Venda:)
OFF-LINE

 • Jméno
 • Venda
 • Věk
 • 26 let — narozeniny slaví dnes (Rak)
 • Bydliště
 • SM
 • ICQ
 • 317274833
 • Jabber
 • není.
 • Twitter
 • Facebook
 • Google plus
Facebook Twitter E-mail
Plakát
Pepek námořník

27. září 2008

40 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
60 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 5 lidí

:)

Jééé..:) Jak já jsem se u těhle "raníčků" nasmála. Hodně.
Silák Pepek, jeho manželka a u dětí tolik nesnášený špenát. Pepek všechny porazí, za 10 minut je po všem a my se můžeme těšit na další díly:D
Myslím si, že Pepek zvedl u dětí oblibu špenátu asi o 100% :)

Plakát
Pat a Mat

27. září 2008

50 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
33 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 6 lidí

:)

No nevím. Tak 50:50. :)
Večerníčky mám ráda moc. Pata a Mata taky :). Jaou tak správně sehranně-jiní i beze slov :). Všechno opraví, udělají a předělají a přitom dokážou pokazit třikrát tolik:) Mám je moc ráda.
I když (z čistě praktickýho hlediska) se mi to nelíbí. Koukají na to malé děti a vidí 2 chlapce, kterým jde všechno prostě skvěle. Myslí si, že budou taky jako oni a ono nic:D. Takže je to může trochu poplést. Mě to takhle pletlo i ve 14 - kdy jsem zhruba viděla naposled tuto červeno-žlutou dvojici.

Plakát
45 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
27 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 11 lidí

:/

Pro mě ukázkový příklad toho, že i u "špatného" seriálu se můžete pobavit.
Žádný seriál s touto tématikou mě NIDKY ani trochu neokouzlil a ani mě nebavil. Vždy jsem se snažila jim vyhýbat, ale zdá se mi, že jich je dost:/. O kvalitě herců tohoto seriálu nebudu mluvit. Je stejná jako u ostatních seriálů tohoto tipu. Normálně bych seriál odpískala s nulou.
Ale u tohoto jsem se opravdu smála. Poznámkám Sabriny i Harveymu. Jako většině, i mě se nejvíc líbí korour S. :) Ten tomu dodává tu jistou originalitu.:)

Nic moc seriál, ale za vtip aspoň 30%

Plakát
Věřte, nevěřte

27. září 2008

80 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
40 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 5 lidí

:/

Věřte nevěřte jsem sledovala až teď, asi před rokem a půl, v repríze kolem odpoledne. Většina příběhů byly dobré. Měly skvělý "děj". Tím ale pro mě pozitiva končí.
Většina příběhů byly zahrány otřesně, herecké výkony neměly šťávu a opravdu málokdy jsem se bála. Kdyby to bylo zahráno lépe, snad bych se bála víc.:/ A ani pan moderátor mě moc neosloviL:/
Jako nápad dobré, ale přímo tato verze mě moc neoslovila :/

Plakát
Věda je zábava

27. září 2008

100 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
100 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 2 lidé

:/

Tento "seriál" mi připadí jako jedna velká pitomost. Je to něco jiného, než "klasické" seriály, ale mě se to prostě vůbec nelíbí:/
Mám za to, že takové téma by se dalo zpracovat mnohem, mnohem lépe. Viděla jsem pár dílů, a nějaká problematika nebyla špatná, ani nebyla špatně udělalá. Jediný, co se mi líbí, je to, jak jednoduše jsou ty jejich "objevy" popsané. Opravdu jsem neměla problémy pochopit ani jeden jev.
Co je ale opravdu nejhorší, jsou moderátoři. K tomu nc víc nemám co říct:/

Plakát
Četnické humoresky

27. září 2008

88 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
88 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 8 lidí

:)

