Plakát
Arrow

8. února 2013

20 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
20 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 10 lidí

Arrow

Pro mě jeden z nejlepších nových seriálů. Jen proč mám s další a další epizodou pocit, že se dívám na ostrově na Ztracené? :-)

Plakát
Marina

28. listopadu 2011

50 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
100 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 2 lidé

O ničem :)

Nevím jestli má zrovna cenu na něco takového psát názor :) Horší telenovelu jsem ještě neviděla. Herecké výkony ani nezmiňovat, protože neexistují, a i celkové chování postav je nanejvíš divné. Jediné plus je že u toho absolutně vypnete mozek :)

Plakát
75 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
75 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 4 lidé

No konečně;)

Tak jsme se konečně dočkali českého seriálu, který je aspoň o něčem jiném než nekonečné seriály na jedno brdo! Navíc každý vodák musí uznat, že i zachycení atmosféry a věrohodnost se docela povedla. No a k tomu všemu ještě věčně polonahej Vaculík!!:) Takže co dodat, než že je to po dlouhé době povedenej seriál.

Plakát
67 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
89 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 9 lidí

???

Tak můj názor není nijak originální a asi se shoduje s většinou. Už prvotní nápad seriálu z lékařského prostředí tu už byl několikrát a toto pojetí ničím nepřekvapilo. A když už tedy Ordinace tak aspon první serie, kde ještě o něco šlo. Toto pokračování je, podle mě, jen pokus vyždímat co nejvíc z prvního úspěchu a začíná se pomalu \\\"vařit z vody\\\". A opravdu nechápu jak to může vyhrávat tolik českých cen, když i z českých seriálů lze vybrat daleko povedenější.

Plakát
Will a Grace

10. února 2009

67 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
83 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 6 lidí

Will:D:D

I když jsem neviděla seriál od úplných začátků stejně zaujal po prvních shlédnutých dílech. Pravda je, že většina dílů je na jedno brdo, ale ksichtům jaký předvádí Will nebo jeho hláškám se zasměju vždy. A kloubou dolů před Shenem Hayesem (=Jack), takový výraz nemají snad ani rození gayové:)

Plakát
44 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
33 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 9 lidí

...

Ne že by to nebyl dobrý seriál, ale myslím, že tady opět platí, že první verze seriálu nebo filmu bývá většinou nejlepší. Prostě na hlášky O´Neila a nechápavé poznámky Teal´ca už nic nemá. Ale vlastenecky za dr. Zelenku zvedám procenta.

Plakát
76 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
59 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 17 lidí

All started with a big bang

Bohužel další z mnoha seriálů, které s postupujícími řadami upadají. První díly sice okamžitě zaujmou svým osobitým humorem (hlavně když pár takových pařmenů znáte:). A s postupem času se z Leonarda stává naprosto normální chlapík a začíná se trocha povyšovat, Wolowitzovi vtípky se začínají opakovat. Aspon Sheldon si stále zachovává svůj původní tvář, i když bůhví co příjde dál.

Tak ale za nápad udělat seriál o takových "magorech" a za většinou vtipné hlášky 80%

Plakát
Ranč U Zelené sedmy

17. ledna 2009

17 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
33 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 6 lidí

Ranc U Zelene sedmi

Jeden z mála českých serialů, který za něco stojí. I když námět je jednoduchý, pocedl se skvěle zpracovat a vyšel z toho dobrý serial, který lze vidět pořád dokola. No a hlášky babičky jsou třešnička na dortu.

Plakát
Digimon Adventure

17. ledna 2009

0 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
25 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 8 lidí

Špatné pokračování

I když i Pokemoni byli vlastně o ničem, přesto to bylo aspon něco nového a ovládli svět:) každý to sledoval, sbíral kartičky a Pikachu visel na každým rohu. Ale tohle je jen hodně slabé pokračování, kde asi producenti doufali, že na tom trhnou tež. Ale teda pro absolutní propadák!