taylorkinney
OFF-LINE

 • Jméno
 • Jana
 • Věk
 • 23 let (Rak)
 • Bydliště
 • Praha
 • ICQ
 • Jabber
 • Twitter
 • Facebook
 • Google plus
Facebook Twitter E-mail
Plakát
Perníkový táta

1. října 2019

0 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
0 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřil se 1 člověk

Yo Bitch!

Walter White a Jesse Pinkman - dva naprosto rozdílní lidé, u kterých by vás nikdy nenapadlo, že z nich jednou bude tak úžasná dvojka, díky které je tento seriál naprosto geniální.
Nebudu lhát, měla jsem své pochyby a seriál dlouhou dobu odkládala, ale jen co jsem nakonec sebrala odvahu si ho pustit, tak mě naprosto pohltil.
Vztah Walta s Jessem je hořkosladký, nenávidí se až se milují - jako rodina. Zabili by se a přes to udělají vše pro to, aby jeden druhého ochránili. Tohle jejich duo mě bavilo od začátku do konce, ač se asi všichni, kdo to viděli až do poslední epizody, shodneme na tom, že jejich konec byl zkrátka smutný a hodně emocionální, ale nedalo to se tomu bohužel nijak zabránit...
Jesse si naprosto získal mé srdce a ne jednou jsem ho chtěla obejmout a říct mu, že všechno bude dobrý a Walter mi ukázal, že je hodně tenká linie mezi dobrem a zlem, i když si myslíme, že věci děláme ze správných důvodů... a jejich vývoj postav byl opravdu neskutečný, až mi to kolikrát vyrazilo dech.
Tenhle seriál má zkrátka všechno - humor, smutek, drama a nutí se vás koukat se bez přestání :)
A teď zpětně jsem ráda, že jsem si seriál nechala až na teď, zrovna v dobu, kdy má k němu vyjít film, svoje čekání jsem tak díky tomu zkrátila, protože jinak bych se asi zbláznila a už jen to vypovídá o tom, že ho vážně doporučuji - stojí za to! :)

Plakát
Živí mrtví

31. ledna 2018

25 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
25 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 4 lidé

Rozhodně stojí za to

Seriál jsem začala sledovat někdy před třemi lety, ale po zkouknutí první série jsem to vzdala, prostě mě to nechytlo. A před rokem jsem se k tomu znovu dostala a řekla si, že tomu dám druhou šanci a vrhla jsem se rovnou na sérii druhou, protože jsem nechtěla riskovat, že první zase odradí. Chvíli mi trvalo zorientovat se, co a jak, ale po uběhnutí pár epizod mě to konečně začalo bavit. A jak to tak bývá, netrvalo moc dlouho a ze seriálu se stala další moje závislost. Těch několik vyšlých sérií jsem měla shlédnutých za nějaký měsíc a nemohla jsem si na nic stěžovat. Teda na něco přeci jen… moc mě nebavily díly, kde se seriál zaměřoval jen na určité postavy zvlášť na ty, které mě absolutně nezajímaly, takže takové díly jsem ani nepouštěla, ale naštěstí jich bylo jenom pár. Nicméně zbytek vás prostě bavit musí a ti, co nevědí, zda tomu dát šanci, rozhodně ji tomu dejte, možná ze začátku taky nebudete moc nadšení, ale slibuju, že nakonec to opravdu bude stát za to :)

Plakát
50 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
0 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 2 lidé

Malec <3

S tímto seriálem jsem měla ze začátku trošku problém, zvlášť proto, že neznám knižní předlohu, takže jsem dost tápala u některých věcí, ale já mám tyhle typy seriálů a filmů moc ráda, takže netrvalo tak dlouho a začala jsem na tom doslova ujíždět.
Co se týče hlavní postavy Clary s tou jsem problém měla trochu větší, protože jsem jí opravdu nemohla vystát, ale postupem času se zlepšovala a teď mohu říct, že už si neumím představit seriál bez ní, i když lézt na nervy stále dokáže :D
Malec... no co k nim říct, asi hlavní důvod, proč ten seriál miluju <3
Jinak jsou postavy vesměs moc sympatické a seriál se každou epizodou zlepšuje. Jsem zvědavá, co nám přinese třetí série :)

Plakát
The Fosters

31. ledna 2018

100 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
0 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřil se 1 člověk

The Fosters zkrátka chytnou za srdce

Seriál si naprosto získal moje srdce, ze začátku mi to možná chvilku trvalo, ale po shlédnutí několika epizod jsem věděla, že ho budu milovat. Sleduji ho už pár let a nikdy mě nezklamal. Postavy a jejich příběhy si vás zkrátka musí získat.
Mámy Stef a Lena jsou dvě úžasné ženské, které dělají úžasné věci a jejich děti jsou neuvěřitelné a všichni dohromady si zaslouží všechno štěstí světa. Kéž by takových seriálů bylo více. Moc děkuji The Fosters :)

