Adi
OFF-LINE

  • Jméno
  • Domča
  • Věk
  • 25 let — narozeniny slaví za 130 dní (Beran)
  • Bydliště
  • Domažlice
Facebook Twitter E-mail
Plakát
Čas čarodějnic

3. února 2019

67 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
67 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 3 lidé

Dokonalost

Obecně není moc seriálů, které by mě pohltily. A Discovery of Witches je jedním z těchto seriálů. Příběhově zajímavé, zpracování skvělé. Prostřední Oxfordu a Anglie, prostě dokonalost. Navíc jsou obsazeni moji oblíbenci Teresa a Matthew, takže to je prostě třešnička na dortu. Jen škoda, že je zatím jen osm dílů, ale tak aspoň si můžu načíst knihy a těšit se na další řadu.

Plakát
For the People

14. října 2018

50 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
50 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 2 lidé

Já jsem spokojená.

Řekla jsem si, že seriál zhodnotím až dokouknu a přeložím celou první řadu a ten moment je tu. Na seriál jsem těšila již, když se objevil první trailer, následně proběhla výměna herců a začala jsem se těšit ještě víc, protože jsem fanouškem Britt. Na seriálu je znatelná značka Shondaland. Námět je zajímavý, mladí obhájci a žalobci. Dá se říci, že první řada byla ukončena tak, že se nečekala objednávka druhé řady, proto se již nemůžu dočkat o čem dvojka bude. Pokud máte rádi seriály z právnického prostředí, tak si myslím, že toto bude seriál přímo pro vás. Ta desítka dolů je za to, že v některých dílech nemá Britt takový prostor, jaký by si její postava zasloužila.

Plakát
No: 309

27. září 2018

100 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
100 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřil se 1 člověk

1. vs. 2.

Seriál, dkde je možné vidět, jak moc natahování neprospívá. První řada měla spád a byla i zábavná a druhá řada hrůza. Fox si evidentně myslel, že mu to fanoušci budou akceptovat, ale bohužel. Každopádně Demet a Furkan jsou v této sérii výborní. Příběh je klasicky romantický, ale tak pro mou dušičku to bylo pěkný.

Plakát
Zasněná láska

25. září 2018

0 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
0 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřil se 1 člověk

Yes!

Tohle je romantika, jak blázen. Obsazení Demet a Cana bylo výborným krokem. Seriál s každým dílem více baví. Rozhodně doporučuji všem, kteří chtějí vypnout a jen se na něco kouknout.

Plakát
Jetelín

2. srpna 2016

57 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
71 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 7 lidí

Nejhorší z nejhorších

Upřímně se divím, že tenhle paskvil je vůbec ve vysílání. Zadejte si do googlu heslo: "nejhorší seriál" a myslím, že tohle vyskočí jako první. Pokud nejste sebevrazi, tak se tomuhle vyhněte obloukem.

Plakát
Mozart in the Jungle

12. prosince 2015

100 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
100 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřil se 1 člověk

První řada

Na mě seriál působil zajímavě. Pro mě to bylo něco jiného, ne často se dívám na seriály, kde neznám žádného herce. Také téma seriálu šlo mimo mě, ale musím říct, že zpracování stálo za to. Nicméně po pilotu se seriál začal táhnout a byl neskutečně zdlouhavý. Proto již další řadu sledovat nebudu.

Plakát
Labyrint

21. září 2015

33 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
100 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 3 lidé

Půl napůl

Já pořád nevím. Zuzanu mám jako herečku hrozně ráda, stejně tak i Langmajera ale pro mě je problém ten příběh. Doufám, že se to zlepší. Proto zatím hodnotím níže, než skončí řada.

Plakát
Přístav

21. září 2015

100 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
100 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřil se 1 člověk

Ne, ne, a ještě jednou ne

10% za Martina Dejdara, to je jediné, co ode mne Přístav dostane. Jedná se o seriál, který je jen další typickou blbostí. Kdyby se Prima spíš soustředila na nějaké smysluplné projekty.

Plakát
Lucifer

12. srpna 2015

69 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
75 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 16 lidí

Po pilotu

Názor 12.8.2015 (uniklý pilot): Yes. Seriál má potenciál, který se perfektně projevuje již v pilotu. Hlavní postavy jsou obsazeny velmi sympaticky, navíc mezi nimi funguje chemie, což je velké plus. Navíc ten britský akcent hlavního hrdiny, za to jsou prostě další body. Jen doufám, že seriál nebude sestupnou tendenci, jak bývá zvykem.

Plakát
Empire

5. dubna 2015

50 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
50 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 6 lidí

We are the Lyons!

Myslím, že Empire lze bud' milovat nebo nenávidět, každopádně já sebe řadím do té první skupiny. Po dlouhé době jde o seriál, který mne opravdu chytl a nepustil. Příběh je propracovaný, songy jsou chytlavé a perfektně se hodí do seriálu. Mimo jiné jsou zde úžasní herci, kteří prostě předvádí to nejlepší, co v nich je. I love Empire!