Rozhodně nejlepší český seriál. Má jasně svoje "osobní kouzlo", které pro mě žádnej jinej seriál nemá.
Doba, do které je děj zasazen, mě zajímalo vždycky. Víc ale "brněnská pátračka". Baví mě herecké obsazení a jejich rozhovory a hromadné obědy. :) Ty se mi líbily ze všeho nejvíc - byly nejvíc vtipný:)
Pamatuju si, že JEDNOU mě seriál rozbrečel.
Seriál byl skvělý, než odešel Béďa do Francie. Potom už mi to připadalo trochu nastavovaný a seriál ztrácel kouzlo:/. Pan Moskalyk prostě uměl :)

Plakát
Život na zámku

27. září 2008

100 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
75 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 4 lidé

:)

Jojo, to jsem byla ještě hodně malá, když tento seriál běžel.:) Ale pamatuju si, že jsme na to s babičkou vždycky koukali :P

Teď už by se mi seriál asi moc nelíbil a nic moc by mi neřekl, ale pamatuju si, že jsem jim hrozně záviděla to, že žijou na zámku:). (Musíme brát v potaz to, že mi bylo asi 7:) )
Herecké výkony bych teď označila za mírně neprofesionální, až nepěkné:/. Obzvlášť dobře si pamatuju Katku Hrachovcovou (tu opravdu nemám ráda ani teď).
I když seriál není a bikdy nebyl takový "hit" jako třeba Nemocnice na kraji města, tak si ho vybavuju jako poměrně dobrý seriál na svoji dobu.

Plakát
63 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
63 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 8 lidí

:/

Ajajajajajaj:/ JE to opravdu kravina už:/ Pořád o tom samém - v nemocnici jedna velká parta přátel, každej každýmu pomůže, mikdo nikoho nzeradí, každej každýho podrží...blábláblá:/
ALE...
Herecké obsazení nemám ráda v jiných filmech/seriálech, ale třeba pan Šťastný je mi tu sympatický, nevím proč.:)

Je to blbost, ale minimálně jednou týdně usednu s hrnkem čaje k TV a koukám :) I když je to kravina :)

Plakát
Kobra 11

7. září 2008

91 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
91 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 11 lidí

:)

Haháá. Když se řekne Kobra, snad půlku lidí nenapadne ani had, ale Semir. Semir, Semir, Semir, to je hnací motor seriálu.:) Docela sexy motor, ale není možný, bay to utáhl.

Seriál je typicky německý - nikdo pomalu neví, kolik má dílů, všechno je přemrštěné, hlavní grdinové děsní klaďasové a všechno ví, všude se dostanou a nikde se nezastaví. Konkrétně v Kobře se auta obrací, mačkají, bouchají, ale Semir a parťák vylezou, jako by si zrovna vyžehlily.

Prvních pár sérií bylo parádních. Dejme tomu do té doby, než odešel Tom Kranich, potom už to šlo od 10 k 5:/ Pořád stejné schéma a trošku nuda:/

Jasný, je to nereálný seriál a velice "trapný", ale je to naše stará dobrá Kobra a proto ji máme ráda, popř. nesnášíme. Já jí mám teda ráda. :)

Plakát
Comeback

5. září 2008

89 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
61 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 18 lidí

JO!

Na začátky seriálů se těším vždycky. Obzvlášť takhle "průlomových" :)
Asi 3 hodiny před začátkem 1. dílu si mi dostala do rukou kritika Mirky Spáčilové s MF, která je, jak je známo, velice přísná:) Seriál hodnotila velice kladně a dostal 80%. To moji zvědavost ještě nabudilo.

Comeback mě mile překvapil. Nemůžeme ho sorvnávat s americkými nebo anglickými sitcomy, ale na český seriál začal velice slibně.
HLAVNĚ, ať scénáristi nezabřednou do zajetých kolejí nebo "nevyschnou". Jinak seriál slibuje zajímavých 20 minut týdně.

Líbí se mi i "hlavní zépletka":) Populární zpěvák, žíjící se slávy jednoho hitu, jeho "metalBrácha" s "hustopřezdívkou" Ozzák + kopa dětí:) jsem zvědavá, kdy a jak s touto dvojkou zamotají ženy:)