Venda:)
OFF-LINE

 • Jméno
 • Venda
 • Věk
 • 26 let — narozeniny slaví zítra (Rak)
 • Bydliště
 • SM
 • ICQ
 • 317274833
 • Jabber
 • není.
 • Twitter
 • Facebook
 • Google plus
Facebook Twitter E-mail
Plakát
Chlapci a chlapi

11. srpna 2008

67 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
67 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 6 lidí

.

To lepší z komunistických seriálů. Opravdu asi jediný, na který jsem se dívala "ráda" :). Snad jen kvůli tomu, jak hráli herci. Opravdu jsem se smála. Ochotnické výkony Mária Kubce, Zounara apod. mi přišli opravdu směšné. Možná proto jsem se na seriál tak ráda kouakala.:)

Ovšem nejvíce "zaperlil" Michal Penk s úvodní písní. To je opravdu děs :(

Plakát
Ženatý se závazky

11. srpna 2008

50 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
40 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 10 lidí

půl na půl.

Nejsem pravidelný divák, spíš jsem na to koukala, když jsem přijela ze školy a zrovna se mi nechtělo nic dělat (což bylo skoro pořád :D Ale to sem nepatří :) ).
Bavila jsem se skoro u každého dílu. Ale nedovedu si představit, že by jeden díl byl delší než je :). Asi by to už bylo nudné. Bohatě mi stačily tak 3 díly týdně.
Seriál je zábavný, jediné, co se mi vyloženě nelíbí, je postava Kelly. Možná to je tím, že nemám ráda Christinu Applegate, nevím.

Seriálu dávám 50 %.

Plakát
Gilmorova děvčata

9. srpna 2008

90 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
93 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 29 lidí

:)

Mě se to taky líbí. Ukázkový příklad toho, že se dá žít i bez chlapů - a jak spokojeně:). Ve většině podobných seriálů si totiž každá (nebo aspoň valná většina) dam a slečen, která je 3 měsíce bez chlapa myslí, že patří "do starého železa", že není atraktivní apod. :) Tady ne.
Holky jsou fakt nápadité, vtipné a spíš než vztah svobodná matka-dcera to jsou kámošky jedna pro druhou.
Opravdu povedené

Plakát
Walker Texas Ranger

8. srpna 2008

83 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
92 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 12 lidí

:D

Téměr dokonalý Chuck Norris a jeho drsný půvab :D Já jsem na to koukala, protože mě k tomu nutili bratranci a já byla asi hodně hloupá:D
Nesmrtelný Walker už je dnes zapomenut, ale bývala to hvězda. Hodně ale světu dal - klukům dal sny, že všechno jde, když se chce, holkám asi ty, že i takový "drsný pán" se umí zamilovat a v neposlední řadě dal světu úžasné vtípky typu: Když se říká "nikdo není dokonalý", Chuck Norris to považuje za osobní urážku :)

Plakát
100 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
50 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 2 lidé

Malcolm

Poprvé jsem to viděla asi před 2 týdny, když jsem se chtěla kouknout na Přátele a tento seriál běžel před tím: Mě se nechtělo nic dělat, tak jsem koukala. :)

Bylo to opravdu dobrý. Tohle jsou přesně ty seriály, které jsou tak nereálný, až jsou vtipný a skvělý. Ráda se na něj znovu podívám.

Plakát
Julie Lescautová

6. srpna 2008

17 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
33 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 6 lidí

horrible

Julie, N´Guma a spol. se opravdu nevyvedli. Tohle už tu bylo tolikrát, že nemůžeme čekat nic originálního.:( Teda já aspoň od tohoto typu seriálů nečekám nic, než nějakou "záhadnou" vraždu a Julie zachránkyni, která všechno vyřeší za pomoci svého týmu...
nic pro mě.

Plakát
Simpsonovi

6. srpna 2008

83 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
92 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 12 lidí

the Simpsons

Nejlepší kulrovní animovaný komediální seriál :). Nemá cenu popisovat, jak je super:D Nevím, kolik jsem viděla dílů, ale viděla jsem jich dost na to, abych tohle mohla prohlásit.

"Trouba" Homer je nadruhou stranu i skvělý táta. Milující mamča Marge je i divoká Američanka, Lisa není jen "šprt", je to chytrá a inteligentní holka a Bart není jenom lump, je roztomilý:) Seriál je plný kontrastů, je zábavný, poučný, smutný...Já nevím co všechno:) Je prostě Parádní :)

Plakát
Dr. House

6. srpna 2008

62 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
69 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 13 lidí

Gregory M.D :)

Když jej dávali poprvé v TV a mamka na něj koukala, já jen chodila kolem a myslela si, že je to jenom další seriál z nemocnice a lá Nemocnice Chicago hope.

Potom ale začla kámoška říkat, že je to hodně dobrý, tak jsem na to začala koukat. Zalíbilo se mi to. Teď ten seriál naprosto MILUJU. House je snad nejlepší seriálový doktor. Cameronová jedna z nejlepších doktorek:). Jejich hlášky, rozhovory a sarkastické poznámky jsou opravdu originální.

House je opravdu sympaťák, s tím bych si ráda popovídala. Jeden s nejlepších (ne-li nejlepší) současný seriál. Hrozně se těším na 4. řadu :)

4. řada.: Už to tady bylo řečeno. A já si ta slova půjčím. PROSTĚ BOMBA. Každý díl je jedno velké překvapení, drama a parádní zápletka vztahů a charakterů, kde ten Housův sice září méně, ale zato když září, tak výrazně :) Kdyby to šlo, dávám 150% :)

Plakát
Sex ve městě

3. srpna 2008

40 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
60 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 5 lidí

:)

Seriál, který se zaměřuje z 50% na děj a z 50% módu. Patricia Fieldová a spol. si s garderóbou hereček a herců opravdu pohrála. Trendy jí utvářené až na pár výjimek neměly chybu.
Herecké výkony nebyly vždy nejlepší. Já osobně vždy ocenila výkon Chrise Northa - sexy chlap :)
Seriál pro odreagování a pro holky trošku zasnění se do "ideálního světa" :)

Plakát
Joey

3. srpna 2008

67 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
67 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 6 lidí

Joseph.

Opravdu to postrádá originalitu Přátel. Osobně jsem ze začátku postrádala i zbylých pět Přátel. Celý první díl jsem čekala, že Chandler rozrazí dveře a začne vtipkovat nebo že Rachel si přijde půjčit Hajánka pro Emmu:). Pozeději jsem si zvykla, že přijde Gina a bude oba ochotně obsakakovat.
Co se mi moc nelíbí je role Gini T. Je mi poměrně nesympatická. Ale asi by to bez ní nebyo ono:). Tak jako tak to je dobrý a zábavný seriál a já ho mám ráda.