Sleslikslicka
OFF-LINE

 • Jméno
 • Míša
 • Věk
 • 34 let (Beran)
 • Bydliště
 • Praha
 • ICQ
 • Jabber
 • Twitter
 • Facebook
 • Google plus
 • Poznámka
 • Používám akorát FB, ale kdo by si chtěl povídat, může použít zprávy tady ;).
Facebook Twitter E-mail
Plakát
You

7. října 2018

80 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
80 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 5 lidí

No ty koky...

Pilot byl pecka, ale váhala jsem mezi 80% a 90% s tím, že kdo ví, jak se to rozjede. Zatím jsou venku jen čtyři díly a normálně bych v tuhle chvíli ještě nehodnotila, ale mám potřebu vykřičet do světa, že je to pecka, a že je ten seriál zatím naprosto zvráceným způsobem geniální. Nutí člověka se každou epizodu ptát: "Proč proboha fandím zvrhlý hlavní postavě (protože hlavní HRDINA to není)? Co je se mnou špatně?".
EDIT: Tak přesně od pátého dílu mi připadá, že originalitě seriálu dochází dech :).

Plakát
Bloodline

20. září 2015

100 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
100 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřil se 1 člověk

Připravte se na pomalost a nebudete litovat

Táhne se to, to ano. Pokud máte rádi akci, tak na to prostě nekoukejte. Ale pokud Vám nevadí, když je děj trochu rozvláčný, mohlo by Vás to bavit. Mě se líbí, že to má tempo jako ze života. A že se to rozvíjí pomalu, nevykecají nám hned všechno, nejdřív nabídnou vzpomínku z úhlu ze kterýho to vypadá nějak a pak teprve osvětlí jak to bylo. Možná mi to připadá tak dobrý proto, že i moje rodina vypadá navenek v pohodě, ale má svoje skrytý mouchy, asi jako každá. Člověk si vždycky rád říká, že v tom srabu není sám a že někde to maj určitě horší (což v tomhle seriálu mají asi tak 100x :)).

Plakát
Satisfaction

23. září 2014

100 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
100 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 2 lidé

Inteligentní seriál s kvalitními herci

Popravdě, začala jsem koukat čistě proto, že Matt Passmore se mi líbil v The Glades. A jsem vážně ráda, že jsem na tenhle seriál kápla. První epizoda je dobrá, ale dál je to ještě mnohem lepší. Zase jeden seriál, kde herci umí hrát a scénář je inteligentní, uvěřitelný a přitom je to hodně zajímavý sledovat. Taky mě každý díl nutil k zamyšlení nad otázkami, které řeší asi každý, jestli je lepší některé věci neříkat, co od života vlastně člověk chce a kdy a jestli dosáhne nějaký spokojenosti. Vztahy jsou tu vykreslené tak pravdivě, že se člověk dokáže vžít do každé z postav, nečekané zvraty jsou opravdu nečekané, tak jak je život přináší. Líbilo se mi jak se vyvíjí vztah dcery a jejího přítele, jejich problémy nejsou prvoplánové, odvíjí se od toho jak spolu komunikujou a jaké překážky jim život staví. Stejně tak s ústředním párem, můžete si vytvořit v hlavě ideální scénu s tím, jak si vyříkáte co jste se o druhém dozvěděli, ale v reálu vám do toho nejhoršího přijde dcera a svůj proslov si musíte schovat na jindy. Prostě je to kvalita, nemůžu než doporučit.

Plakát
Mrcha od vedle

28. srpna 2014

50 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
50 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 2 lidé

Dawsone ach Dawsone

Chtěla jsem dát asi tak 50%, protože to je přeci taková blbost ... ale vzhledem k tomu, že se přišla maminka zeptat, čemu se tak hrozně směju a jestli u toho taky náhodou netluču pěstí do zdi, že se ozývají takový rány, tak musim kápnout božskou (jo, bouchala jsem do zdi pěstí...) a dát alespoň 70%. Protože to je TAK BLBÝ až je to prostě dobrý :). Edit: Druhá série už mě ale nenadchla. Jednak byla horší než první a druhak jsem se asi už nasytila tímhle stylem humoru v první sérii a druhá už mě nezaujala. Takže snižuju na 60%

Plakát
Rush

24. srpna 2014

100 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
100 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 5 lidí

A sakra...

Ták jo, přiznávám se bez mučení - na toho chlapa se prostě sakra dobře kouká. Je to přesně ten typ zlobivýho chlapečka, kterýmu každá ženská všechno odpustí, protože je atraktivní a v jádru dobrej, nebo si to alespoň každá sugeruje. Protože přece nemůže takovej hezkej rošťák bejt kretén žejo :). Má to říz, má to styl a je to jako ... taková nonstop pařba. Respektive jaký jako, Rush prostě žije celej život jako jednu velkou pařbu. Sex, alkohol a kokain musí být dodávány v pravidelných denních dávkách aby byl vůbec schopnej fungovat. A mě to zatím prostě baví sledovat. Uvidíme, jak se to časem vyvine a jestli to nezačne nudit. Koneckonců, každá velká pařba jednou skončí.

