misulka78
OFF-LINE

 • Jméno
 • Michaela
 • Věk
 • 22 let
 • Bydliště
 • Praha
 • ICQ
 • Jabber
 • Twitter
 • Facebook
 • Google plus
Facebook Twitter E-mail
Plakát
Wicked City

8. června 2016

100 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
0 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřil se 1 člověk

Napínavé a nové, ale... huh?

Seriál musím hodnotit spíše kladně než záporně, a to z důvodu, že mě bavil od začátku až do konce - každá epizoda byla něčím nová, příběh nedrhnul a všechno postupovalo dál. Musím říct, že jsem moc nepochopila, proč se vlastně z drahé Betty stal vrah, ale tak, proč ne. Nejspíš dobře, že nebyla druhá série, to by už nebylo ono, ale jsem ráda, že tomu dali pěkný otevřený konec, který v tomto případě máme tak rádi.

Plakát
Já, společnice

11. dubna 2016

80 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
80 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 5 lidí

Zajímavé, nové, "neamerické"

Tenhle seriál není, jaký byste ho čekali. Zanáší vás do jiného světa v neobvyklých 28 minutových epizodách, sledujete originální příběh a není to příliš přeumělkované. První epizody zaujaly, uvidíme, jak to půjde dál.

Plakát
Shadowhunters

18. ledna 2016

75 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
75 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 4 lidé

No... no.

Knihu jsem četla, ale musím uznat, že mě moc nebavila, tak jsem si řekla, že dám šanci seriálu. Ale to jsem doufala, že ti herci BUDOU UMĚT HRÁT. Viz. Clary. Hezky se na ní kouká, ale její neustále překvapení mi tak trochu leze krkem. Izzy je skvělá. Jace ujde. Simon... kde toho našli? A proč mu dali ty hrozné brýle? Ale musím uznat, že to docela odsejpalo. Uvidíme, co z toho bude.

Plakát
Supergirl

10. listopadu 2015

33 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
67 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 6 lidí

Průměr

Průměrný seriál plný klišé. Se sestrou se pořád udobřují, pak se zase rozkmotří, spolu jsou silnější, bla, bla, bla. A hlavní hrdinka na to, jaké má schopnosti, není vůbec sebevědomá. Asi se to zlepší, ale... prostě ne. Navíc mě štvou drobné nedostatky a nepřesnosti.

Plakát
Pomsta

28. října 2015

100 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
86 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 7 lidí

Volím pomstu

Tenhle seriál jsem zbožňovala od počátku až do konce. Jistě, byly tu jistá období, kdy se seriál trochu vlekl, byla jsem na něj naštvaná (a to ať trochu nebo hodně), ale sledovala jsem ho celé čtyři roky a musím říct, že za tu dobu to byl nejlepší seriál komerční stanice, jaký jsem viděla. I když mě nejspíš budete všichni nenávidět, Once Upon a Time byl dobrým partnerem první dva roky, ale potom už Revenge jednoznačně kvalitou dominovala. Takže díky - Mike Kelley - že jsi vytvořil něco tak skvělého! A i díky celému týmu. Seriál mi vážně přirostl k srdci. A pokud jste to ještě neviděli a nevíte, zda se na to máte podívat, říkám vám: Ano! A věřte, že se může stát všechno.

Plakát
Poslové

15. října 2015

0 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
50 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 2 lidé

Měl to být film

Pilot super. Napínavé, zajímavé příběhy... Ale potom je to už pořád to samé. A ten ďábel na konci... Proč? Mělo to skvělý potenciál, ale raději bych to viděla jako film.

Plakát
Crazy Ex-Girlfriend

13. října 2015

44 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
11 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 9 lidí

Tohle je tedy něco.

Upřímně jsem nevěřila, že CW dokáže vyprodukovat ještě něco horšího než Jane the Virgin. Ale pokud Jane the Virgin měla celkem snesitelnou a občas i vtipnou hlavní hrdinku, tohle JE MOC. A ČEHO JE MOC, TOHO JE PŘÍLIŠ. Rebecca je příšerná, hrozná, nesebevědomá, prostě má příšerný život a rozhodne se hledat štěstí, protože je tak dobrý člověk. Příběh losera, který snad nemá obdoby. Prosím, je to někdo, komu to přijde vtipné? Protože jestli jo, vážně chci vědět, co jste zač.

Plakát
Blood and Oil

12. října 2015

33 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
33 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 3 lidé

Zajímavé, ale nevím, jestli dost

Je to zajímavé a zatím mě to celkem bavilo. (Čtěte jako: Ach, Chace Crawford!) Musím dát šanci ještě jednomu dílu, a to kvůli tomu, co se stalo na konci první epizody! Update: průměrné drama o ropě, vině, zlém synovi, intriky, atd. atd. Mnohokrát to tady už bylo, zatím nic překvapivého. Ale ukazuje to nový pohled na Ameriku.

Plakát
Mladí a hladoví

20. srpna 2015

29 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
71 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 7 lidí

Konečně!

Konečně vtipná komedie. I když se to dost opakuje a je to víceméně na stejném principu, je to vtipné. A navíc - skvělé obsazení!

Plakát
Stitchers

20. srpna 2015

0 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
0 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 6 lidí

Dobrý nápad, špatné provedení

Hrdinka v celku nesympatická, všechno je to takové nereálné, trošku povrchní, ale zabaví to. Přes co se nemůžu přenést, jsou nemožné postavy. "Nenávidím tě. Takže... jak ti můžu pomoct?" WTF?