KillBill
OFF-LINE

  • Jméno
  • Věk
  • Bydliště
  • Třebeach
  • ICQ
  • 564535999
  • Jabber
  • Twitter
  • Facebook
  • Google plus
Facebook Twitter E-mail
Plakát
0 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
0 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 2 lidé

SGU můj názor

Chtěl bych říci, SG1,SGA bylo hodně úspěšné. U SGU to má jenom jeden zádrhel. To je, že ten příběh není prostě dokonalý oni neví kam dříve skočit je sice dobré, že mají hodně promyšlené např. když se něco rozbije na lodi a hledaj tam krystal tak to je i v dalším díle. Herce jsem si také oblíbil jak u SG1 a SGA, ale po skončení 2 serie jsem byl teda hodně rozhořčený jak dopadl ten konec. Doufám jen že se někdy naskytne pokračování. Myslím si, že hodně fanoušků má, nebo mělo Stargate.

Plakát
67 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
67 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 3 lidé

SGA názor

Myslím si, že SGA si zaslouží stejnou úctu jako SG1. Když SGC asi bude vždy tim nejlepším podle mě. Tak SGA má taky dobrý děj v galaxii Pegas se toho děje spousta má to dobrý lineární přiběh. Super zápletka s "Wraithy". Dříve jsem si říkal, že SGA už nikdy nebude dobré jako SGC. Byl jsem na omylu po 2 dílech jsem si postavy oblíbil jak u jedničky. Doporučuji stojí to za zkouknutí.

Plakát
Hvězdná brána

30. ledna 2014

50 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
75 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 4 lidé

Stargate 1

Jako malý jsem sledoval tento serial. Žil jsem s ním. Každý den kdy ho dávali v televizi tak jsem to sledoval a hltal to bylo prostě něco originální postavy. Furt se někde něco dělo. Mělo to děj. Pro mě je tento seriál srdcovka.

Plakát
0 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
25 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 4 lidé

Super naučná podívaná

Doporučil mi tento seriál kámoš a musím uznat, že to bylo super doporučení. Smekám před těmito pány. Ta cesta byla celkem dost šílená hlavně ke konci na tom "pinckovi" doporučuji stojí to za to! ;)

Plakát
17 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
50 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 6 lidí

NCSI musíte vidět!

NCSI jsem viděl na nově zaujaly mě ty vtípky.Samozřejmě pro mě nejlepší seriál co jsem kdy viděl myslím tím kriminální. Celkem mě naštvala událost s Kate. Tento seriál doporučuji máte na měsíc vystaráno :)

Plakát
Arrow

29. listopadu 2012

17 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
25 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 12 lidí

Arrow = Perfect

Musím říci, že arrov mě hodně nadchl. Doporučil mi ho kámoš říkal jsem si, že to bude zase nějaká kravina. Ale omyl zkouknul jsem první díl a hned mě to vtáhlo do děje. Začalo mě to zajímat tak jsem postupem času koukal až jsem dokoukal první serii. Pak jsem byl akorát naštvaný, že jsem vůbec žačal. Protože jsem musel čekat týden na jeden díl. Což se nedá vydržet. Seriál doporučuji stojí to za to.

Plakát
Věřte, nevěřte

20. srpna 2012

0 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
0 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 4 lidé

Zajimavý seriál

Tento seriál je velice zajímavý. Někdy se mi až tají dech s toho co se stalo, nebo může stát, že to vůbec existuje. Seriál jsem si oblíbil už hodně dávno. Škoda, že nevydávají nové díly jinak ho doporučuji.

Plakát
Misfits: Zmetci

13. května 2012

17 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
50 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 12 lidí

Zmetci Good

Myslím si,že tento seriál je dobrý až teda na to třetí serii,která se mi moc nelíbí přisla mi jako kdyby jim už nějak docházely nápady. Mě připadá tento seriál, že už je puštěný jenom kvůli tomu aby zarobili cash. Neříkám, že je úplně špatný já osobně bych nic takového nenatočil. Mě se to prostě už nelíbí od té 3 serie.

Plakát
16 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
79 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 19 lidí

Super komedie

Tato komedie mě nadchla. Podle mě je to jedna z nejúspěšějších komedií co kdy byla v této době. Postavy mají vtip a své kouzlo. Tento seriál určitě doporučuji zkouknout.

Plakát
Merlin

3. března 2012

33 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
89 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 9 lidí

Nice Serial

Kámoš mě řekl že se dívá na serial Merlin tak jsem se zeptal co to vůbec je jsem myslel že náka kravina tak jsem zhlédl první díl a strašně mě to ohromilo dokoukal jsem až k poslední serii a fakt musím říct Bomba! Ten konec mě trošku zklamal, ale jednou to prostě skončit muselo doporučuji.