Damie<3
OFF-LINE

 • Jméno
 • Jana
 • Věk
 • 21 let (Rak)
 • Bydliště
 • Praha
 • ICQ
 • Jabber
 • Twitter
 • Facebook
 • Google plus
Facebook Twitter E-mail
Plakát
Famous in Love

29. července 2017

100 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
50 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 4 lidé

Rozhodně to nenudí

Fakt jsem si nemyslela, že se na tohle někdy podívám, předpokládala jsem, že to bude nějaký povrchní seriál o celebritách a jejich životě a to mě opravdu nelákalo. No jsem ráda, že jsem se tak mýlila, protože je to skvělý. Nebudu tedy říkat, že to doslova miluju, to zase ne… ale rozhodně si mě to získalo tak moc, že se těším a hlavně doufám v to, že bude druhá série. Příběh Paige mě jednoduše zaujal a chci toho vidět víc. Zvlášť po tom napínavém finále první série :D

Plakát
This Is Us

29. července 2017

67 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
67 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 3 lidé

The big three!

Toto je naprostý skvost, naprostá dokonalost a krása. Dlouho jsem otálela, než jsem se rozhodla seriál si pustit a i přes vysoké hodnocení jsem měla své pochyby… a stačily první dvě minuty a já věděla, že tenhle seriál budu milovat. A miluju. Není epizoda, která by mě nenadchla, která by mě nepřiměla smát a plakat zároveň. Postavy jsou úžasné a nejde si je nezamilovat. To, jak se prolínají dvě časové linie a jak je to všechno do sebe zakomponované, je doslova mistrovské dílo. Sice mi ještě shází pár dílů do konce první série, ale vím, že se nic nezmění… možná tak akorát to, že to budu milovat ještě víc, pokud je to vůbec možné. Opravdu nádherný seriál, možná až kouzelný.

Plakát
The Whispers

6. ledna 2017

100 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
100 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 2 lidé

Neskutečný nářez!

Tenhle seriál mě pohltil od první scény a nepustil se mě až do té poslední - epické! Neskutečně mě to bavilo, s každou epizodou napětí rostlo a já to fakt žrala! Ale strašně mě štve, že nebude další série, tohle se mi stalo už hodněkrát, že mi seriál zrušili a nechali otevřený konec... ale tady mě to teda extra vytáčí! :/ Navíc když to skončilo takhle?! No jako to jim jen tak neodpustím a budu se modlit, že to pokračování se nakonec natočí :) :/ A Lily Rabe byla úžasná, no vlastně všichni, jak dospělí tak dětští herci... zkrátka seriál, který vážně stojí za to! :)

Plakát
Hit the Floor

21. října 2016

100 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
75 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 4 lidé

Zero and Jude!

Asi takhle, na tenhle seriál jsem šla dívat z jediného důvodu a tím byli Zero a Jude, jejich videa na Youtube mě prostě dostali a tak když jsem zjistila, že tam jsou až od druhé série, chtěla jsem první prostě vynechat… nakonec jsem si ale řekla, že tomu dám šanci a dobře jsem udělala. Není to sice klasický seriál, na kterých bych se šla dívat jen tak, ale musím říct, že si mě vážně získal už od prvního dílu a na každou další epizodu jsem se těšila jako malá. Postavy jak kladné tak záporné, jako správný seriál má, i když ve výsledku jsem měla radši ty záporné a vysloveně nikdo (možná tak Ahsha :D ) mi nevadil. Ale Zero s Judem prostě největší miláčci seriálu, takže když konečně přišli na scénu a dali to dohromady tak už jsem se rozplývala blahem úplně :D :) Prostě pecka seriál! :)

Plakát
Tajnosti a lži

20. října 2016

100 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
100 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřil se 1 člověk

Překvapení

První série byla úžasná, chytlo mě to od první epizody a pořád jsem napjatě čekala na to, kdo je tedy vrahem, až jsem nakonec čuměla s otevřenou pusou, jak to tedy nakonec bylo… trošku mě mrzí, že druhá série se už týká jiného příběhu, protože bych ráda viděla hon na pravého vraha a hlavně, jak to se všemi dopadlo, ale rozhodně se těším i na sérii druhou, jen by bylo pěkný, kdybych věděla, kde ji sehnat :D

Plakát
Chicago Med

20. října 2016

100 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
50 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 2 lidé

Docela dobrý

Co si budeme povídat, z rodiny Chicago rozhodně nejslabší článek, ale na druhou stranu ne tak slabý, abych seriál nějak shazovala. Rozhodně každý týden nečekám netrpělivě na další díl jako je to u PD a FIRE, ale když už si vzpomenu a podívám se, tak mě to i vcelku baví. Seriál z lékařského prostředí, který je pro mě favoritem je jak jinak než Grey’s Anatomy a tohle za tím trošku pokulhává, ale jak říkám, dá se to, je to příjemná podívaná, případy, které řeší jsou občas i dost zajímavé a ohledně postav nemám snad žádnou výtku, nikdo z nich mě vysloveně neoslovil, ale ani mi nijak nevadí :)

Plakát
The Fall

19. října 2016

100 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
100 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřil se 1 člověk

Já to prostě miluju!