Plakát
Neranditelní

8. července 2014

50 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
50 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 2 lidé

Jen přežít trochu klišé na začátku :)

Dobrá dobrá, seriál pro mě začal na 50% protože to vypadalo na klasické schéma "nikdo neumí sbalit holku a ten jeden co jo jim radí". Navíc mi přišlo, že Danny neni nijak krásnej ani sympatickej, aby někomu měl radit. Ale vtipý to bylo, tak jsem koukala dál. A díl od dílu mi Danny přišel zajímavější a víc ke své roli "seděl" a navíc mám dojem, že jsme trochu opustili to klasické schéma a je to čím dál tím vtipnější.Já se tedy u Undateable bavím, někdy až královsky a za to má u mě 80% ;).

Plakát
89 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
100 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 9 lidí

Jak to bylo doopravdy

Vždycky když se v ČT rodí něco zajímavého, dostanu echo. Tentokrát však přišlo s takouvou vlnou doprovodného nadšení, že jsem se musela kouknout (obvykle mě domácí produkce příliš nebere). A musím říct, že nadšení bylo oprávněné. To, že se jedná o reálné případy dodává seriálu hodně náboje, který běžně počiny ČT nemají. Nejde tolik o to, do je vrah (to nám v prvním díle naprosto zbytečně naznačili scénou u Kozáka doma, čímž mi na chvíli zkazili dojem), ale o sledování, jak opravdu probíhá policejní práce u nás. Popravdě, nebýt to reálné případy, netuším jak bych to hodnotila, ale takhle ... pecka, klobouk dolů a 80%. Tohle se tu vážně jen tak nevidí.

Plakát
Já a robot

27. listopadu 2013

63 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
50 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 8 lidí

Sečteno a podtrženo

Svěží futuristická kriminálka se sympatickou ústřední dvojicí, která se neméně sympaticky špičkuje na to konto, že jen její půlka je 100% člověk. Zbytek postav je zatím bohužel plochý. Občas je vidět zajímavé promakané nápady do budoucna, někdy je zas ze současnosti zachované něco, co má už dnes lepší verze sebe sama. Každopádně by to bylo tak na 70% nebýt tří věcí: 1)Soundtrack. 2)Preciznost dialogů a některých detailů. 3)HERECKÝ VÝKON KARLA URBANA, který posouvá tenhle seriál na úplně jiný level. Můžete zblízka pozorovat výraz jeho tváře a číst si v něm. Není pak třeba spousty vaty vysvětlující, jak se postava cítí, protože to konečně zase jednou umí ZAHRÁT. A proto je to čiré potěšení sledovat, člověk se může do příněhu plně ponořit, protože není každý pocit vysloven, ale musí se odpozorovat, vycítit ... a prožít. 100%

Plakát
Vlčí mládě

28. června 2012

89 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
89 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 9 lidí

Wa-woo-woohoo

Tak Teen wolf je teen záležitost, jistě, pro absolutní jistotu to je i v názvu. Ale překvapivě mě to baví. Někdy se opravdu od srdce zasměju, každou epizodu aspoň jednou. Někdy se ráda podívám na Dereka, který je potěšením i pro starší ročníky, kterým už není náct. A obdivuhodně často mě děj udivuje - není to tak předvídatelné ani patetické jak by teen seriál mohl být. Sice hlavní hrdina je kromě toho že vlkodlak správňák každým coulem, v druhé sérii to začíná být až otravné, ale jinak se už tvůrci vůbec nesnaží o černobílé vidění světa. Vždycky nám po čase naservírují záporákovu druhou stranu, vysvětlí jeho motivy, ukážou jiný pohled na situaci a tím zpochybní představu, kterou jsme si už o dané postavě udělali. Tohle se mi moc líbí. Takže buď jsem zastydlej puberťák, nebo je tohle prostě odpočinkově koukatelný i pro starý brécy jako já.

Plakát
Policejní bažanti

14. června 2012

100 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
78 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 9 lidí

Když tě první série nezabije, druhá tě posílí

Přiznám se, i když u milovaného seriálu to dělám nerada, že zpočátku mě to nijak nenadchlo. Seriál o pěti policejních nováčcích, z čehož tři jsou ženský a ze dvou zbývajích jeden Ephram z Everwoodu a druhej mě dvakrát neoslovil? Naštěstí se po okrsku potuluje banda hezkých strážníků a detektivů (Callaghan, Barber, Swarek) a obě linie - sledování policejní práce a vztahů mezi lidmi na okrsku - se zvládly doplňovat tak, že jsem přečkala první sérii. I když ta policejní práce je samozřejmě zidealizovaná, přesto že se tam pořád opakuje jak není. A pak druhá série - to už byl nářez. Už se neseznamujeme s jednotlivými postavami, už to jede a je to mnohokrát sympaticky neotřelé. Způsob, jak se seznámili Andy McNally a Swarek v první sérii, jak se jejich vztah vyvíjel ve druhé a třetí sérii ... konečně je v seriálu chlap, který nemluví jako představa z dívčího deníčku a "romantické" situace, které nejsou klišoidní, předvídatelné a kde si zůčastnění nesdělují své pocity dopodrobna jako u psychiatra na pohovce. Navíc ve třetí sérii se nám objevil další nováček, se kterým zdá se bude pořádná akce. Většině seriálů po začátku dojde dech, Rookie blue i díky tomu, jak jsou série krátké teprve dech nabírá a já se neskutečně těším na každý další díl.

Předchozí