Plakát
Vzhůru ke hvězdám

29. července 2017

100 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
60 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 5 lidí

Rozhodně to nenudí

Fakt jsem si nemyslela, že se na tohle někdy podívám, předpokládala jsem, že to bude nějaký povrchní seriál o celebritách a jejich životě a to mě opravdu nelákalo. No jsem ráda, že jsem se tak mýlila, protože je to skvělý. Nebudu tedy říkat, že to doslova miluju, to zase ne… ale rozhodně si mě to získalo tak moc, že se těším a hlavně doufám v to, že bude druhá série. Příběh Paige mě jednoduše zaujal a chci toho vidět víc. Zvlášť po tom napínavém finále první série :D

Plakát
Tohle jsme my

29. července 2017

80 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
80 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 5 lidí

The big three!

Toto je naprostý skvost, naprostá dokonalost a krása. Dlouho jsem otálela, než jsem se rozhodla seriál si pustit a i přes vysoké hodnocení jsem měla své pochyby… a stačily první dvě minuty a já věděla, že tenhle seriál budu milovat. A miluju. Není epizoda, která by mě nenadchla, která by mě nepřiměla smát a plakat zároveň. Postavy jsou úžasné a nejde si je nezamilovat. To, jak se prolínají dvě časové linie a jak je to všechno do sebe zakomponované, je doslova mistrovské dílo. Sice mi ještě shází pár dílů do konce první série, ale vím, že se nic nezmění… možná tak akorát to, že to budu milovat ještě víc, pokud je to vůbec možné. Opravdu nádherný seriál, možná až kouzelný.

Plakát
The Whispers

6. ledna 2017

75 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
75 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 4 lidé

Neskutečný nářez!

Tenhle seriál mě pohltil od první scény a nepustil se mě až do té poslední - epické! Neskutečně mě to bavilo, s každou epizodou napětí rostlo a já to fakt žrala! Ale strašně mě štve, že nebude další série, tohle se mi stalo už hodněkrát, že mi seriál zrušili a nechali otevřený konec... ale tady mě to teda extra vytáčí! :/ Navíc když to skončilo takhle?! No jako to jim jen tak neodpustím a budu se modlit, že to pokračování se nakonec natočí :) :/ A Lily Rabe byla úžasná, no vlastně všichni, jak dospělí tak dětští herci... zkrátka seriál, který vážně stojí za to! :)

Plakát
Hit the Floor

21. října 2016

100 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
80 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 5 lidí

Zero and Jude!

Asi takhle, na tenhle seriál jsem šla dívat z jediného důvodu a tím byli Zero a Jude, jejich videa na Youtube mě prostě dostali a tak když jsem zjistila, že tam jsou až od druhé série, chtěla jsem první prostě vynechat… nakonec jsem si ale řekla, že tomu dám šanci a dobře jsem udělala. Není to sice klasický seriál, na kterých bych se šla dívat jen tak, ale musím říct, že si mě vážně získal už od prvního dílu a na každou další epizodu jsem se těšila jako malá. Postavy jak kladné tak záporné, jako správný seriál má, i když ve výsledku jsem měla radši ty záporné a vysloveně nikdo (možná tak Ahsha :D ) mi nevadil. Ale Zero s Judem prostě největší miláčci seriálu, takže když konečně přišli na scénu a dali to dohromady tak už jsem se rozplývala blahem úplně :D :) Prostě pecka seriál! :)

Plakát
Tajnosti a lži

20. října 2016

100 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
100 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 2 lidé

Překvapení

První série byla úžasná, chytlo mě to od první epizody a pořád jsem napjatě čekala na to, kdo je tedy vrahem, až jsem nakonec čuměla s otevřenou pusou, jak to tedy nakonec bylo… trošku mě mrzí, že druhá série se už týká jiného příběhu, protože bych ráda viděla hon na pravého vraha a hlavně, jak to se všemi dopadlo, ale rozhodně se těším i na sérii druhou, jen by bylo pěkný, kdybych věděla, kde ji sehnat :D

Plakát
Chicago Med

20. října 2016

100 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
67 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 3 lidé

Docela dobrý

Co si budeme povídat, z rodiny Chicago rozhodně nejslabší článek, ale na druhou stranu ne tak slabý, abych seriál nějak shazovala. Rozhodně každý týden nečekám netrpělivě na další díl jako je to u PD a FIRE, ale když už si vzpomenu a podívám se, tak mě to i vcelku baví. Seriál z lékařského prostředí, který je pro mě favoritem je jak jinak než Grey’s Anatomy a tohle za tím trošku pokulhává, ale jak říkám, dá se to, je to příjemná podívaná, případy, které řeší jsou občas i dost zajímavé a ohledně postav nemám snad žádnou výtku, nikdo z nich mě vysloveně neoslovil, ale ani mi nijak nevadí :)