Na rovinu? Wow. Prostě wow! Když jsem na seriál narazila poprvé, hned jsem věděla, že ho musím vidět, bylo mi vlastně jedno, o čem je – hlavně, že je tam Jamie Dornan :D ale když jsem seriál nakonec pustila už první díl mě nijak neoslovil a dál jsem se ani nesnažila koukat a na dobrých několik měsíců jsem na seriál zapomněla. Pak jsem jednoho dne neměla co dělat, opět na něj narazila a řekla jsem si, proč, sakra, ne? Vypnout to můžu kdykoliv… a už jsem to zkrátka nevypla a koukala a koukala, doslova do zbláznění, až dokud mi nedošly díly a teď jen napjatě čekám na další… PROSTĚ BOMBA! Miluju Jamieho a miluju tenhle seriál, je to úžasný příběh a hlavně skvěle natočený. Paul Spector je jednoduše psychopat, ale takovej psychopat, kterýmu musíte fandit za každou cenu. Tahle hra mezi Paulem a Stellou je jednoduše geniální a já jim všechno žeru i s navijákem… kéž by jenom tenhle seriál nikdy neskončil! Prostě slast pro oči! :D

Plakát
Jedna noc

19. října 2016

33 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
33 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 6 lidí

Prostě nevím...

Sakryš, já ani nevím, co k tomuhle seriálu napsat. Líbil se mi nebo ne? Já vážně netuším! Od chvíle, co jsem na něj narazila, mě šíleně zajímal, já tyhle žánry ráda a příběh zněl báječně, ale když jsem se na něj nakonec koukala, tak jsem z něj byla taková zmatená… na jednu stranu jsem s hlavní postavou hrozně moc cítila a bylo mi ho líto, že zažil něco takového, prostě mě to dostalo, vidět, že někdo trpí, aniž by za něco mohl, o to víc mi bylo líto, jak nakonec skončil :( Ale když jsem nad tím seriálem přemýšlela zpětně, tak krom smutného příběhu, co zastihl hlavní postavu, mě to nijak zvlášť nenadchlo, myslím si, že seriál mohl být zvládnutý o něco lépe. Zkrátka jsem dlouho nenarazila na seriál, s kterým bych si takhle moc nevěděla rady, takže pro mě zlatý střed 50%

Plakát
Red Band Society

19. října 2016

100 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
100 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 2 lidé

Mělo to své kouzlo

Seriál má něco do sebe, to rozhodně, nemůžu říct, že by mě to uchvátilo natolik, abych to vychvalovala až do nebe a dala tomu 100%, ale rozhodně musím říct, že svoje kouzlo to mělo a v něčem mě to chytlo za srdce. Postavy byly ve směs moc příjemné, až na pár výjimek a sledovat jejich příběhy (a nemoci) bylo zajímavé :) Jsem sice trošku zklamaná z toho konce, protože jsme se v podstatě nedozvěděli, jak to s nimi dopadlo a můžeme si to jenom domýšlet, ale myslím, že další série by byla zbytečná, takže jsem ráda, že byl seriál ukončen… nevadil by mi však nějaký závěrečný film, který by nám ukázal, zda to všichni zvládli porazit :)

Plakát
Scream

13. července 2016

50 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
50 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 4 lidé

Na podruhé mě to dostalo

Jelikož jsem fanda Vřískotu, byla jsem nadšena při zjištění, že bude natočený seriál a šíleně jsem se na něj těšila. Nemůžu ale říct, že bych z něj byla tak moc hotová, jak jsem si myslela, že budu, netvrdím, že se mi nelíbil, to naopak, ale měla jsem trochu jiná očekávání. Ale nakonec před premiérou druhé řady jsem si řekla, že si první připomenu a pustila jsem si jí znova, kdy už jsem jí vnímala z jiného úhlu a tentokrát už jsem nadšená byla, moc mě to chytlo. Momentálně mám za sebou i pár dílů druhé série, která mě dostala už od prvního dílu a jsem moc zvědavá na to, kam se to bude ubírat. Super seriál!